اجاره املاک و مستغلات شرکت حل و فصل با سازمان حفاظت محیط زیست زیر منجر افشای نقض قانون نگرانی

Category: وب وایر Comments: No comments

ماه گذشته آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده (EPA) اعلام کرد حل و فصل با یک اجاره املاک و مستغلات شرکت مستقر در ایالت ایلینوی برای آن اتهام عدم ارائه مناسب رنگ سرب افشای به مستأجر در املاک مسکونی در شهر آیووا. تحت شرایط این قرارداد این شرکت خواهد پرداخت جریمه و کامل سازگار با محیط زیست مفید پروژه برای آن نقض املاک و مستغلات اطلاع رسانی و افشای قوانین فدرال مواد سمی کنترل عمل می کنند.

این مورد یک یادآوری است که به نگه داشتن املاک و مستغلات شرکت در انطباق با مقررات موجود, مردم, خرید, اجاره و یا اجاره ملک نیاز به دانستن در مورد سرب و بر اساس رنگ و خطرات آنها در حال حاضر می تواند. این است که چرا شرکت ها ملزم به رعایت مواد سمی کنترل عمل و املاک و مستغلات اطلاع رسانی و افشای حکومت. افشای حکومت نیاز به فروشندگان و lessors قبل از سال 1978 خانه برای ارائه آینده نگر homebuyers و مستاجران با فدرال بروشور در مورد سرب بر اساس رنگ هر گونه اطلاعات در مورد شناخته شده منجر شود بر اساس رنگ در خانه و یک بیانیه هشدار در مورد خطرات بالقوه منجر مبتنی بر رنگ. این اطلاعات کمک می کند تا خانواده ها و افراد آگاهانه مسکن تصمیم گیری خود را به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض سرب بر اساس رنگ و خطرات آن.

“دانشمندان و زیست محیطی حرفه ای در ده ها تن از آزمایشگاه های اداره شده توسط EMSL تحلیلی اختصاص داده شده برای شناسایی سرب قرار گرفتن در معرض خطرات برای محافظت از مردم و شرکت ها گفت:” جو Frasca, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در EMSL تحلیلی, Inc. “با مکان در سراسر شمال امریکا, ما ارائه سریع سرب تست, خدمات نمونه برداری و لوازم و آسان برای استفاده از کیت های آزمایش و حتی شخصی تجهیزات حفاظتی به منظور حفاظت در برابر قرار گرفتن در معرض خطرات است. سریع و مقرون به صرفه تست در دسترس است به ارائه پاسخ در مورد سرب در رنگ و گرد و غبار و خاک و حتی آب است.”

EMSL نیز با حمایت های آموزشی تصویری در مورد homebuyers و منجر آشکار است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/rhsyyj7nMeQ .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرب و یا دیگر محیط زیست, ایمنی و بهداشت خدمات تست لطفا www.EMSL.com تماس (800) 220-3675 یا ایمیل [email protected] . برای دسترسی به سرب و دیگر محیط داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد EMSL تحلیلی, Inc.
EMSL تحلیلی یکی از فروشندگان پیشرو آزمایشگاه های تست با 46 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا است. EMSL شناخته شده ملی و محلی متمرکز ارائه دهنده متخصص در سریع آزمایشگاهی نتایج جستجو برای قالب باکتری لژيونلا USP 797 عوامل بیماری زای آزبست و سرب و دوده زغال & خاکستر از آتش سوزی, VOC, بوی رادون فرمالدئید در محیط داخلی با کیفیت و میکروبیولوژی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی رادیولوژی و مواد غذایی و نوشیدنی ها & محصولات مصرفی و مواد خدمات تست برای شناسایی مواد ناشناخته. EMSL خدمات هر دو حرفه ای و عموم مردم. EMSL حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از سازمان های پیشرو و همچنین دولت فدرال و تنظیم بدن از جمله, اما نه محدود به A2LA, AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP), NVLAP CDC نخبگان CPSC CA ELAP نیویورک ELAP TX DOH, NJDEP و چند دولت دیگر تأیید سازمان. لطفا بازدید از وب سایت ما در www.EMSL.com برای یک لیست کامل از اعتبارنامه. علاوه بر این EMSL حمل طیف گسترده ای از تجهیزات نمونه برداری و تحقیقاتی محصولات محیطی حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>