QNews برای عذرخواهی اخیر ستیز مقاله

Category: کیو نیوز Comments: No comments

QNews عذرخواهی: QNews به تازگی منتشر شده یک مقاله از یک ستیز طبیعت است. قبل از انتشار نگران اعضای جامعه هشدار داد ما در این مقاله خواهد دعوت از یک رگبار بی امان تهمت دروغ و تهدید و قلدری و اتهامات از قلدری.

همه که و بیشتر اتفاق افتاده است. با وجود این که ما نمی پشیمانی چاپ و نشر. ما را به باور که ما نیاز به عذرخواهی است.

تبلیغات

QNews را دریافت کرده در طول سال رفتار سوال برانگیز است که ما را نادیده گرفته و یا قرار دادن در بیش از حد سخت سبد خرید. بسیاری از افرادی که با ما تماس نخواست ساخته شده است که گزارش خود به اتهامات دشوار است.

QNews عذرخواهی

QNews عذر خواهی برای بررسی و گزارش در مورد این موضوع پیش از آن.

مقاله اخیر

زمانی که ما اخیرا یک درخواست برای ترویج یک رویداد و دفاع از سازمانده از رسانه های اجتماعی اتهامات ما در این موضوع با چشم های تازه است.

در اینجا در QNews.com.au ما معتقدیم نقش LGBTIQ رسانه ها به جشن همه جوامع ما در تمام شکوه خود تنوع به دفاع از آنها را از حمله به کمک به آنها را ساخت و به ترویج برابری برای همه است.

در حال حاضر ما هرگز فکر نمی کردم که به معنای به تصویر کشیدن LGBTIQ جوامع به عنوان کامل است. LGBTIQ مردم به سادگی مردم. مردم مناسب نیست.

همانطور که در تمام جوامع دیگر ما باید با مردم در میان ما بود که فراموش دیگران آسیب دزد دروغگو scammers و غیره.

به همین دلیل رسانه های ما باید یک تعهد برای بررسی واجد fides از کسانی که ادعا به جمع آوری پول برای جامعه باعث می شود.

کسانی که ادعا می کنند برای حمایت از جامعه ما به طور معمول خوش آمدید فرصتی برای نشان دادن شواهدی از کسانی که خوب کار می کند.

اما برخی نمی… یا نمی تواند.

هنگامی که پس از سال ها جمع آوری کمک های مالی و اعمال خوب یک فرد نمی تواند تولید یک قطعه واحد از شواهد واقعی اثبات اعمال خوب خود را — دریافت رسانه های اجتماعی پست از کسی که به آنها کمک کرد, در بیانیه ای از یک موسسه خیریه ضمن تشکر از آنها — به دلیل وجود دارد که چرا.

زمانی که به جای به اشتراک گذاری یک واحد مبتنی بر شواهد واقع فرد استراحتگاه به قلدری تهمت و تهدید ما خواهد بود همدستی در آینده هر اشتباه انجام اگر ما گزارش نشده در آن است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>