QNews در پاسخ به اتهامات

Category: کیو نیوز Comments: No comments

QNews اخیرا متهم سخنرانی نفرت قلدری و چند اشکال دیگر از سوء. ما درک می کنیم که اتهامات افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از مقالات به تازگی منتشر شده به وب سایت ما با توجه به یک رویداد به بازار عرضه شده به LGBTIQ جامعه است.

QNews آرزوها به یقین دولت است که ما نمی, و نه با توسل به قلدری از هر نوع و نه ما به چشم پوشی از هر گونه رفتار با کارکنان ما تبلیغ و یا خوانندگان.

تبلیغات

به عنوان یک LGBTIQ خروجی رسانه ها آن است که مسئولیت ما برای حفظ جامعه ما مطلع در اخبار و حوادث است که آنها را تحت تاثیر قرار. هدف ما گزارش شواهد و حقایق و همچنین به همه طرف های درگیر یک فرصت برای اظهار نظر و پاسخ به اتهامات درآمده است. با اشاره به مقاله ای که این اتهامات مربوط ما معتقدم که ما باید انجام این نقش مناسب و نسبتا در گزارش ما. همه طرف های درگیر فرصت داده شد به نظر پاسخگویی و ارائه شواهد برای حمایت از اظهارات خود را.

QNews معتقد صادقانه و منصفانه گزارش. گاهی اوقات موضوعات مطرح شده توسط نشریه ما را در معرض مسائل در جامعه خود ما. ما گزارش این مسائل به ضرر اما برای محافظت از جامعه ما است. به عنوان طرفداران این LGBTIQ جامعه ما به دنبال آن اعضای برخورد منصفانه و صادقانه با تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات و برگزارکنندگان رویداد.

متاسفانه انتشار در مقالات اخیر ما به ارمغان آورده است برخی دشوار مباحث مورد بحث که چهره جامعه ما است. در تلافی QNews دریافت کرده و تهدید, پیام های ایمیل و تماس های تلفنی از نام احزاب و حامیان آنها. آن را به توجه ما آمده است که تبلیغ کنندگان ما نیز در تماس با هدف خدشه دار کردن نام تجاری ما در یک شیوه ای است که در مقابل فلسفه و رسالت ما. زمانی که اعضای جامعه خود ما هدف مشروع LGBTIQ رسانه های خبری برای گزارش در اخبار آنها باعث آسیب نه فقط به انتشار اما کار آنها برای جامعه.

در اینجا در QNews ما غرور خودمان را در جشن LGBTIQ جامعه است. ما یک پلت فرم است که به LGBTIQ جامعه یک صدا و اجازه می دهد تا آنها را به ماندن آگاهانه — صادقانه — حتی اگر گاهی اوقات حقیقت ممکن است دشوار برای شنیدن. آن را در بهترین منافع خود را به دانستن.

بر این اساس ما می پرسند که اگر شما شده اند و یا در نتیجه تماس با هر کسی بدنام کردن ما خروجی رسانه های ما می پرسند که شما لطفا هر گونه اطلاعات به دفتر ما در [email protected]

QNews به خود می بالد در صداقت و افتخار است شهرت خود را به عنوان قابل اعتماد و شفاف منبع خبری. ما می خواهیم برای تشکر از ما تبلیغ برای وفاداری خود را به QNews به خصوص در طول این سفر دشوار است که ما در حال مقابله با عجله و هوشیاری. ما با تشکر از شما برای ادامه حمایت خود را.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>