رنگین کمان های مورد علاقه Zaino Boyz باعث می شود برای اولین بار شروع به در Oaklawn

Category: آرکانساس Comments: No comments

چشمه های آب گرم — هیچ کس تا به حال به سه سال کلت Zaino Boyz او پرورش در آرکانزاس اما این ممکن است تعجب چند که شاهد شروع کار خود را به پیدا کردن.

متعلق به Zaino سرمایه گذاری گرگوری Zaino, Zaino Boyz هفت حرفه ای شروع می شود. او برای اولین بار در آرکانزاس می آید امروز در Oaklawn را $100,000 6-furlong, رنگین کمان سهام برای سه ساله, آرکانزاس, پرورش اسب.

پست زمان برای رنگین کمان نهم از ده مسابقه در Oaklawn کارت است که برای برنامه ریزی 5:09 بعد از ظهر

Zaino Boyz یک پسر Daaher آموزش دیده توسط کریس هارتمن زد هر یک از مسابقه قبلی خود در فلوریدا. در بهترین حالت خود او نوشته شده عملکرد قابل مقایسه با بهترین نوجوان و جوان سه ساله sprinters’ در هر بخش است.

پس از Zaino Boyz گذشته شروع یک 6-فورلانگ اختیاری-ادعای پیروزی در Gulfstream پارک در 1:11.02 در مارس 14, Gregory Zaino به دنبال یک Oaklawn مربی برای رسیدگی به Zaino Boyz در تلاش در رنگین کمان سهام.

هارتمن گفت bloodstock عامل مایک Recio, یک دوست مشترک خود و Zaino را راهنما قرار داده و کلت در انبار خود را.

“او کسی است که مرتب کردن بر اساس در آمد تا با ایده پس از او سه ساله بود و 100.000 دلار” هارتمن گفت. “به نظر می رسد مانند نقطه برای این اسب بود. این که چگونه اتصال آمد. [Recio] است که متصل نقطه. آن را فقط به مخاطبین است.”

به عنوان یک دو سال Zaino Boyz برنده مبلغ 100,000 6-فورلانگ افتتاحیه سهام در 1:09.95 در خلیج تمپا فراز on Dec. 7.

جو Talamo تنظیم شده است برای سوار Zaino Boyz این 8-5 صبح-خط های مورد علاقه در رنگین کمان این زمینه 10.

“او موثر برای مطمئن” Talamo گفت. “اگر او اجرا می شود تا به کسانی که مسابقه در فلوریدا او می تواند دشوار باشد.”

“به نظر می رسد او نمی داند که او را آرکانزاس تربیت” هارتمن گفت. “او با قرار دادن شماره های خوب برای مطمئن شوید که در یک نقطه مانند این پس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

جری Caroom به سرنوشت دچار وسوسه کردن یک پسر Hamazing سرنوشت آموزش توسط کارل ساله است 7-2 انتخاب دوم. سرنوشت دچار وسوسه کردن زد درست کردن سرعت را به نفع خود گذشته و شروع یک 6-furlong, مسابقه, آرکانزاس-تربیت دوشیزگان کامل در 1:11.10 در آوریل 3.

“که سختی کمی اسب بیرون آمدن از فلوریدا” Deville گفت. “ما می خواهیم اگر کسی می تواند با او بروم اما من دوست دارم اسب من.”

$100,000 6-furlong, رنگین کمان خانم به مدت سه سال fillies پنجمین مسابقه امروز کارت با پست زمان برای برنامه ریزی 3:06 بعد از ظهر

مربی ران Moquett اشاره کرده است Jrita جوان Thoroughbreds’ افتخار ویکتوریا توسط لوری موشک به سمت این آرکانزاس-تربیت با حداکثر سرعت دویدن برای هشت هفته گذشته. او گفت که او معتقد است افتخار ویکتوریا آماده است اما هفت نفر دیگر از کسانی هستند که مخصوص همان آزمون از جمله دو نفر از جان اد آنتونی Shortleaf پایدار آموزش داده خواهد VanMeter.

“ما در حال رفتن به نیاز به یک تلاش بزرگ, اما ما فکر می کنم او نشسته و در یک مسابقه بزرگ” Moquett گفت. “تمرکز اصلی ما بود به این مسابقه است. ما در حال حاضر زد او را دو برابر, بنابراین ما می رویم به تمرکز بر روی این مسابقه و زمان بندی ما به نوع کار کامل است.”

افتخار ویکتوریا 5-2 صبح خط مورد علاقه او برنده دو از سه حرفه ای شروع می شود اما به پایان رسید چهارم 81/4 طول پشت برنده در 6-فورلانگ Downthedustyroad سهام برای اسب های سه ساله و در فوریه. 22.

VanMeter وارد مری رز با ماچ اونو و Sekani توسط دو ایرلندی. آنها هر 3-1 برنامه انتخاب کند.

“من در این مدت طولانی به اندازه کافی برای دریافت بیش از حد پشت, اما اسب خود در حال آموزش واقعا خوب” VanMeter گفت. “ما به دنبال به جلو به نژاد و ما احساس می کنیم خوب است که ما یک فرصت اگر ما می توانیم برخی از شانس و یک سفر خوب برو راه ما.”

ورزش در 04/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>