املاک و مستغلات در ‘هرج و مرج’ به عنوان قوانین چشم پوشی اجاره و بدهی, مدیر عامل شرکت می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تام باراک روز جمعه گفت که ایالات متحده در بازار املاک در هرج و مرج است و هنوز هم در آستانه سقوط به این دلیل که دولت فدرال و مقامات محلی اجازه می دهد مستاجرها و صاحب خانه به جست و خیز پرداخت به دلیل بیماری همه گیر.

“ما تا به حال نشده یک بحران مثل این” باراک مدیر اجرایی مستعمره سرمایه گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی بلومبرگ. “ما تا به حال هرگز, یکی, که در آن ما فقط باید یک دولت با در نظر گرفتن درآمد.”

اقتصادی-امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته شامل یک ارائه اجازه می دهد وام به تاخیر پرداخت تا زمانی که یک سال بدون مجازات در فدرال حمایت وام مسکن. در همان زمان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور را به حالت تعلیق در اخراج و سلب حق مالکیت برای کمک به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که خود را از دست داده است.


به طور معمول وام دهندگان و صاحبخانه می توانید با استفاده از سیستم قانونی برای به اجرا درآوردن اجاره و بهره تعهدات اما “تمام گزینه های آن هستند و از پنجره به بیرون” باراک گفت.

یک ماه پیش 72 ساله در بازداشتگاه شد در میان بزرگ سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای هشدار دادن به عموم درباره خطر ناک دولت از صنعت و به صورت مداخله دولت. او پیشنهاد یک هماهنگ تحمل یک “زمان” است که در آن هر گونه پرداخت می تواند تعلق بر روی اجاره و وام.

بسیاری از اقدامات او به دنبال آن از جمله بازار نقدینگی از سوی فدرال رزرو و تاخیر در حسابداری جدید قوانین به تصویب رسید. دیگران مانند توقف در حاشیه, تماس با بانک ها و تعلیق شده را علامت به نیازهای بازار در ترتیبات تامین مالی شد.


فدرال تلاش مانند چک برنامه حفاظت و خیابان اصلی وام برنامه “دشوار است به استفاده از” برای شرکت های مانند مستعمره است که ساختار به عنوان یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد باراک گفت.

“ما در حال استفاده از آن,” او گفت:. “ما در حال تشویق بسیاری از وام گیرندگان ما و کاربران ما به تکیه بر روی هر آنچه که یارانه آنها می توانید به ادامه پرداخت خود را.”

مستعمره نمونه کارها املاک و مستغلات شد و به ارزش تقریبا 50 میلیارد دلار از دسامبر. 31. باراک گفت: آن دیجیتال زیرساخت های سرمایه گذاری—برج های سلولی داده ها-ذخیره سازی امکانات و فیبر نوری شبکه های در حال برگزاری بهترین. خرده فروشی و مهمان نوازی دارایی بدترین هنرمندان, او گفت:.

تعداد کلنی مستاجران که پرداخت اجاره این ماه بود “بطرز شگفت انگیزی خوب” حذف حدود 4 درصد از سطح نرمال باراک گفت. او اضافه کرد که او انتظار دارد که کمتر مستاجران باقی خواهد ماند زمان در ماه آینده.

باراک که برای اولین بار دیدم قیمت ملک سقوط در طول بحران پس انداز و وام از 1980s پیش بینی کرد که شرکت های بزرگ مانند مستعمره که او گفت که هنوز “مقدار زیادی از نقدینگی” را برای زنده ماندن رکود اقتصادی و املاک و مستغلات shakeout.

“افرادی که می خرد هستند افرادی که خود را حقوق صاحبان سهام به افرادی که خود را اوراق قرضه و بدهی بازنشستگان,” او گفت:. “در پایان روز این دولت است که باید به مرحله و یارانه این همه اگر مردم نمی رفتن به کار می کنند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>