واشنگتن — بدهی و تلاش برای پرداخت صورتحساب خود به حزب دموکرات آرکانزاس shored تا منابع مالی خود را با کمک کم بهره وام های نا امن از دولت وام دهندگان با توجه به براده با کمیسیون انتخابات فدرال.

دولت ذکر شده $147,039 در بدهی و تعهدات و $14,121 پول نقد در دست در آن فدرال حساب به عنوان Dec. 31.

مقدار زیادی از پول بدهکار است به پاین بلاف مبتنی بر سیمونز بانک است که حزب نا امن دو سال 60 ، 000 دلار وام در نرخ بهره از 4.97%, FEC براده نشان می دهد. بین Feb. 20 سال گذشته و آذر. 31 حزب قادر به بازپرداخت $3,137.71 ترک آن را با یک تعادل $56,862.29 حزب گزارش شده است.

سیمونز لنت حزب پول در ماه فوریه 2019 حتی اگر این حزب تا به حال موفق به پرداخت قبلی نا امن وام از بانک ملی اول از Jonesboro, FEC سوابق دولت است.

[سیاست پست الکترونیک: ثبت نام برای خبرنامه روزانه شامل آخرین به روز رسانی از تیم ما در دولت و کنگره آمریکا و در واشنگتن دی سی ” arkansasonline.com/emails/politics]

دولت حزب دموکرات قرض $39,647.16 از جنسبرو بانک در تاریخ 1 مه 2012. این پول قرار بود بازپرداخت — در نرخ بهره از 4.95% — با 5 آوریل 2017, FEC براده نشان می دهد.

بیش از 2½ سال پس از تاریخ مقرر این حزب هنوز هم بدهکار $9,693 وام FEC تشکیل پرونده اعلام کرد.

با وجود عدم هر گونه پرداخت را در طول سال 2018 و 2019 وجود دارد هیچ نشانه ای در براده که منافع حاصل در وام. میزان بدهی باقی مانده است همان ماه پس از ماه در FEC براده با وجود عدم پرداخت.

تحت فدرال قانون انتخابات غیرقانونی است “هر بانک ملی و یا هر شرکت و سازمان یافته با اقتدار از هر قانون کنگره” را به کمک های مالی برای انتخابات فدرال.

وام بانکی است نه سیاسی سهم به یک نامزد و یا سیاسی کمیته آن است که اگر “ساخته شده در دوره عادی از کسب و کار است.”

در میان چیزهای دیگر, وام باید “معمول و مرسوم نرخ بهره وام موسسه برای این دسته از وام درگیر” و آن را باید “ساخته شده بر روی یک پایه است که اطمینان بازپرداخت.”

پرداخت بهره و قرار است گزارش این کمیته به FEC. هنگامی که یک بانک وام دهنده پرداخت نشده علاقه “ممکن است در نظر گرفته شده ممنوع است در نوع سهم” یک FEC رسمی گفت.

دولت حزب دموکرات رئیس Michael John Gray پاسخ نمی دهند پنج شنبه و یا جمعه به درخواست از Arkansas Democrat-Gazette برای اطلاعات در مورد وام. پیش از آن در هفته وی در پاسخ به سوال دیگر در مورد این حزب در امور مالی.

دونالد Guinn, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی گفت که او نمی توانست بگوید که آیا این اطلاعات در حزب FEC گزارش دقیق است. او گفت که او قادر به بحث در مورد یک مشتری وام با رسانه ها.

“هر چیزی که من می گویند یا انجام می شود افشای اطلاعات خصوصی” او گفت:. “ما نمی تواند اظهار نظر در مورد هر, هر, هر گونه سوال و یا مسائل مربوط به هر دلیل از کسانی که حریم خصوصی قوانین و مقررات.”

سیمونز بانک مدیر روابط عمومی کارولین Makris نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه.

آرکانزاس حزب جمهوریخواه ذکر شده هیچ بدهی و پول نقد در دست $174,894 در آن فدرال تا پایان سال گزارش. این گزارش مجموع رسید $740,707 و مجموع پرداخت از $648,702.

در آن گزارش فدرال دموکراتیک حزب ذکر شده در مجموع رسید $789,814 و مجموع پرداخت از $777,408 برای سال.

یک دولت مورد نیاز است به گزارش FEC هزینه ساخته شده است برای کمک به, ریاست جمهوری, مجلس یا سنا مبارزات و همچنین هر گونه دیگر فدرال فعالیت است.

(هر دو طرف باید یک حساب جداگانه برای غیر فدرال فعالیت های انتخاباتی. گزارش برای کسانی که حساب های ثبت شده با, آرکانزاس, وزیر امور دفتر. وجود دارد برخی از با هم تداخل دارند. اگر دولت فدرال و حزب دستگاه قرار دارد در همان ساختمان اجاره حقوق و دستمزد و برخی دیگر مربوط به هزینه های اختصاص داده شده می توان بین این دو در برخی موارد.)

در علاوه بر این به توجه بانک ها پول حزب دموکرات شکست خورده است و به بازگشت برخی از کمک به موقع آن FEC تشکیل پرونده نشان می دهد.

حزب پذیرفته $5,500 در ممنوع شرکت در نوع کمک های مالی از Bylites Inc. خدمات تولید آن گفت: FEC. به جای بازپرداخت پول این حزب بارها ذکر شده غیر قانونی مشارکت به عنوان برجسته “بدهی ها و تعهدات” FEC سوابق نشان می دهد.

این حزب بارها گفته FEC که آن را نیز مدیون سهم بازپرداخت در مجموع $19,375 به شش کسب و کار. آنها عبارتند از: E-Z-Mart Stores Inc. از تکسارکنا تگزاس ($10,000); تثلیث نور Inc. از جنسبرو ($5,000); برنت استیونسون همکاران از لیتل راک (1000 دلار); DBH مشاوران مدیریت از Michael ($1,250); آرکانزاس سرطان درمانگاه بهبهان از پاین بلاف (1000 دلار) و Baughman Co. سان فرانسیسکو ($1,125).

هفته گذشته خاکستری گفت که او مطمئن نیست که این سهم ساخته شد. آنها تا قبل انتخابات خود را به عنوان رئیس در مارس 2017, او گفت:.

او نگفت که چرا این سهم نیاز به بازگشت.

سه نفر از کسانی که به عنوان سهم بازپرداخت روز جمعه گفت که این حزب هرگز به آنها اطلاع داد که آن را به آنها بدهکار پول است.

“من خوشحال خواهید بود برای به دست آوردن بازپرداخت را انجام دهید من می توانم به شما بگویم که. من همیشه می توانید با استفاده از یک هزار دلار” برنت استیونسون گفت.

این لابی گفت که او مطمئن نیست که پول داده شد و یا چرا از آن خواهد بود بازگشت.

“من فقط در یک دست دادن خوب است ؟ این می تواند یک اشتباه تایپی کردم. آن می تواند بد ورود,” او گفت:.

احتمالش هست که کسی فقط یک اشتباه, او گفت:.

با کاغذ بازی اتفاق می افتد که او اشاره کرد.

“من فکر نمی کنم کسی در تلاش برای نرم و صاف کردن و کشیدن چیزی. من فقط به شما می گویم که راه آن است,” او گفت:.

لابی بروس هاوکینز از DBH مشاوران مدیریت گفت: او نمی داند که اهدای ساخته شده بود و یا چرا این حزب می خواهد به آن بازگشت اما او مایل به آن را به عقب.

“مطمئن شوید که من پول را,” او گفت:.

Sonja یاتس هوبارد از E-Z-Mart Stores’ بنیانگذاران جیم و FaEllen یاتس گفت: خانواده اش ساخته شده و سالانه کمکهای مالی از $10,000 به حزب برای چندین سال.

کسب و کار نمی خواهد پول داده به فدرال حساب به دلیل قانون فدرال ممنوع شرکت های بزرگ کمک های مالی او اضافه شده است.

در یک مصاحبه تلفنی Feb. 7 خاکستری و گفت: در حال حاضر به شدت در بدهی که به عهده رهبری است.

“ما تا به حال هرگز کمتر از 150.000 دلار در بدهی. ما قطعا تا به حال بیشتر,” او گفت:.

همه چیز در حال بهبود است.

“من به شما گفتن در این ماه من تا به حال کمتر از بدهی ما به ماه قبل از,” او گفت:. “در حال حاضر آنچه که من موافق است که [در سال 2019] ما در زمان در بسیاری از بدهی. برخی از آن اثر باقی مانده از مبارزات انتخاباتی فاکتورها که در آمد و پس از [2018] کمپین های نجومی. این امر به ویژه برای جمع آوری پول در سال است که در آن همه فقط از دست یک مسابقه است.”

2019 پایان سال FEC گزارش نشان داد بالاتر بدهی و تعهدات ($147,039) از در سال های گذشته, اما حداقل در فدرال حساب. تا پایان سال بدهی و تعهدات بوده است $12,254 در سال 2015; $10,445 در سال 2016 و $52,305 در سال 2017.

این حزب حتی گزارش بدهی و تعهدات منهای $6,638 در سال 2018 است. 2018 تا پایان سال رقم لزوما دقیق ،

در یک Jan. 27 نامه به حزب خزانه دار جان انگری, FEC ارشد کمپین-سرمایه گذاری تحلیلگر شان Krieger گفت منفی بسته شدن تعادل در وام “نشان می دهد که شما یا یک ریاضی خطا و یا پرداخت وام.”

حزب اتحاد تا مارس 2 پاسخ به این نامه است.

Paul S. رایان علت شایع معاون رئیس جمهور از سیاست و دادخواهی وجود دارد گفت: چند “پرچم قرمز” در دولت دموکرات FEC براده از جمله وام های نا امن.

“این غیر معمول,” او گفت:.

از دست رفته پرداخت وام و علاقه ای که به نظر نمی رسد به جمع همچنین بالا بردن سوال او گفت:.

علت شایع لیبرال متمایل به ناظر گروه ثبت شده است FEC شکایت علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ماه گذشته در برابر یک گروه غیر انتفاعی تاسیس شده توسط وزیر بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت یکی از پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

FEC سوابق نشان می دهد که آژانس بارها و بارها مطرح شده و سوالات در مورد دولت حزب کمپین-گزارش مالی.

در ماه ژانویه این ارسال پنج درخواست برای کسب اطلاعات بیشتر به حزب FEC سایت را نشان می دهد. آن را با ارسال دو درخواست چنین در سال 2019 اما 22 درخواست چنین در سال 2018 است.

عدم رفع مشکلات شناسایی شده در این درخواست می تواند به طور بالقوه به اجرای عمل رایان گفت.

اما به دلیل جای خالی کمیسیون دیگر حد نصاب لازم برای تصویب چنین اقدامات او گفت:.

کمیته های سیاسی باید با اینحال آدرس هر گونه مشکلی که در حال کشف است.

“حزب دموکرات آرکانزاس شما می دانم که آنها یک بازیکن بزرگ در سیاست” رایان گفت. “آنها نیاز به انجام آنچه در آن طول می کشد. آنها نیاز به یک وکیل و سایر حرفه ای ها کمک به آنها با رعایت این قوانین است.”

SundayMonday در 02/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im