هتل رادیسون یکی از پویا ترین گروه هتل در جهان است که با خوشحالی به اعلام جدید جغرافیایی مسئولیت های منطقه معاون ارشد رئیس جمهور مرکزی و جنوبی اروپا (CESE), Yilmaz Yildirimlar و منطقه معاون ارشد رئیس جمهور برای شمال اروپا تام فلاناگان Karttunen. بیشتر به خود زمان نقش Yilmaz و تام در حال حاضر منصوب شده است به عنوان منطقه معاون ارشد رئیس جمهور برای اروپای شرقی و روسیه و ترکیه (EERUT) و انگلستان ایرلند و غرب اروپا (UKIWE) بود.

Yilmaz تام و, همراه با تیم هشت منطقه معاون ارشد رئیس جمهور برای خاورمیانه و آفریقا منجر EMEA عملیات برای هتل رادیسون ،

Yilmaz شروع کار خود را با گروه در وین در سال 1995 برگزار کرده است چندین موقعیت های رهبری در رادیسون بلو هتل در آمستردام منچستر و بخارست. او به عنوان مدیر منطقه جنوب شرق اروپا و مدیر منطقه ای در شرق اروپا مستقر در مسکو تا زمانی که قرار ملاقات خود را در سال 2017 به عنوان منطقه معاون ارشد مرکز و جنوب اروپا. در اصل از ترکیه Yilmaz Yildirimlar مطالعه مدیریت هتل و مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی. او همچنین زمانی چند درجه در زمینه رهبری املاک و مستغلات و مدیریت دارایی ها.

تام پیوست هتل رادیسون گروه بیش از 20 سال پیش و رشد کرده در شرکت هلدینگ های مختلف موقعیت های رهبری در کسب و کار متعدد در مناطق رادیسون بلو هتل ها در کپنهاگ, پکن, منامه, هامبورگ و Galway. او به عنوان مدیر منطقه ترکیه و آذربایجان & چین مستقر در استانبول قبل از منصوب شدن به عنوان منطقه معاون اروپای شرقی و روسیه مستقر در مسکو در سال 2009 و پس از آن منطقه معاون ارشد رئیس جمهور از شمال اروپا است. متولد ایرلند تام دارای دیپلم و لیسانس در رشته مدیریت هتل.

جدید مسئولیت واگذار شده به Yilmaz و تام سیگنال هتل رادیسون گروه تعهد به رشد استعداد.

Chema Basterrechea معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر عامل افسر گفت: “من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن اخبار از گسترش نقش هر دو Yilmaz و تام. Yilmaz شده است رانندگی رشد و سودآوری در CESE که در آن هتل رادیسون گروه دارای تعداد زیادی از هتل ها با غلظت بالایی از اجاره و درآمد هزینه نتایج. او تجربه قبلی در EERUT و همچنین به عنوان دانش خود را از بازارهای محلی تیم و صاحبان بسیار مهم خواهد بود در پیشرو در منطقه است.

“در ضمن پس از پیوستن به هتل رادیسون گروه بیش از 20 سال پیش تام, بازی های برگزار شده است نقشی اساسی در تضمین پیشرفت و رشد کسب و کار. او سابقه موفقیت در پیشرو شمال اروپا یکی از هتل رادیسون گروه قدیمی ترین بازارها و مطمئن به موفقیت برابر در UKIWE.”

توجه به سردبیر:

این CESE منطقه شامل بیش از 110 هتل ها در عمل و در حال توسعه در کشورهای زیر: آلمان, سوئیس, هلند, لهستان, ایتالیا, اتریش, یونان, قبرس, جمهوری چک, یونان, مجارستان, لوکزامبورگ, مالت مولداوی رومانی صربستان اسلواکی و اسلوونی.

این EERUT منطقه شامل بیش از 90 هتل ها در عمل و در حال توسعه در کشورهای زیر: روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع, اوکراین, گرجستان و ترکیه

این UKIWE منطقه شامل بیش از 75 هتل ها در عمل و در حال توسعه در کشورهای زیر: انگلستان, اسکاتلند, ولز, ایرلند, ایرلند, فرانسه, بلژیک, اسپانیا & پرتغال

شمال اروپا و منطقه شامل بیش از 75 هتل ها در عمل و در حال توسعه در کشورهای زیر: دانمارک, فنلاند, ایسلند, نروژ, سوئد, لتونی, لیتوانی & استونی

در مورد هتل رادیسون گروه

هتل رادیسون گروه یکی از بزرگترین گروه هتل با هفت متمایز هتل علامت های تجاری و بیش از 1,400 هتل ها در عمل و در حال توسعه در سراسر جهان است. هتل رادیسون گروه نمونه شامل رادیسون مجموعه رادیسون بلو هتل رادیسون رادیسون قرمز پارک پلازا fürst و کشور Inn & Suites by Radisson.

رادیسون پاداش ما است جهانی برنامه پاداش ارائه می شود که منحصر به فرد و شخصی راه برای ایجاد لحظات به یاد ماندنی است که موضوع را به مهمانان ما. رادیسون پاداش استثنایی را ارائه می دهد مزایای وفاداری برای ما مهمانان جلسه برنامه ریزان سفر عوامل و شرکای کسب و کار.

رادیسون جلسات اماکن مهمانان خود و نیازهای خود را در قلب آن ارائه و رفتار هر جلسه یا رویداد به بیش از فقط یک تاریخ در تقویم. رادیسون جلسات است ساخته شده در اطراف سه سرویس قوی تعهدات شخصی و حرفه ای و به یاد ماندنی در حالی که ارائه در درخشان مبانی و ما امضا بله من می توانم! خدمات روح.

بیش از 95,000 جهانی اعضای تیم کار را برای رادیسون گروه هتل و هتل ها مجاز به فعالیت در آن سیستم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: www.radissonhotelgroup.com/media
و یا تماس با ما در:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/
Instagram: https://www.instagram.com/radissonhotels/
توییتر: https://twitter.com/radissonhotels
Facebook: https://www.facebook.com/radissonhotels
یوتیوب: https://www.youtube.com/radissonhotelgroup

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de