شایع افزایش ویروس مالیات کارکنان بیمارستان

کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال بدتر شدن در هوستون, میامی, Baton Rouge, و دیگر شهرستانها مبارزه پایدار covid-19 شیوع بیماری طاقت فرسا کارکنان و زور زدن بيمارستان توانایی برای مقابله با افزایش موارد است.

روز شنبه, فلوریدا شروع به پریدن کرد و جلوتر از نیویورک در تایید موارد covid-19 با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها پس از دولت آفتاب گزارش دیگری 12,199 عفونت.

نیاز به بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی است به خصوص وخیم خط مقدم پرستاران و درمانگران تنفسی و دیگران که بازی دست ها را در کنار نقش های که در آن یک پرستار است که اغلب مورد نیاز برای هر بیمار بدحال.

در حالی که بسیاری از بیمارستان ها را ابداع راه هایی برای کشش مواد منابع — تبدیل عمل جراحی به بخش تخصصی covid واحد بازیافت و ماسک و لباسهای — آن را بسیار دشوار است برای کشش انسان کارگران نیاز به سیستم عملکرد.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“در پایان روز از این ظرفیت مهم برای مراقبت از یک تعادل بین فضای کارکنان و مسائل. و اگر شما یک تنگنا در یک, شما می توانید اضافی بیماران” گفت: مهشید Abir, یک پزشک ارشد سیاست محقق در برامدگی لبه طبقات سنگ پارسیان و مدیر مراقبت حاد واحد پژوهشي در دانشگاه میشیگان. “شما باید به هر سه است. … شما نمی توانید یک ونتیلاتور اما نه یک درمانگر تنفسی.

“چه این رفتن انجام دهید این است رفتن به هزینه زندگی نه فقط برای covid بیماران بلکه برای هر کس دیگری در بیمارستان” او هشدار داد.

بیمارستان پرتکاپو در سراسر بخش های بزرگی از کشور است. بیش از 8,800 covid-19 بیماران بستری در تگزاس; فلوریدا بیش از 9,400; و حداقل 13 کشورهای دیگر نیز هزاران نفر از بستری شدن در بیمارستان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست.

امکانات در چندین ایالت از جمله تگزاس و کارولینای جنوبی و ایندیانا در هفته های اخیر گزارش کمبود کارگران از جمله با توجه به فدرال برنامه ریزی اسناد بازدید از این پست و ایجاد حفره متحده و بیمارستان ها در برابر یک دیگر به جذب نیروی انسانی.

گالری: Coronavirus صحنه 7-25-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/726covid/]

فلوریدا می گوید 414,511 مردم تشخیص داده شده اند با این بیماری قرار دادن آن در ردیف 2 در کشور و در حال حاضر در مقابل ایالت نیویورک و آن 406,506 موارد است. کالیفرنیا منجر راه با 425,616 موارد بر اساس COVID داده ردیاب از CDC.

ادارات بهداشت در سه متحده نیز گزارش داده های مشابه که تایید فلوریدا دارای طاقی بیش نیویورک برای موارد شناخته شده.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد در مجموع 411,200 عفونت; کالیفرنیا ذکر شده 445,400 موارد است. تگزاس یکی دیگر از زمان نقطه داغ, گزارش 375,846 موارد است.

ایالات متحده تا به حال بیش از 146,000 مرگ و میر و بیش از 4.1 میلیون دلار را تایید کرد, موارد, از شنبه.

لوئیزیانا التماس کمک

در روز پنج شنبه, لوئیزیانا, لیبریا جان ادم ادواردز گفت: خواسته دولت فدرال به ارسال 700 کارکنان مراقبت های بهداشتی برای کمک به محاصره بیمارستان.

“حتی اگر برای برخی از دلیل عجیب و غریب … شما نمی مراقبت در مورد covid-19 شما باید در مورد مراقبت که در بیمارستان ظرفیت زمانی که شما در یک تصادف اتومبیل و یا زمانی که شما باید خود را از حمله قلبی یا سکته مغزی خود را و یا خود مادر یا مادر بزرگ است که سکته مغزی” ادواردز گفت: در یک کنفرانس خبری.

در فلوریدا 39 بیمارستان درخواست کمک از دولت برای درمانگران تنفسی پرستاران و دستیاران پرستاری.

در کارولینای جنوبی گارد ملی است ارسال 40 متخصصان پزشکی به پنج بیمارستان در پاسخ به افزایش موارد است.

بسیاری از امکانات پزشکی پیش بینی نیروی انسانی خود مشکلات بدتر خواهد شد با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک. نیازهای طیف وسیعی از داروسازان و پزشکان.

“ما از دست رفته قایق” گفت: سرنا Bumpus یک رهبر متعدد تگزاس پرستاری سازمان های منطقه ای و مدیر پرستاری برای آستین دور سنگ منطقه از بیلور اسکات و سفید و سلامت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

Bumpus مقصر عدم هماهنگی در سطح ملی و مقامات دولتی. “آن احساس می کند مانند این رایگان برای همه” او گفت: “و هر سازمان است فقط نوع از سمت چپ به دستگاه های خود را به تلاش برای کشف کردن از این است.”

در یک فاجعه یک بیمارستان محلی و یا سیستم بهداشت و درمان به طور معمول به ارمغان می آورد کمک از جوامع همسایه. اما این استاندارد اورژانس پروتکل که به بازی می آید پس از یک طوفان یا گردباد “مبتنی بر این تصور است که شما باید متمرکز منطقه تاثیر” گفت: Christopher Nelson ارشد علوم سیاسی در برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. و استاد در Pardee برامدگی لبه طبقات سنگ تحصیلات تکمیلی.

این است که چگونه تگزاس اتحاد عمل در گذشته گفت: Jennifer Banda, معاون رئیس جمهور از حمایت و سیاست های عمومی در بیمارستان تگزاس ارتباط با یادآوری هجوم کمک موقت پس از طوفان هاروی deluged هوستون سه سال پیش.

این است چگونه پاسخ شکل گرفت در اوایل شیوع, هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران به رهبری به سخت ضربه نیویورک.

اما پایدار و پرت و دور افتاده ماهیت همه گیر شده است که رویکرد بیاستفاده. “چالش در حال حاضر” باندا گفت: “ما مالیات سیستم در سراسر کشور است.”

ترزا Tran یک طب اورژانس پزشک و استادیار طب اورژانس در دانشگاه هوستون Baylor College of Medicine, شروع به احساس بحران در ماه ژوئن. تنها چند هفته قبل از او تا به حال پیامک یک دوست به می گویند که چگونه مأیوس کننده آن بود به دیدن جمعیت از مردم reveling در خارج از منزل بدون ماسک در آخر هفته روز یادبود.

ترس او شد منتقله از زمانی که او در بر داشت خودش را ساخت پس از تماس تلفنی پس از تماس از اتاق اورژانس قادر به اعتراف به یک بیمار بدحال از آنجا که بیمارستان او را اجرا کرده بود از فشرده-مراقبت-واحد فضا اما قادر به پیدا کردن یک بیمارستان قادر به آنها را.

موارد مسدود ERS

تحت شرایط عادی انتقال این بیماران — “که در آن شما ترس به دور و یا به چشمک زدن چون آنها فقط ممکن است سقوط در شما” به عنوان Tran توصیف آنها را — به سرعت اتفاق می افتد برای اطمینان از نظارت نزدیک است که ويژه استطاعت.

آن حیاتی بیماران شروع به غرفه در ER کشش و توانایی پرستاران و پزشکان با توجه به آنها. “بسیاری از مردم آنها در آمده است و آنها نیاز به توجه بلافاصله” Tran گفت و اشاره کرد که پزشکان اورژانس دائما در حال مسابقه در برابر زمان است. “زمان توسط مغز یا قلب است.”

در اواسط ماه جولای و هجوم “خروش” نیروی انسانی آورده امداد Tran گفت. اما این که کوتاه بود به عنوان موارد شروع به پریدن کرد از یک محل به بعد با این روش اورژانس را در بیشتر نیروی انسانی هرگز کاملا نگه داشتن تا با افزایش عفونت.

یکی از علل ریشه ای این مشکل در ایالات متحده آمریکا است که در بخش اورژانس و Icu اغلب عامل در نزدیکی یا ظرفیت Abir و نلسون گفت: با قرار دادن آنها خطرناکی به کمبود قبل از بحران حتی بازدید.

تگزاس همراه با 32 کشورهای دیگر اتحاد پیوست پروانه جمع و جور اجازه می دهد پرستاران به عمل در سراسر مرزهای دولتی اما از آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای استخدام از سایر نقاط کشور است.

تگزاس امکانات پزشکی می توانید درخواست به وزارت امور خارجه از خدمات درمانی برای کارکنان برای پر کردن کمبود بحرانی به طور معمول برای یک دوره دو هفته ای. اما دو هفته است که اجازه می دهد زمان برای پاسخ به بسیاری از حوادث به سختی ثبت نام در یک بیماری همه گیر بنابراین امکانات باید برای درخواست الحاقات و یا برنامه های کاربردی جدید.

کارولینای جنوبی در هفته گذشته با صدور یک فرمان است که اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان پرستاری که هنوز خود را به اتمام امتحانات صدور مجوز برای شروع کار تحت نظارت. Prisma, سلامت, دولت بزرگترین سیستم بیمارستان گفت: در این هفته است که تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان های آن بیش از سه برابر در سه هفته گذشته و در حال نزدیک شدن 300 بیماران جدید در روز.

اقتصادی تصویر

در ضمن در جبهه اقتصادی سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده لری سامرز گفت: او هرگز دیده می شود یک نامشخص بازیابی به خصوص اگر کنگره عمل نمی کند “به شدت و به سرعت” به ادامه محرک اقتصادی برای جبران coronavirus بیماری همه گیر.

مهم تر از اندازه بعدی بسته امداد چه مدت اقدامات اضطراری گذشته با توجه به تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال حاضر بیکار سابق اوباما و کلینتون گفت: دولت در یک مصاحبه با “بلومبرگ و وال استریت در هفته است.”

برای تابستان’ نقطه تهمت مقامات دولت از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بودند در کاپیتول هیل در روز شنبه برای مذاکرات در آینده محرک لایحه.

“ما تا به حال یک مولد جلسه در سطح کارکنان کار را از طریق اسناد نهایی فقط در پایان همه چیز” Mnuchin به خبرنگاران گفت:.

تابستان پرداخت می شود و کمک کننده به بلومبرگ صحبت کرد پس از ایالات متحده تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته برای اولین بار از ماه مارس روشن ترین نشانه در عین حال از یک مکث در بهبود اقتصادی.

“من شخصا شک آنچه من فکر می کنم بازار را مشاهده و آن این است که ما در حال رفتن به بسیاری از افراد واکسینه و زندگی به حالت عادی بازگشت مدتی توسط بهار سال آینده” تابستان گفت.

بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد آمریکا دوباره بجای اول برگشتن است به تاخیر انداختن روز قبل از صدها میلیارد دلار’ ارزش فدرال کمک مجموعه به اتمام می رسد. آن می تواند هفته قبل از دور بعدی محرک به اتمام است; مذاکرات انتظار می رود به ادامه این آخر هفته.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها شده اند و شناور نگه داشته و از نظر مالی توسط مکمل بیکاری چک که در پایان این ماه مگر اقدام کنگره.

در سراسر جهان

در جای دیگر فرانسه را coronavirus عفونت رای رخنه بالاتر شنبه و اسپانیا در پایین ترک خورده شب زندگی اما مقامات آلمانی بودند با اعتماد به نفس کافی برای ارسال یک کشتی کروز به دریا با 1200 مسافر برای یک آخر هفته تست چگونه صنعت کروز می توانید شروع به سر.

کشتی مجموعه بادبان برای اولین بار از این صنعت بود و تعطیل. “Mein شیف 2” سفر از بندر هامبورگ به سوی نروژ در شب جمعه و مسافران را صرف تعطیلات آخر هفته در دریا با زمین متوقف می شود قبل از بازگشت به آلمان در روز دوشنبه. این کشتی ظرفیت های طبیعی است که از 2900.

فرانسه مقامات بهداشت گفت: از نزدیک تماشا “R” سنج است که در حال حاضر به 1.3 نشان می دهد که افراد آلوده آلوده 1.3 افراد دیگر به طور متوسط. این بدان معناست که این ویروس هنوز هم به اندازه کافی قربانیان به رفتن نگه دارید به جای petering ،

فرانسه روزانه جدید عفونت نیز افزایش — تا به 1,130 در روز جمعه. مقامات بهداشت هشدار داد که این کشور در حال رفتن به عقب در نبرد خود را در برابر این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 30,195 مردم در کشور و عفونت شاخص در حال حاضر شبیه به آن دیده می شود ممکن است در زمانی که در فرانسه بود و بیرون آمدن از آن سخت دو ماه مستند.

در اسپانیا کاتالونیا شد آخرین منطقه برای سرکوب شب زندگی, تلاش برای tamp پایین جدید عفونت خوشه. ثروتمند شمال شرقی منطقه خانه به بارسلونا دستور داد تمام کاباره ها به مدت 15 روز و با قرار دادن یک نیمه شب مقررات منع رفت و آمد در میله در بیشتر بارسلونا منطقه و دیگر شهرهای اطراف لریدا تبدیل شده اند که سرایت داغ مناطق.

اسپانیا گزارش کرده بیش از 900 جدید روزانه عفونت برای دو روز گذشته به مقامات هشدار می دهند که این کشور از دست داده است که بیش از 28,000 زندگی قبل از گرفتن آن شیوع تحت کنترل رو می تواند شروع یک دوم عمده شیوع.

با وجود نگرانی برخی کشورهای اروپایی داشته تدریجی reopenings شنبه.

استخرهای شنا و ورزشگاه در انگلستان بودند پشت در کسب و کار به عنوان مقامات بهداشت عمومی extolled مزایای ورزش در مبارزه با covid-19. بریتانیا اعلام کرد که تازه حمله چاقی به عنوان بخشی از حرکت امیدوار است که مشخصه, ملت, ممکن است قادر خواهید بود برای به حداقل رساندن تاثیر در آینده امواج ویروس.

کره جنوبی روز شنبه گزارش داد بیش از 100 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار ماه. این 113 موارد جدید شامل 36 کارگران از بازگشت از عراق و 32 خدمه یک کشتی باری روسی.

در سراسر جهان حدود 16 میلیون عفونت و بیش از 643,000 مرگ گزارش شده با توجه به اطلاعات وارد شده از دولت اطلاعیه ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط فرانسیس جا فروشندگان ابیگیل Hauslohner ژاکلین دوپری و لنا H. خورشید از واشنگتن پست; توسط Yueqi یانگ خبری بلومبرگ; توسط جان لستر از آسوشیتد پرس; و توسط Marc فریمن از [فلوریدا] Sun Sentinel.

Cemetery workers prepare graves Saturday in a section for coronavirus victims at the Flores cemetery in Buenos Aires, Argentina. More photos at arkansasonline.com/726covid/.
(AP/Gustavo Garello)

گورستان کارگران آماده گور شنبه در یک بخش برای coronavirus قربانیان در فلرس گورستان در بوئنوس آیرس, آرژانتین. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/726covid/.
(AP/Gustavo Garello)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید