املاک و مستغلات لابی به دادگاه می رود برای سرنگونی هزینه کارگزار بان

یک گروه از املاک و مستغلات منافع را به دادگاه دوشنبه بیش از یک سیاست جدید آنها می گویند را نابود آپارتمان کارگزاران محرومیت آنها از جمع آوری کمیسیون از مستاجران.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک و ایالت نیویورک انجمن از Realtors متعهد به فایل طرح دعوی در دادگاه به چالش اخیر وزارت ارشاد در سال 2019 اجاره-اصلاحات قوانین که توصیه کارگزاران املاک و مستغلات است که آنها می توانند در صورت مجازات برای جمع آوری مستاجر هزینه کارگزار.

“از اعلام این قانون جدید بدون هشدار باعث سردرگمی گسترده و ویران در میان عوامل املاک و مستغلات اختصاص داده شده و مشتریان آنها در خدمت” گفت: REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan. “این تصمیم ناگهانی و راه آن ساخته شده بود و مضر به هزاران زحمتکش نیروهای جدید است.”


کارگزاران هنوز هم می تواند جمع آوری کمیسیون های خود را—که طیف وسیعی از اجاره یک ماه به 15 درصد سالانه اجاره—اگر آنها در حال کار برای مستاجر به طور مستقیم. اما صاحبخانه باید هزینه پرداخت اگر آنها هستند که استخدام عامل است.

تصمیم به بدبختانه وضع موجود این شهر را برای بازار اجاره و REBNY می گوید: باعث آسیب به این شهر بیش از 25000 مجوز کارگزاران املاک و مستغلات.

طرح دعوی در دادگاه خواهد استدلال می کنند که وزارت امور خارجه “غصب نقش خود را با درگیر شدن در نامناسب rulemaking به جای زیر لازم و مورد نیاز مراحل قانونی برای اجرای قوانین و مقررات جدید,” با توجه به REBNY.

چند تا از این شهر brokerages خواهد شد پیوستن به طرح دعوی در دادگاه که REBNY متعهد در روز جمعه می رسند گاهی todday. تشکیل پرونده نشده بود به نظر می رسد در هر دادگاه رکورد پایگاه داده همانطور که از اوایل صبح روز دوشنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید