هتل رادیسون گروه اعلام آن رفت و آمد مکرر ساحل در دبی

Category: وب وایر Comments: No comments

خانه را به برخی از دبی بالا در ساحل پالم جمیرا ساخته شده است از زمین اصلاح شده در یک سری از مصنوعی archipelagos و به شکل یک درخت نخل در هنگام مشاهده از بالا. واقع در خط ساحلی جمیرا رادیسون آخرین رفت و آمد مکرر است که مناسب برای هر دو اوقات فراغت و مسافران کسب و کار و ایده آل واقع ارائه مسافران با دسترسی آسان به شهر و شهر رسانه های دبی, پیشرو در منطقه, رسانه های توپی و 30 دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی دبی.

داخل هتل 389 مجلل اتاق و سوئیت مهمان را کشف مشهور در صنعت مهمان نوازی و امکانات مدرن. خواهد شد از ویژگی های پنج, مواد غذایی و نوشیدنی, رسانه های, با غذاهای مناسب برای هر سلیقه در تمام طول روز ناهار خوری رستوران و مهمان می تواند کشف میله هتل که چشم پوشی بی نهایت views دبی و دریا. مهمان همچنین می توانید خود را حفظ تناسب اندام روال در مسیر در ورزشگاه کاملا مجهز و پا زدن در حالی که pampered در آبگرم را به یک شیب در یکی از استخرهای یا نشستن پشت در حالی که basking در نمایش خیره کننده از خلیج فارس. این هتل همچنین می خواهد خانه را به سه جلسه اتاق; فضای ایده آل برای میزبانی هر گونه تفریح و یا کسب و کار و عملکرد.

الی Younes, معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر ارشد توسعه افسر هتل رادیسون گروهگفت: “رادیسون بسیار قانع کننده با نام تجاری به تمام سهامداران ترکیب املاک و مستغلات بازده با مهمان ارتباط. ما هیجان زده برای ورود به این همکاری جدید و نگاه به جلو به یک سفر موفق با همکاران ما بر اساس اعتماد و مسئولیت.

نقره ای, ساحل, هتل, LLC شرکت تابعه از BHATIA HOLDINGS LLCگفت: “ما هیجان زده به همکاری با هتل رادیسون یکی از بازیکنان پیشرو در صنعت مهمان نوازی. ما به دنبال یک نام تجاری است که قادر به شناسایی و پاسخ به نیازهای کسب و کار و اوقات فراغت مشتریان از آمدن به دبی; در حالی که با تمرکز بر رانندگی کسب و کار از آن تاسیس شهرستان نمونه کارها به این برجسته اوقات فراغت مقصد در پالم جمیرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>