Razorbacks برای اولین بار به ارائه فایت را Sategna

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت دوم گیرنده اشعیا Sategna دریافت اول خود را به بورس ارائه از آرکانزاس در حالی که بازدید از Razorbacks در روز دوشنبه.

“من فقط شروع به لبخند زدن واقعا بزرگ” Sategna گفت. “من نمی دانم چه بگویم.

“این دیوانه چرا وقتی که من بیدار شد صبح امروز, من فکر نمی کنم من می خواهم یک پیشنهاد در پایان روز, اما برای دریافت کنید که یکی از اولین به عنوان یک دانشجوی سال دوم به عنوان بزرگ به عنوان آرکانزاس دیوانه است.”

Sategna, 5-11, 170 پوند در یکی از کشور های برتر ورزشکاران در کلاس های خود. او تا به حال 36 پذیرایی برای 700 متری همراه با 6 touchdowns برای Bulldogs در سال 2019 شد و برای اولین بار تمام تیم-کنفرانس.

او همچنین یکی از بالا, آهنگ ورزشکاران در کشور است. Sategna بود بهترینها از 10.80 ثانیه در 100 متر 21.93 در 200 و 49.93 در 400 سال گذشته است.

او همچنین بهترینها از 14.61 در 110 متر با مانع و 37.67 در 300 متر با مانع. با توجه به MileSplit خود 37.67 ثانیه پنجم-سریعترین دانشجوی سال اول عملکرد در 300 از سال 2000.

Sategna مجموعه دولت داخلی پرش طول با رکورد برای دانشجویان سال اول با یک پرش از 24-1 1/2. ملی دانشجوی سال اول رکورد تعیین شده توسط Mike Newell در سال 1996 با یک جهش از 24-5.

او نام Northwest Arkansas Democrat-Gazette تازه وارد از سال در دو و میدانی و کلاس 7A توهین آمیز تازه وارد سال توسط اتحادیه مربیان فوتبال.

Sategna پسر ماریو Sategna که یک دستیار پیگیری مربی برای Razorbacks و یک مربی در تگزاس است. ماریو Sategna بود و سه بار همه آمریکایی decathlete در LSU و بني اسرائيل را کوکب نیز یک standout sprinter برای ببر و رقابت برای جامائیکا در المپیک 1992.

Sategna که به طراحی علاقه از تولسا در فوتبال, نقل مکان کرد به فایت کمی بیش از یک سال پیش.

“من آن را دوست دارم من دوست دارم مردم در اینجا” گفت: Sategna بود که همراه با پدرش در سفر. “همه (آرکانزاس) امکانات مانند فوتبال و آهنگ و بسکتبال همه آنها بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>