رکورد 16.6 میلیون باید به دنبال ایالات متحده بیکاری کمک از ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با شگفت انگیز 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته ایالات متحده رسیده گریم برجسته: تقریبا یک در 10 کارگران شغل خود را از دست فقط در سه هفته گذشته.

این ارقام در مجموع تشکیل بزرگترین و سریع ترین رشته از دست دادن شغل در سوابق قدمت آن به سال 1948 است. آنها رنگ یک عکس از یک بازار کار است که به سرعت کشف به عنوان کسب و کار را تعطیل در سراسر کشور به دلیل شیوع کروناویروس. بیش از 20 میلیون آمریکایی ممکن است از دست دادن شغل در این ماه.


ویروسی شیوع اعتقاد بر این است که پاک شده و نزدیک به یک سوم از اقتصاد خروجی در سه ماهه جاری. چهل و هشت متحده بسته اند غیر ضروری کسب و کار. رستوران ها و هتل ها و فروشگاه های بزرگ و کسب و کارهای کوچک را گذاشته میلیون ها نفر به عنوان آنها در تلاش برای پرداخت صورتحساب در زمانی که درآمد خود را از بین رفته است.

تمام گفته ها در مدت سه هفته اخیر 16.6 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری کمک کند. افزایش تعداد مدعیان بیکاری به ضعف دولت بیکاری دفاتر در سراسر کشور است. و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود. نرخ بیکاری می تواند آمار 15 درصد زمانی که آوریل اشتغال گزارش منتشر شد در اوایل ممکن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>