املاک و مستغلات مدیران می گویند دو ماه رایگان اجاره تبدیل شدن به بیشتر از نرمال

نیویورکی به دنبال به ثبت نام اجاره به بازار-نرخ آپارتمان ممکن است قادر به شروع در انتظار دو ماه رایگان اجاره.

“ما باید یک زن و شوهر در بازار-نرخ ساختمان که یکی از آنها مادوباره آوردن به بازار در حال حاضر–است که مانند بدترین زمان در تاریخ, احتمالا, برای شروع اجاره واحد” گفت: ریک Gropper, Camber اموال گروه اصلی. “ما در حال تلاش برای کشف کردن که در آن است که برای رفتن به زمین است. ما فکر می کنیم که ما در حال رفتن به دادن حداقل دو ماه سازش است.”

Gropper شد یک روزنامه نگار در چهار شنبه صبح مجازی قهوه و کلاه نرخ رویداد توسط آریل املاک مشاوران رئیس جمهور شیمون Shkury. همچنین در این پنل بودند جیم Simmons, بنیانگذار Asland سرمایه همکاران; تان Slomovic مدیر عامل در دژبان املاک و مستغلات همکاران; و مایر مینتز شریک در Berdon.


دژبان ارائه شده است مستاجران دو ماه رایگان اجاره و همچنین سعی کنید به حفظ کسب و کار در میان همه گیر Slomovic گفت. استراتژی کمک کرده است و این شرکت خود را اجاره ثابت است و با داشتن مشکل با جای خالی در خواص آن به خصوص آنهایی که در خانه دانش آموزان است.

او گفت که او انتظار دارد که برای تبدیل شدن به کمتر از یک مسئله هنگامی که برخی از نیویورکs جاذبه های بازگشایی شده است. اما تا زمانی که از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای مردم را به توجیه شهرs بالا هزینه های مالکیت.

“مردم می خواهید به پرداخت برای آنچه که نیویورک را ارائه کرده است,” او گفت:. “چیزهایی که در حال باز کردن وجود دارد فرهنگ وجود دارد شب زنده داری ، و من فکر می کنم بدون که مردم نمی خواهید به صرف $5,000 اجاره به زندگی در نزدیکی نیویورک.”

سیمونز موافقت کرد و اشاره کرد که بسیاری از افرادی که ترک کرده اند این شهر در حال مسن و ثروتمند. این شهر هنوز هم قوی است درخواست تجدید نظر برای جوانتر همگروهی, او گفت:.

“20 ساله تا 30 ساله آنها نه یکهو decamping برای حومه,” او گفت:. “به حدی است که آنها را ترک کرده اند آنها در حال زندگی با پدر و مادر خود را بیشتر به دلیل پدر و مادر خود را’ ترس از ترس خود را و آنها نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به شهر.”

املاک و مستغلات سرمایه گذاران با احتیاط از قرار دادن پول خود را به شهر نیویورک خواص بیشتر به دلیل سخت مستاجر-قانون حمایت از دولت در سال گذشته به تصویب رسید از آنجا که از همه گیر سیمونز گفت.

نگرانی اصلی او چه خواهد شد به شهرستانs در بازار املاک و مستغلات در صورتی که فدرال بیکاری گسترش به پایان می رسد. او اعتبار هفتگی 600 دلار افزایش برای کمک به Asland مستاجران همچنان قادر به پرداخت اجاره خود را. که در هفته افزایش منقضی می شود در این هفته و اگر چه مذاکرات برای دومین فدرال بسته امداد در حال انجام به نظر می رسد احتمال وجود دارد که سود کاهش خواهد یافت.

“مردم به معنای واقعی کلمه قادر نخواهد بود به پرداخت و پس از آن چه هستند گزینه های خود را؟” “شما در حال رفتن به دیدن یک افزایش در پیش فرض ها و پریشانی. امیدوارم این سیستم که می تواند مقاومت در برابر شوک است.”

اعضا گفت: آنها باقی مانده است خوش بینانه در مورد نیویورک املاک و مستغلات بازار در بلند مدت توصیف بازیابی آن به عنوان یک ماده در هنگامی که و اگر. Gropper اشاره کرد که حتی در یکی از سخت ترین بازارهای این شهر دیده می شود در سال های اخیر, حافظه, Camber تا به حال نه به طور کامل متوقف شد انجام کسب و کار.

“ما هنوز در حال خرید ساختمان,” او گفت:. “شاید این احمقانه است اما ما در حال انجام آن است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید