تلاش و آزمایشگاه به عجله coronavirus آزمون در هفته آینده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای دیدار با رو به رشد ترس بیش از این گسترش Covid-19 در نیویورک و در سراسر کشور بازرگانی labratories در منطقه tristate عجله دارند به رول از coronavirus تست به محض دوشنبه.

BioReference آزمایشگاه از الموود پارک, N. J., قصد دارد به معرفی یک coronavirus تست سرویس هفته آینده دکتر جان کوهن شرکت رئیس اجرایی گفت: Crain را.

“ما تصمیم است که آن را بسیار مهم است که این آزمون در دسترس فعلی ما پایه مشتری و هر کس دیگری ممکن است آن را می خواهم” کوهن گفت.


اگر چه تجاری labs مطمئن نیستید که چه تقاضا خواهد بود خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مشتریان درخواست از آنها برای coronavirus تست. و آزمایشگاه های دارای مقیاس زیرساخت ها و ظرفیت کسانی که بسیاری از آنها عمومی و دانشگاهی هستند.

نمونه ها از بيماران بینی یا گلوی خواهد شد جمع آوری شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و حمل به BioReference سایت های تست شده برای این ویروس کوهن گفت.

نتایج جستجو خواهد شد به پزشکان دستور داد که آنها را همراه با دولت و وزارت بهداشت و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

یکی از مزایای بزرگ تجاری آزمایشگاه باید بیش از عمومی آزمایشگاه های موجود در شبکه حمل و نقل—خودرو و ناوگان هوایی برای حمل و نقل نمونه ها.

تجاری labs نیست گفت: آنچه بالقوه سرمایه گذاری و یا درآمد ممکن است از coronavirus تست.

“تقاضا دارد بخشی از” کوهن گفت. “در حال حاضر من نمی دانم اگر در هفته آینده من قصد دارم به انجام 1,000 آزمون یا سه هفته از در حال حاضر من قصد دارم به انجام 10,000 آزمون در روز است.”

شده اند وجود دارد بحث در مورد مدیکر کدهای تجاری و پرداخت کننده, کد, او گفت:.

کنگره در روز چهارشنبه تصویب 8 میلیارد دلار coronavirus لایحه.

تلاش تشخیص سیکوکس, N. J. نیز روز پنجشنبه گفت که آن را راه اندازی به صرفه دوشنبه—یک coronavirus خدمات تست.

تلاش در خدمت حدود نیمی از تمام پزشکان و بیمارستان ها در سراسر کشور است. فراهم می کند که رسیدن به ظرفیت قابل توجهی برای مقابله با سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

هدف این است که برای تکمیل پاسخ بهداشت عمومی آزمایشگاه.

در ابتدا تلاش را coronavirus تست سرویس را اجرا سان جوان کاپیسترانو کالیفرنیا مرکز شرکت تحقیقات و توسعه است. اما تلاش این است که در روند توسعه تست ظرفیت در سایت های دیگر در سراسر کشور از جمله سواحل شرق.

“ما همه تلاش خود را به کار با هم BioReference را کوهن گفت: از بهداشت عمومی پاسخ به این ویروس. “یک انتظار وجود دارد که بسیاری از آزمون ممکن است لازم باشد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>