رکود اقتصادی ضربه در ماه فوریه گروه می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

آمریکا وارد یک “بی سابقه” رکود اقتصادی در ماه فوریه به عنوان شغل و رشد شروع به تولید سنگ زنی برای توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پایان دادن به این کشور طولانی ترین رونق اقتصادی در رکورد یک گروه تجارت روز دوشنبه گفت:.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی یک گروه غیر انتفاعی است که آهنگ ایالات متحده چرخه اقتصادی گفت: توسعه اقتصادی آغاز شده است که در ژوئن 2009 به یک اوج در ماه فوریه قبل از انداختن به شدت به مناسبت شروع از رکود است.

اداره تعریف رکود اقتصادی به عنوان “یک کاهش در فعالیت های اقتصادی است که طول می کشد بیش از چند ماه” و آن را به طور کلی منتظر دیگر قبل از ساخت یک اراده است. این گروه یک سال تمام منتظر اعلام رکود اقتصادی سال 2008 است.

اما این اداره گفت: کاهش بهره وری و اشتغال و درآمد خیلی چشمگیر این زمان در اطراف, که به موقع اعلام خواهد کرد.

“این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات” این اداره در بیانیه ای گفت.

این اداره گفت: گسترش به طول انجامید 128 ماه, طولانی ترین در تاریخ ایالات متحده کسب و کار, چرخه قدمت آن به سال 1854. بیانیه خود اشاره کرد که رکود می تواند کوتاه تر از حد معمول با نشانه هایی از بهبود در حال حاضر مشهود است.

نرخ بیکاری در ایالات متحده که 13.3 درصد در ماه مه با توجه به آخرین گزارش اشتغال از وزارت کار از 14.7 درصد در ماه آوریل است. هر دو ارقام هنوز هم بالاتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. گسترده تر اندازه گیری از بیکاری که شامل کسانی که داده اند تا به دنبال کسانی که به کاهش بخشی-زمان وضعیت در 21.2%.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

ویروس فلج تقریبا تمام بخش های اقتصاد آمریکا به عنوان شهرها و ایالات متحده اجرا جارو stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله محدودیت انداخت که میلیون ها نفر از کارگران به بیکاری است.

این اداره همچنین گزارش شده است که اقتصادی shutdown صدمه سیاه متعلق به کسب و کار بیشتر در میان نژادها و اقوام در آمریکا با 41 درصد کاهش در چنین کسب و کار از فوریه تا آوریل است.

این اداره گفته است که در حالی که این بیماری همه گیر است آمار کارآفرینان در سراسر هیئت مدیره بسته شدن برخی از 3.3 میلیون کسب و کارهای کوچک حداقل به طور موقت سیاه آمریکایی ممکن است شانس بدتر چون تعداد کمتری از آنها در عمل در صنایع تلقی “ضروری” در طول همه گیر در میان عوامل دیگر. مهاجران که خود کسب و کار نیز شانس ضعیف با 36% کاهش در طول دوره.

“منفی در مراحل اولیه اثرات در اقلیت و مهاجر متعلق به کسب و کار اگر طولانی مدت ممکن است مشکل ساز برای گسترده تر نژادی و نابرابری به دلیل اهمیت اقلیت های کسب و کار محلی برای ایجاد شغل اقتصادی پیشرفت و دراز مدت نابرابری ثروت” گفت: نویسنده این گزارش رابرت Fairlie از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.

به طور کلی تعداد عامل صاحبان کسب و کار از تمام گروه کاهش یافت و به 11.7 میلیون در ماه آوریل از 15 میلیون تا دو ماه قبل از آن 22 درصد کاهش است. گذشته از سیاه پوستان و مهاجران اسپانیایی زبان کسب و کار کوچک صاحبان همچنین شانس ضعیف با 32 درصد کاهش در طول دوره. آسیایی شاهد کاهش 26 درصد است.

تعداد کسب و کارهای متعلق به مردان سفید پوست یا زنان کاهش 17 درصد این مطالعه می گوید.

در میان صنایع بخش تنها که نمی رنج می برند کاهش در کسب و کار کوچک صاحبان کشاورزی بود که دیدم 7% چشم انداز مثبت.

مقامات دولتی و اقتصاددانان ارائه شده در زمان های مختلف برای خطوط زمانی که اقتصاد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن ارائه یک سوپ الفبا از “W”, “V” و “U”شکل بهبود است که می تواند وارد بعدها در سال و یا در سال 2021.

اما کارشناسان اصرار دارند که برگرد هنوز لولا در کنترل گسترش از coronavirus.

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که ایالات متحده در حال حاضر ممکن است رکود اقتصادی خارج شد-و یا حداقل در راه خود را.

رابرت گوردون یک دانشگاه اقتصاددان و عضو دفتر دوستیابی کمیته گفت: شرط بهبود آغاز شده در مارس یا آوریل به این معنی که رکود اقتصادی به احتمال زیاد آخرین بار فقط برای چند ماه. حتی پس از, او گفت:, برچسب زدن آن یک رکود بود نه یک انتخاب سخت “به دلیل عمق فوق العاده ای.”

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید مشاهده است که اتفاق می افتد و نه آن را به یک رکود اقتصادی گفت: در حالی که تصدیق کرد که آن را بسیار غیر معمول یک. “هیچ چیز مانند آن را تا به حال اتفاق افتاده است.”

“آن چه به نظر می رسد مانند وجود دارد شده است بهبود در اقتصاد از اواسط ماه مارس گفت:” جیمز سهام یک دانشگاه هاروارد و اقتصاددان و عضو کمیته. “چه اتفاقی می افتد رفتن به جلو بستگی به سیاست به طور خاص اپیدمیولوژیک سیاست در این دوره از ویروس.”

“مشخصات فنی رکود اقتصادی می تواند بیش از ساخت آن عمیق ترین و کوتاهترین ثبت” گفت: Ryan شیرین سر از سیاست های پولی پژوهش در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “حتی اگر رشد از سر گرفته شده است مارک فنی پایان دادن به رکود اقتصادی برای تعداد زیادی از کسب و کار و افراد آن را به احساس می کنم مثل یک رکود برای سال آمده است.”

برخی از اقتصاددانان می گویند که بهبود می تواند دو سال یا بیشتر با نرخ بیکاری به احتمال زیاد باقی مانده در 10 ٪ و یا بالاتر در پایان این سال است.

“مهم ترین چیز به تمرکز بر روی قدرت بازیابی و این جایی است که بیشترین عدم قطعیت نهفته است راست, در حال حاضر,” گفت: Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری Evercore ISI.

اطلاعات در این مقاله به کمک کریس indigo soul of the New York Daily News, توسط استیو ماتیوز و مایکل سسو خبری بلومبرگ توسط کریستوفر Rugaber و مارتین Crutsinger از آسوشیتد پرس و راشل Siegel از واشنگتن پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>