Razorbacks به بازی 4 in-state تیم بیس بال در سال 2021

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس تیم بیس بال بازی یک زمین شکستن برنامه در سال 2021 با میزبانی چهار دولت در بخش مدارس در Baum-واکر ورزشگاه.

مربی Dave Van Horn روز دوشنبه گفت: این Razorbacks فقط تنها اضافه بازی برابر دانشگاه آرکانزاس مرکزی و ایالتی آرکانزاس دانشگاه. کسانی که بازی را به پیوستن قبلا برنامه ریزی جلسات در برابر دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک و دانشگاه آرکانزاس-پاین بلاف.

این Razorbacks مواجه UALR و UAPB سال گذشته و تا به حال سه بازی در شیر در برابر کسانی که این تیم سال قبل به این covid-19 همه گیر توقف فصل در مارس 13.

آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek هفته گذشته اعلام کرد این مدرسه بود شل شدن برنامه ریزی محدودیت در تلاش برای بازی های بیشتر منطقه ای بازی و کاهش هزینه های سفر در تمام رشته های ورزشی به جز فوتبال. این Razorbacks شروع به اضافه کردن بازی در مقابل مدارس از UA سیستم در سال گذشته در چند ورزشی است.

“من فکر می کنم که بازی هر یک از دیگر رشد خواهد کرد بازی ما و کمک به آن را محبوب تر” گفت: Van Horn بود که یک حامی قوی برای شروع سری با UALR و UAPB سال گذشته است.

“من فکر می کنم بازی به مدارس دیگر خیلی بزرگ است. بدیهی است که آن را برای رفتن به یک نبرد بازی در آن بچه ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بین کنفرانس سری. اما در همان زمان آن را فقط خوب است برای همه درگیر.”

تاریخ برای برخی از در دولت بازی هنوز آزمایشی در این مرحله UA مقامات گفت. این Razorbacks منتشر نشده خود را 2021 بیس بال برنامه ریزی نشده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>