واقعا خنگ’: فرمانداران زابل مک کانل بیش از ورشکستگی نظرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Gov. Andrew Cuomo provides a coronavirus update during a press conference on April 14 | Office of Governor Andrew M. Cuomo

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو فراهم می کند یک کوروناویروس به روز رسانی در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 14 | مایک Groll/دفتر فرماندار Andrew M. کومو

به روز شده


آلبانی, n. y. — فرمانداران در روز پنجشنبه هزینههای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد که دولت و دولت های محلی باید دنبال ورشکستگی به جای درخواست برای کمک های فدرال — رویکرد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام “یکی از واقعا خنگ ایده ها در تمام دوران است.”

از نیوجرسی به کالیفرنیا فرمانداران در مواجهه با بودجه عظیم شکاف گفت: آنها مات و مبهوت توسط حزب جمهوری خواه کنتاکی ادعا که کنگره باید رد کمک به شهرها و ایالات متحده در آینده محرک.

تبلیغات

“شما می خواهید برای دیدن سقوط بازار از طریق انبار?” کومو خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالت نیویورک کنگره در روز پنج شنبه. “اجازه دهید ایالت نیویورک اعلام ورشکستگی. اجازه دهید میشیگان اعلام ورشکستگی. اجازه دهید ایلینوی اعلام ورشکستگی. اجازه دهید کالیفرنیا اعلام ورشکستگی. شما ببینید یک سقوط این اقتصاد ملی است.”

آتشین اظهارات یک روز پس از مک کانل لگد کردن یک طوفان با گفتن مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت است که دولت و دولت های محلی باید “استفاده از مسیر ورشکستگی” به جای دریافت کمک از دولت فدرال است که دموکرات ها تا به حال ناموفق به دنبال مذاکرات اخیر.

مک کانل گفت که او تمایلی به ارسال یک “چک سفید” به محلات و نگران در مورد اضافه کردن میلیاردها بیشتر به بدهی ملی پس از کنگره در حال حاضر به صرف نزدیک به 3 تریلیون دلار برای مبارزه با چالش های اقتصادی از Covid-19 بیماری همه گیر.

این رهبر اکثریت را نیز با صدور بیانیه ای با اشاره به دولت های محلی به عنوان کمک های آبی “دولت کمک مالی” — حتی اگر فرمانداران هر دو طرف باید لابی برای بودجه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده بود باز به اتحادیه اروپا ،

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی متعهد به حمایت از کمک های ایالات و شهرستانها به شدت تغییر لحن خود در این موضوع را در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“آره ما به آن نگاه کنید و من شده اند به دنبال آن من شده است صحبت کردن با بسیاری از مختلف سناتور, اما من نمی خواهم به بحث در مورد آن در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ابتدا.

فشرده بارها و بارها توسط خبرنگاران در مورد مک کانل اظهارات رئیس جمهور پاسخ داد: “من باز به ایده های که برای مردم این کشور است.”

“جالب است که کشورهایی که دچار مشکل هستند اتفاق می افتد به آبی” او گفت:, و اضافه کرد که نیویورک و نیوجرسی دچار مشکل بودند قبل از “طاعون” وارد شده است.

در اوایل روز شنبه, مک کانل ورشکستگی ایده چپ برخی از مقامات منتخب سر در گم. در حالی که در شهرستانها می تواند اعلام ورشکستگی متحده نمی تواند در حال حاضر تحت قانون فدرال و کنگره بعید است به تغییر استاندارد است که در بخشی به دلیل قانون اساسی ممنوعیت.

حتی برخی از جمهوری خواهان بودند کالایی بیش مک کانل را بی تفاوتی به رشد بحران مالی در دولت و شهرستانها که در آن اخراج و کاهش شدید به خدمات عمومی روی میز هستند.

“که تکمیل مزخرف” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان رئیس ملی انجمن فرمانداران گفت: در طول یک مجازی مصاحبه با راهکار سیاسی. “این به خوبی اجرا متحده است. وجود دارد فقط به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان به دموکرات ها که به شدت به حمایت از این.”

Rep. پیت پادشاه (R-n. y.) توییتی که او فکر کرد که این سخنان بودند “شرم آور و غیرقابل دفاع” و به نام مک کانل که “ماری آنتوانت از مجلس سنا.” پادشاه بازنشسته است و از خانه پس از زمان منقضی می شود.

تماس برای کمک از دولت ها و شهرداری ها بوده است در حال رشد بیشتر وخیم هفته به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus-مجبور مستندات ترکیبی با هزینه های مبارزه با این بیماری همه گیر. در حالی که آخرین فدرال محرک لایحه ارائه کمک های مالی برای کمک به کشورهای با هزینه های مستقیم به تقویت حمل و نقل عمومی سیستم ها و ملاقات خاص دیگر نیاز به هیچ یک از آن در نظر گرفته شده بود به سطحی با بودجه های محلی.

بدون کمک شهرستانها می گویند که آنها نیاز به مراحل شدید.

لس آنجلس در حال حاضر آغشته به ذخایر خود و برنامه ریزی گسترده به کاهش خدمات شهری و حقوق با شهردار اریک Garcetti تماس خود را آینده بودجه “یک سند از درد است.” شهر نیویورک است که رقیب با 7 میلیارد دلار بودجه شکاف. و ایالت نیویورک است که در برخی از 15 میلیارد دلار است. Cuomo, پیش بینی 20 درصد کاهش در کمک های دولت به مدارس و شهرستانها.

در نیوجرسی که در آن بودجه دولت مهلت عقب رانده شد سه ماه Gov. Phil مورفی گذاشته شده به مجلس نمایندگان آمریکا روز پنج شنبه گفت که کمبود درآمد خود را از دولت چهره به دلیل Covid-19 کاهش تلاش های درخواست به “بسیاری از ما خواهر متحده قرمز و آبی به طور یکسان.”

“سناتور, اگر شما در حال تماشای, به یاد داشته باشید که شما در حال از حزب از آبراهام لینکلن از تئودور روزولت و رونالد ریگان; سه رئیس جمهور آمریکا که زمانی که در مواجهه با چالش های راههایی را برای مقابله با این چالش ها باید بیشتر از این چالش ها به برخاستن” مورفی یک دموکرات گفت. “آنها نیست ، آنها در آن لحظه که چالش سناتور به شما و به همه رهبران در این کشور است.”

مورفی بارها گفت نیوجرسی نیاز فدرال بلوک کمک های مالی برای دفع بلا از جمله “تاریخی” برای اخراج یک نوار وضعیت عمومی نیروی کار است.

راهنمایی از خزانه داری فدرال اداره مراقبت در قانون بودجه توزیع شده به دولت های ایالتی و محلی است متحده در حتی بدتر موقعیت مورفی گفت. ارشاد صادر شده در روز پنج شنبه به طور خاص میله های دولت های ایالتی و محلی با استفاده از بودجه به عنوان یک شکل از درآمد جایگزینی. مورفی گفت: او می خواهم دریافت اطمینان داد که کمک های مالی خواهد بود اما این که “کسانی که اطمینان ظاهرا خالی شد.”

“متاسفانه پیامی از واشنگتن به ما پاسخ اول و به ما مربیان و به دیگران در خطوط مقدم روشن است: به شما به عنوان کار خستگی ناپذیر برای جلوگیری از این بیماری همه گیر به امن نگه داشتن مردم ما رهبری ملی فکر می کند شما ضروری نیست و شما باید در واقع ترس خود را برای شغل” مورفی گفت.

کومو گفت: دموکرات کنگره باید اصرار بر داشتن برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در تازه ترین coronavirus محرک لایحه H. R. 266 (116). او بارها و بارها حمله را همکار نیویورکر رهبر اقلیت سنا چاک شومر و بقیه هیئت دولت برای در نظر او مذاکره یک سری از امداد بسته های که shortchanges نیویورک, کانون coronavirus بحران با بیش از 250 ، 000 مورد تأیید و 15000 مرگ و میر.

شومر است که در تلاش برای تضمین 150 میلیارد دلار در دولت های ایالتی و محلی کمک در آخرین محرک لایحه گفت: در این هفته که خواهان موافقت کرده به اعطای انعطاف پذیری است که برای unspent پول از قبلی امداد صورتحساب مورد استفاده قرار گیرد برای کمبود درآمد.

در ضمن در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برجسته بالقوه آسیب انجام می شود به کارکنان. مک کانل نظرات متمرکز شده بود در بخش عمومی در حقوق بازنشستگی. این دموکرات به نام این اظهارات را “توهین آمیز” و نام او را به عقب اظهارات خود را “به نمایندگی از ده ها هزار نفر از مردان و زنان در لباس پلیس ما افسران ما آتش ما کلانترها مردمی کاملا به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی مردم قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز.”

“متحده آزمایشگاه دموکراسی; شهرهای آزمایشگاه نوآوری” Newsom گفت. “شما در مورد مراقبت از دموکراسی و نوآوری است. شما در مورد مراقبت متحده, شما در مورد مراقبت از شهرستانها. من امیدوارم و انتظار می رود او را به عقب نظرات خود را.”

سام, Sutton and Carla Marinucci کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>