QNews و QN مجله: بعد به ناشناخته

Category: کیو نیوز Comments: No comments

QNews.com.au و QNews مجله ادامه خواهد داد به کار نگه داشتن جوامع ما در تماس در طول COVID-19 بیماری همه گیر. با وجود این همیشه در حال تکامل طبیعت از بحران آن باقی مانده است و ضروری است که LGBTIQ جوامع حفظ دسترسی به اطلاعات خاص به نگرانی های خود را.

QNews در حال حاضر ایمیل رایگان هفتگی خبرنامه به مشترکان است. از هفته آینده است که شامل یک PDF از ما مجله هر دو هفته یکبار.

تبلیغات

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل در خبرنامه ما از جمله QNews مجله هر دو هفته

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

QNews و QNews مجله ناشر ریچارد باکر گفت: با وجود چالش های پیش رو LGBTIQ رسانه ها نیاز به انجام همه چیز ممکن است برای حفظ جوامع خود آگاه است.

“ما می دانیم که بسیاری از خوانندگان ما خواهد شد که مشکل دسترسی به این مجله چاپ زیرا از هر تعداد از عوامل است که می تواند به بازی آمده در هفته های آینده. توسط ایمیل رایگان نسخه PDF این مجله اطمینان حاصل می کنیم که بسیاری از خوانندگان که ممکن است حفظ دسترسی به اخبار خاص به جامعه خود.”

آخرین شماره از QNews مجله ما بود 500. ما را چاپ 501st در حد-تغییر جهان است. و بدیهی است که ما نیاز به انطباق با این تغییرات است. بنابراین از این بعد مسئله QNews مجله همچنین در دسترس به عنوان یک PDF ایمیل فرستاده. به سادگی به اشتراک به ما ایمیل و عضویت در خبرنامه. ما به شما ایمیل خواهد شد خلاصه ای از اخبار هر پنج شنبه و یک بار در هفته ضمیمه مجله هر دو هفته یکبار به عنوان یک PDF.

چرا ادامه این مجله چیست ؟

در حالی که QNews.com.او همچنان بالاترین رتبه بندی ترافیک از هر LGBTIQ سایت در استرالیا, ما می دانیم که بسیاری از خوانندگان ما مانند اخبار خود را همراه در یک مجله با فرمت. عنوان مجله خوانندگان به طور کلی کاهش یافت, در سال های اخیر خوانندگان ما افزایش یافته است.

از این رو ما مصمم به ادامه به ارائه دسترسی به هر دو سیستم عامل است.

COVID-19

برای بسیاری از ما هیچ قبلی رویداد جهانی تا کنون wreaked چنین ویرانی در زندگی ما است. جنگ جهانی دوم است که احتمالا آخرین رویداد مشابه تاثیر است.

بر خلاف جنون از جنگ جهانی در این مراسم بسیاری از دولت ها در حال همکاری به سوی همان هدف است. آنها کامل نخواهد بود. آنها نمی خواهد همه چیز را راست. اما ما باید با استفاده از رشد عظیم علمی دانش از جهان همه گیر. پیشرو در جهان از کارشناسان پزشکی به نظر می رسد که گذاشته یک مسیر است که ما از طریق این. وجود نور در انتهای تونل.

جاده پیش رو به چالش باقی مانده است. ما خواهد شد تست شده و مردم خواهد مرد. اما بیشتر زنده خواهد ماند.

کسانی از ما که به زندگی از طریق اوایل سال بحران ایدز قبل از آزمایش و درمان به یاد داشته باشید به خوبی وحشتناک ناامنی از آن سال است. آیا من باید آن ؟ خواهد آن را دریافت کنم ؟ آنها پیدا کردن یک درمان ؟

رویکرد ما در زمان به اچ آی وی و ایدز به نظر می رسد مربوط به COVID-19.

تبلیغات

اولا پس از نگاه شخصی ما سلامتی و تندرستی است و عزیزان ما و جوامع ما.

که به معنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط متخصصان پزشکی.

این همچنین به معنای مراقبت از سلامت روان ما در حساس ترین شرایط. انزوای اجتماعی می تواند ویرانگر باشد. بنابراین رسیدن به جامعه خود را. صحبت کردن با مردم و حتی غریبه ها در رسانه های اجتماعی و نوع نه تنها به دیگران بلکه به خود است.

ما باید نگه دارید و دولت ما به حساب برای اطمینان از آنها همه چیز را مثل انسان ممکن است به ما از طریق این.

در دراز مدت از تاریخ بشر LGBTIQ مردم جان سالم به در برد آفت جنگ جهانی آزار و اذیت و بیشتر. ما این را زنده خواهد ماند.

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل در خبرنامه ما از جمله QNews مجله هر دو هفته

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>