ملکه توپ کتاب: جهان طولانی ترین در حال اجرا LGBTIQ+ رویداد

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ملکه توپ کتاب راه اندازی به عنوان یک PDF در شنبه اسناد طولانی ترین در حال اجرا مستمر LGBTIQ+ رویداد در جهان است. درآمد حاصل از فروش کتاب را به صندوق سالانه جایزه افتخار از بریزبن ملکه توپ بنیانگذار Dame سیبیل فون Thorndyke.

پایین برای خرید لینک

ناشر لایحه Rutkin OAM گفت: این کتاب را به چاپ و پس از کاستن از این بیماری همه گیر. او در نظر دارد چاپ اجرا در زمان برای سال آینده 60 سالانه ملکه توپ.

اولین بریزبن ملکه توپ

تبلیغات

طولانی ترین در حال اجرا مستمر LGBTIQ+ رویداد شروع به عنوان یک حزب خانه در کوه Tamborine در سال 1962. در آن زمان محلی “اردوگاه” جامعه دچار بی امان نیروهای پلیس در حوادث آنها سازمان یافته در شهر است. اگر چه پلیس به ندرت مواجه می شوند هر گونه فعالیت شایسته اتهام جنایی, حملات دلسرد حضور و غیاب و مختل جشن.

خسته از این حملات یک گروه از اعضای جامعه اجاره کلبه تعطیلات در کوه دایره زنگی بیش تولد ملکه آخر هفته.

آنها یک حزب لباس بالماسکه و اهدا طلا-رنگ Kewpie عروسک برای بهترین لباس.

لوری دین شناخته شده در جامعه به عنوان کدبانو سیبیل فون Thorndyke شرکت تاسیس این رویداد با جامعه سالمند ران Sheard. توپ به زودی outgrew کلبه و نقل مکان به محلی در یک سالن. پس از دهه اول ران بازنشسته و سیبیل سازی این رویداد بیش از دهه های بعد.

در حال حرکت از کوه Tamborine برای اولین بار به ساحل طلا و سپس به حومه شهر بریزبن سالن توپ در بر داشت راه خود را به درون شهر بریزبن در اواخر دهه هفتاد.

در سال های اخیر این رویداد یک بار برگزار می شود به خارج از شهر برای فرار از توجه مقامات منتقل شد به بریزبن شهرستان سالن. مقامات این رویداد هنگامی که به دنبال جلوگیری از در حال حاضر حضور در این فرم از وزرای دولت که به مرحله اعلام غرور خود را در پیوستن به در جشن.

قیمت $5.95 تمام درآمد حاصل از این پی دی اف فروش به بودجه سالانه جایزه افتخار از توپ موسس.

خریداران PDF نیز دریافت خواهد کرد $5.95 تخفیف در خرید از نسخه قابل چاپ.

ملکه توپ کتاب در حال حاضر در دسترس

queens ball book dame sybil von thorndyke longest-running lgbtiq+ event brisbane queens ball

تبلیغات

 


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>