Queer As Folk بازیگران reuniting برای COVID-19 جمع آوری کمک

Category: کیو نیوز Comments: No comments

بازیگران Queer as Folk بازیگران در حال برنامه ریزی یک مجازی reunuion برای کمک به حمایت از LGBTIQ جامعه مراکز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در این سال یاد شده نشان می دهد در جشن سالگرد آن 20 است. اسکات لوول که تد در این مجموعه میزبان این رویداد livestream در یوتیوب در ماه آینده.

تبلیغات

بازیگران Sharon Gless, Hal Sparks, Randy Harrison, Peter Paige, Michelle Clunie و رابرت Gant خواهد شد. سازندگان ران Cowen و دن Lipman نیز پیوستن به نویسندگان و کارگردانان و بیشتر.

برای استرالیایی ها, مراسم خواهد livestream در یوتیوب اینجا در مارس 2 در 4am AEST.

این رویداد مجازی را نیز جمع آوری کمک مالی برای CenterLink و شبکه خود را از 250 LGBTIQ جامعه مراکز در سراسر ایالات متحده.

و همچنین گفتگو با بازیگران در مورد یاد پی اس سری طرفداران تماشای این فرصت را برای پیشنهاد در Queer as Folk یادگاری.

Queer As Folk جشن سالگرد 20

Queer as Folkبر اساس انگلیسی مجموعه ای به همین نام عرضه در تلویزیون آمریکا در دسامبر 2000. برای پنج فصل نشان می دهد به دنبال زندگی یک گروه از مردان همجنسگرا در پیتسبورگ.

بازیگران این نمایش قبلا علنا پیوست در سال 2018 برای سرگرمی هفتگی از ویژگی های. در آن زمان Queer as Folk تهیه کننده اجرایی ران Cowen منعکس شده در آن تاثیر.

“ما آن را به عنوان یک فرصت برای پرداختن به بسیاری از مسائل که هرگز نشان داده شده در تلویزیون آمریکا قبل از,” او گفت:.

“بود که برای ما بسیار مهم است چون ما, گی, مردم, نمی, واقعا دیدن یک انعکاس واقعی از خودمان در تلویزیون اغلب.

“سپس شما نمی تواند ازدواج. وجود دارد نمی بپرسید همین را بگویم که در ارتش. در 14 متحده هنوز هم وجود دارد لواط قوانین در کتاب. آن را بسیار خصمانه جو است.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>