مایکل بلومبرگ وارد در لاس وگاس بحث مرحله مشتاق به صحبت در مورد تجربه خود را به عنوان شهردار نیویورک—بود اما رکورد او به عنوان یک میلیاردر نیویورک تاجر که زیر حمله است.

این میلیاردر که افزایش سریع در نظرسنجی های اخیر خودش محاصره از اولین سوال در لاس وگاس زمانی که مدیر Lester هولت اشاره کرد هر دو ثروت عظیم و همچنین خود را از سال 2001 تا 2007 حزب جمهوری خواه ثبت نام. خود را دموکراتیک مخالفان بلافاصله انباشت اشیاء بدست آمده در هدف قرار دادن او را هر دو خود را برای $62 میلیارد ارزش خالص و شرکت خود را به شیوه های اطراف تبعیض جنسیتی.


“من فکر می کنم ما نیاز به چیزی متفاوت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” مینه سوتا بهداشت ، ctq اظهار داشت در سخنان افتتاحیه. “من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند:” ما به کسی نیاز غنی در کاخ سفید است.'”

برخی از به یاد ماندنی ترین مبادلات شب حول بلومبرگ LP عدم اطلاع توافق با زنانی که به اتهام تبعیض جنسی و اظهارات بحث برانگیز شهردار سابق گفته شده و در مورد زیردستان زن. ماساچوست ایالت الیزابت وارن فشرده بلومبرگ به از درجه اعتبار ساقط موافقت نامه ها و اجازه می دهد که زنان به بحث در مورد تجارب خود را—نشان می دهد که “کمین” ادعا می کند می تواند به تضعیف بلومبرگ در یک مسابقه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ رد کرد و در حالی که اشاره کرد که او تا به حال یک رکورد از آسانسور به بالا-موقعیت رتبه بندی در هر دو دولتی و خصوصی نقش.

“هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” او گفت:. “آنها امضا این توافق نامه و ما با آنها زندگی می کنند.”

بلومبرگ در دفاع از خود اشاره کرد که او تنها فرد در این مرحله به تاسیس یک کسب و کار است. پرسیده شده توسط مدیر چاک تاد که آیا ایالت ورمونت برنی ساندرز درست بود در این ادعا که میلیاردرهای مانند خود نمی باید وجود داشته باشد, بلومبرگ تأکید کرد او به دست آورده و ثروت خود را از طریق کار سخت است.

او اشاره کرد که او اهدا کرده است میلیون ها نفر به حزب دموکرات باعث می شود هر چند او را انکار کند همچنین سرمایه گذاری به شدت در نامزدهای جمهوری خواه از طریق 2018.

“همه من می دانم این است که من بسیار خوش شانس ساخته شده است مقدار زیادی از پول و من به آن همه را به این کشور بهتر” شهردار سابق گفت. “من بسیار سخت کار می کرد برای آن است. و من به آن دور است.”

بلومبرگ skirmished بارها و بارها با ساندرز رد ایده خود را از الزام شرکت های بزرگ به نوبه خود بیش از یک پنجم از مالکیت خود را به کارکنان خود را به عنوان “مسخره” و شبیه به کمونیسم. این مغول نیز prickled خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی بیش از خود ثروت است.

“چه یک کشور فوق العاده این است: بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در این کشور نیز اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه گفت:” بلومبرگ که crain’s گزارش روز دوشنبه صاحب یک حکومت مشترک و واحد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان توسعه است.

بلومبرگ سعی محوری از ابتدا به آشنا استدلال از خود شهرداری مناقصه: که او یک ماهر مدیر با درک منحصر به فرد از اقتصاد است. او در ادامه استدلال او به تنهایی دارای سابقه خدمت به عنوان مدیر اجرایی بزرگ و پیچیده دولت قابل مقایسه با واشنگتن بوروکراسی.

“من فکر می کنم ما باید دو سوال به صورت امشب: یکی این که” چه کسی می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?'” او گفت:. “و شماره دو” چه کسی می تواند این کار را انجام اگر آنها به کاخ سفید?'”

او حتی تبلیغ تصمیمات خود به منظور بالا بردن شهر نیویورک مالیات اموال دو بار در طول تصدی خود به عنوان شواهد او مایل به پایین می آیند در “ثروتمندان است.” بیشتر ناظران بر این باورند که سیستم از عوارض بر ساختمان ها—به عنوان ساخته شده توسط آلبانی—ناعادلانه به نفع ثروتمند صاحبان املاک در منهتن و حلقه داخلی بروکلین و کوئینز محله توسط دربندی مالیاتی خود را افزایش می دهد.

بلومبرگ نه تلاش برای دفاع از خود رکورد به عنوان شهردار ، او دوباره توبه مورد حمایت خود را برای استفاده تهاجمی از توقف-و-frisk راهبردهای NYPD—سیاست معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن برچسب “شنیع.”

سمت شرق بالا مقیم نیز حمایت به دور از گذشته اظهارات که تا پایان سیاست های فدرال که دلسرد اعطای وام به جوامع اقلیت معمولا به نام “redlining” پس مقصر فروپاشی اقتصادی در سال 2008.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im