رکورد خسارت برای برادران مسیحی کودک آزاری

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک استرالیایی قاضی دیروز اعطا بالاترین پرداخت به یک قربانی در یک مورد از برادران مسیحی کودک آزاری است. قاضی علامت Herron دستور داد که برادران مسیحی به پرداخت خسارت از $1.32 میلیون به 75 ساله جان لارنس.

قاضی Herron توصیف سوء استفاده از کودکان مهاجر آقای لارنس به عنوان توهین تحقیر آمیز و اهانت آمیز. او همچنین توضیح داده شده آقای لارنس بقا به سن 75 به عنوان یک معجزه پس آنچه را که او تحمل به عنوان یک کودک.

تبلیغات

“من آن را به عنوان معجزه آسا که آقای لارنس — با توجه به این عذاب که با او زندگی کرده است و پس از او بود که برای اولین بار مورد تجاوز قرار گرفته و باعث او را روانی و روحی و روانی آسیب منجر به اعتیاد به الکل و مواد مخدر و استعمال بیش از حد خود آسیب برساند و اقدام به خودکشی — جان سالم به در همه.”

یکی brother raped آقای لارنس شش بار. مذهبی سفارش بستری او نیز دچار سوء در دست دو برادر دیگر. علاوه بر این, یک وضع معلم در یتیم خانه مجبور کودک به پوشیدن رژ لب و یک لباس در طول بیشتر تجاوزات جنسی.

پس از محاکمه آقای لارنس ABC گفت او در حال حاضر می تواند با زندگی خود.

“معلوم شد اشکالی ندارد. من حقیقت رو گفتم و این که واقعا همه شما می توانید انجام دهید.

“آن را بیش از همه در حال حاضر. من فقط می توانید فشار آن را کنار گذاشته و در حال حاضر با زندگی من چه زندگی من باقی مانده است.”

برادران درخواست کوچکتر پرداخت به دلیل قربانی فقر دوران کودکی

در طول محاکمه برادران مسیحی بستری مسئولیت اما استدلال برای کمتر پرداخت مبتنی بر جان لارنس کاهش چشم انداز در زندگی, چرا که خود را فقیر تربیت است.

یک وکیل مدافع برای برادران مسیحی گفت: دادگاه به نظر می رسید ‘غیر منطقی و ناعادلانه” اما آن مرد فقیر تربیت به معنای کاهش درآمد بالقوه خود را در سراسر عمر است.

قاضی Herron رد آن استدلال. او در توصیف این تجاوزگران به عنوان ” معتادان جنسی به عنوان يك برادر. او گفت: سوء استفاده جنسی از آنها در معرض کودک به خاموش خود را “مناسب و چشم انداز پیشرو منطقی زندگی عادی است.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>