رکود اقتصادی می تواند اضافه کردن صدها نفر از هزاران نفر به نیویورک مدیکید برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ثبت نام در نیویورک مدیکید برنامه می تواند به رشد و صدها هزار نفر از بهره برداران به عنوان کارگران از دست دادن شغل خود و خود را تحت پوشش بیمه—به دلیل شوک اقتصادی امواج تولید شده توسط Covid-19.

تجزیه و تحلیل جدید از ایالات بیمارستان صندوق یافت می شود دولت بهتر است مجهز به رسیدگی به افزایش کارگران به دنبال مزایای پزشکی از طول رکود بزرگ 2007-2009.

“زیرساخت که در محل اتصال مردم به پوشش مناسب در حال حاضر به طور قابل توجهی قوی تر از آن بود که در رکود بزرگ” گفت: Nathan مایرز مدیر UHF مدیکید موسسه.


موسسه شهری در ماه گذشته برآورد تغییرات در وضعیت بیمه توسط دولت بر اساس چگونه بسیاری از مردم بیکار هستند. آن پیش بینی شده افزایش 641,000 پزشکی ثبت نام در نیویورک اگر دولت نرخ بیکاری 15 درصد و 1.2 میلیون افزایش دهد اگر دولت نرخ بیکاری 25 ٪ می رسد.

دولت نرخ بیکاری به 15% در ماه آوریل در مقایسه با 3.6 درصد در ماه مشابه سال گذشته است. بیشتر کسب و کار عامل این هفته به شهر نیویورک وارد فاز یکی از ایالت بازگشایی طرح و لانگ آیلند و Westchester County آماده به حرکت به فاز دو. فاز دوم اجازه می دهد تا برای بیشتر مبتنی بر کسب و کار برای باز کردن و همچنین خدمات املاک و مستغلات. اما دولت را سخت ضربه بخش مهمان نوازی روشن است که حدود دو سوم از آن شغل در ماه آوریل بسته باقی خواهد ماند در حالی که برای.

نیویورک در حال حاضر را پوشش می دهد در حدود 6 میلیون نفر تحت خدمات درمانی است که در حدود 2 میلیون بیشتر نسبت به ثبت نام در دسامبر 2007. انتظار می رود این تعداد به رشد است.

در طول رکود پزشکی ثبت رشد بیش از 400,000.

بین ماه های فوریه و مارس امسال به نیویورک پزشکی ثبت نام کرده بودند سود خالص از 136,000. که نرخ رشد ماهانه خواهد بود و چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان نرخ ماهانه در طول 12 ماه از رکود اقتصادی ، ثبت نام نیز تمایل به تاخیر در پشت خوشه بیکاری است.

“این نشان می دهد که ما ممکن است یک دم در پزشکی ثبت نام رشد” امیلی گفت: Arsen, یک تحلیلگر ارشد پژوهش و سرب نویسنده این گزارش است. “مردم بیشتر خواهد بود انگیزه به دنبال پوشش بهداشت و درمان چرا که آنها نگران سلامت خود را در راه آنها نیست در رکود بزرگ و دسترسی به پوشش مدیکید است قابل ملاحظه ای آسان تر از آن بود.”

پس از رکود اقتصادی نیویورک ایجاد دولت خود را از سلامت بازار به مردم اجازه می دهد به ثبت نام برای خدمات درمانی بهداشت کودک پلاس, طرح ضروری و تجاری تحت پوشش بیمه. در علاوه بر این به خدمات درمانی ورود به سیستم یو پی اس برنامه های بهداشتی در حال انتظار مشتریان بیشتر به دنبال پوشش خود را پس از از دست دادن شغل خود هستند. برخی از مصرف کنندگان که در حال فکر کردن به آنها ممکن است مجبور به پرداختن بیش از 1000 $در هر ماه برای یک خانواده طرح ممکن است پیدا کردن آنها واجد شرایط برای یارانه محصولات.

ضروری است طرح عرضه در سال 2016 به عنوان یک گزینه برای نیویورک که واجد شرایط برای مدیکید به دلیل درآمد خود را و یا وضعیت مهاجرت. آن را به یک محصول بیمه یارانه توسط دولت فدرال و آن را می تواند پوشش در دسترس بیشتر مردم در طول رکود اقتصادی است.

رکود می آید به عنوان نیویورک شد و در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با هزینه های آن 70 میلیارد دلار مدیکید برنامه که در آن سهم هزینه های دولت فدرال و دولت های محلی. آن را اجرا $2.2 میلیارد دلار پس انداز برنامه کاهش بودجه برای بیمارستان و بلند مدت ارائه دهندگان مراقبت به عنوان بخشی از بودجه به تصویب رسید در ماه آوریل است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داده است که دولت می تواند نیاز به کاهش هزینه های اضافی 20% اگر آن را نمی کند اضافی دریافت حمایت دولت فدرال.

دولت اخذ شده است برخی از حمایت دولت فدرال. یکی از کنگره اولین coronavirus امداد بسته شامل یک 6.2 درصد افزایش در دولت فدرال کمک هزینه های پزشکی.

اما زمان Covid-19 همه گیر که رسید فقط به عنوان برگ برنده دولت بود اجرای عمومی جدید-مسئول سیاست در ماه فوریه می تواند تاثیر منفی مهاجران. حکومت می تواند آن را سخت تر برای مهاجران به دست آوردن کارت سبز اگر آنها دسترسی به برخی منافع عمومی مانند پزشکی.

“وجود دارد یک سهام از جنبه های در دسترسی به خدمات درمانی” Arsen گفت. “به خصوص جوامع مهاجر که ممکن است مورد اتهام عمومی و ساخت مطمئن شوید که آنها واجد شرایط برای ثبت نام در پزشکی.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>