Quaid ظروف پادکست جدید; فیلم های مورد علاقه خود را

Category: آرکانساس Comments: No comments

Dennis Quaid مسائل حق را از طریق قرنطینه.

“من یک بازیگر,” 66 ساله ستاره گفت: هفته گذشته از خانه اش در لس آنجلس. “من استفاده می شود به رفتن ماه بدون کار.”

با وجود بودن قادر به نشان می دهد تا در مجموعه Quaid است مشغول نگه داشتن این روز راه اندازی یک جدید پادکست های Dennissance که او در آن مصاحبه معروف دوستان مثل بیلی ری سایرس و بیلی بوش. در این روند او نشان می دهد مقدار زیادی از زندگی خود را از جمله نبرد او با اعتیاد به کوکائین.

“من احساس می کنم اگر من درخواست مهمان من به شخصی من را مجبور به انجام همان” گفت: Quaid, که همچنین منجر صدای به پادکست خرس و یک بانجو, داستانی سفر را از طریق تاریخ موسیقی که شرکت کنندگان عبارتند از: باب دیلن. “من به مهمان من کنترل کامل تحریریه. که راه آنها فقط می توانید استراحت. بحث نشان می دهد می توان nerve-racking. یکی از اولین من همیشه بود از مرو گریفین نشان می دهد. من خیلی عصبی بود من به سختی می تواند با قرار دادن دو واژه با هم.”

اگر فقط شنیدن Quaid صدا به اندازه کافی به شما از طریق این روزهای تاریک وجود دارد مقدار زیادی از فیلم های خود را به rewatch یا کشف برای اولین بار. این بازیگر در زمان زمان برای اظهار نظر در مورد برخی از فیلم های سفارشی ساخته شده برای کمک به شما از طریق مستند.

شکستن دور (1979)

فقط در یک پنجم اعتبار فیلم نقش Quaid نقش جالبترین عضو در یک بسته از شهر های کوچک غیر خودی را که در کالج نخبگان در یک مسابقه دوچرخه سواری. این فیلم را برنده گلدن گلوب برای بهترین فیلم کمدی و ایجاد آن ستاره برک آوت به عنوان کسی که به تماشای.

“من فقط دوباره آن را تماشا چند هفته پیش. من fianceé تا به حال هرگز دیده می شود. خیلی از آن را هنوز هم نگه می دارد تا. واقعا قطاری از قلب و رویای آمریکایی است. من به امید لانس آرمسترانگ در پادکست.”

چیزهای راست (1983)

تام ولف کتاب غرش به زندگی در این اسکار-نامزد حماسی در مورد مسابقه فضایی. Quaid بازی گوردون کوپر جوانترین و showiest — جیوه هفت.

“که من فیلم های مورد علاقه من تا کنون انجام داده است. در حال رشد در هوستون فضانوردان بودند بت من. من به یاد داشته باشید تلویزیون که چرخ به من در کلاس اول ابتدایی بنابراین ما می تواند تماشای آلن شپرد رفتن به فضا است. قبل از این که همه ما می خواستم به کابوی ها و یا آتش. پس از آن ما می خواستیم به فضانوردان.

“هنگامی که کتاب بیرون آمد من به عنوان خوانده شده آن را در یک روز زن و شوهر. زمانی که آنها این فیلم, من نمی توانستم باور من بخشی. سپس من کشف کوپر زندگی می کردند تنها سه مایل از من در LA. من به پایان رسید تا گرفتن من خلبان مجوز و در حال حاضر پرواز جت.

“که فیلم واقعا نشان دهنده امریکا در بهترین حالت آن است. این نشان می دهد ما می توانیم هر چیزی که ما در ایران. که روح و روان است هنوز با ما است. ما مثل خواب غول. هنگامی که بیدار هیچ کس نمی تواند ما عبور. هنگامی که ما از طریق این آخرین چالش ما در حال رفتن به حتی بهتر کشور است.”

بزرگ آسان (1986)

بخش بازاریابی بازی کردن تحریک جنسی, اما, جرم, هیجان انگیز نگه می دارد تا به خاطر آن عشق وعاشقی با شهر نیواورلئان. شرجی موسیقی متن فیلم شامل “نزدیک به شما” یک تصنیف نوشته شده و انجام شده توسط Quaid.

“پژوهش های مورد علاقه من است بخشی از بازیگری است. قبل از اینکه ما حتی شروع فیلمبرداری من سوار در اطراف با نیواورلئان قتل کارآگاهان برای دو ماه. من یک آموزش کوچک از جهان است. من هم معرفی کردم برای بسیاری از مردم بزرگ مانند برادران نویل. من فقط آن را دوست داشتم.”

Innerspace (1987)

این کمدی نسخه Fantastic Voyage واقعا نمی کردن تا زمانی که آن را در صفحه اصلی تصویری که در آن مخاطبان آمد به قدر عجیب و غریب زن و شوهر جفت از Quaid و مارتین ،

“که معلوم می شود این فیلم من بیشتر شناخته شده در سراسر جهان است. من در جای دور افتاده هند و کسی آمد و گفت: Innerspace. آن را بسیار منحصر به فرد و سرگرم کننده فیلم است. من به اویختن با مارتین و من واقعا به دانستن مگ رایان. من به پایان رسید تا به او برای 10 سال است.”

Great Balls of Fire! (1989)

جری لی لوئیس زیستی-pic به Quaid بهترین شانس خود را برای نشان دادن موسیقی خود را لغو احکام صادره ی چیزی قاتل نیست همیشه قدردانی است.

“او یکی از جالب ترین شخصیت های من تا کنون ملاقات کرد. تا آنجا که این روند می رود او می تواند فوق العاده. اما او نیز می تواند نوع یک قلدر. او یکی از معلمان پیانو و من برای همیشه سپاسگزار است که, اما او می تواند سخت بر من. او می تواند حلق آویز بیش از شانه من من گفتن من در انجام آن اشتباه است. وجود درجه ای از تعالی او همیشه در تلاش برای رسیدن به. من فکر می کنم من یک کمی از آن خودم.”

این Rookie (2002)

Quaid بوده است از یک بیت از یک طلسم خشک قبل از به تصویر کشیدن پارچ جیم موریس که یک میانسالی فرصت را به بازی در لیگ های بزرگ. در سال 2006 موسسه فیلم آمریکا آن را به نام یکی از 100 الهام بخش ترین فیلم تمام دوران است.

“خوب فیلم های ورزشی واقعا در مورد ورزش. این Rookie بود در مورد شانس دوم. هر کس دوست دارد داستان رستگاری. این موضوع اتفاق افتاده است همزمان با زندگی حرفه ای من بود که به نوعی در یک دوم یا سوم عمل می کنند.

“آن سال من هم دور از بهشت بود که بسیار متفاوت از نقش برای من این شوهر در 1950s بود که در گنجه. من را انتخاب کرد که به همین دلیل من پادکست; آن من می ترسم. اگر لرز می رود تا ستون فقرات شما احتمالا چیزی ارزش انجام می دهند.”

The Ellen DeGeneres Show (2008)

تقریبا هر حلقه برجسته از این روز گوینده شامل hidden-camera prank که در آن Quaid می رود جعلی سفر نفس در یک استودیو-بسیاری استارباکس. از طریق یک گوشی, DeGeneres دستور او همدست به غرغره آب در مقابله و قلدر barista به آواز “روز O.” Quaid گفت: آن ترسناکترین اقدام چالش زندگی حرفه ای خود را.

“من فقط به پایان رسید در حال مصاحبه در نشان می دهد و از وارد شدن به ماشین من زمانی که تولید بیرون آمد و از من پرسید اگر من علاقه مند می شود در بخشی از این skit. که از ترس بالا رفت و ستون فقرات من, بنابراین من فکر کردم اه چرا جهنم نه؟’ معلوم بود چیزی واقعا سرگرم کننده و به من کمک کرد بیش از برخی از موانع و من تا به حال قرار داده تا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>