“بازیابی[آموزش],” آمازون بهترین-فروش کتاب رایگان برای یک روز بیشتر (تا 4/10/2020) –

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار دانیل پترسون جدید کتاب “بازیابی[آموزش]: ارتباطی راهنمای برای پرداختن به سلامت روان در مدارس است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن برای یک روز بیشتر در مارس 10th.

“بازیابی[آموزش]” یک مکالمه شروع یک ارتباط راننده و آگاهی ساز. ما صحبت های زیادی در مورد “صحبت کردن در مورد” سلامت روان اما این است که اغلب در آن مکالمه به پایان می رسد به عنوان تن از ناراحتی اطراف بهداشت روانی اغلب منجر به سکوت. کسب و کار به عنوان معمول است و دیگر یک گزینه باید تغییر ساخته شده است. مدرسه جوامع باید هر دو فرصت و تعهد اخلاقی به صورت نوجوانان, بهداشت روانی بحران و “بازیابی[آموزش]” محل مناسبی برای شروع! این کتاب یک راه حل گرا راهنمای برای پرداختن به سلامت روان در مدارس. آن را به وضوح تشریح مشترک نقاط کور نزدیک روش های اصلاح و استقبال جوامع به کار با ترس کمتر و بیشتر مشترک.

بر اساس خود را 17 سال در آموزش و ساخته شده است از روی بینش ارزشمندی از احترام مربیان رهبران مدرسه, دانش آموزان, پدر و مادر, معلمان, پزشکان رهبران صنعت و مترقی نوآوران پترسون ارائه ترکیبی از حکایات, مصاحبه, تفسیر علائم هشدار دهنده موانع پیشنهادات و راه حل های ملموس. در هسته آن ماموریت اصلی این کتاب این است که به بالا بردن گفت و گو و تولید قوی تر نقاط اتصال برای فرزندان ما و جوامع است.

“بازیابی[آموزش]” بشود همه ذینفعان در بیشتر آموزش و پرورش اکوسیستم. این شامل معلمان و کارکنان پشتیبانی و مربیان و مدیران سایت مقامات منطقه پدر و مادر و شخص ثالث و منابع است. با دقت بررسی دیدگاه از این ذینفعان “بازیابی[آموزش]” به طور موثر آغاز ارتباطی و فرایند مشارکتی است و ایده آل برای توسعه حرفه ای معلم برنامه های آموزش و پرورش و پدر و مادر از کودکان مبارزه در محیط مدرسه.

“بازیابی[آموزش]” توسط دانیل پترسون رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون برای 1 روز بیشتر (4/10/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B0861RH932.

“بازیابی[آموزش]” تا 4.5 ستاره امتیاز در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“یک موقع پیام برای مربیان و پدر و مادر و هر کسی که می خواهد برای کمک به این جوان که ممکن است تلاش خود خسته شده اید و نیاز به کمک.” – استیو K.

“من دوست داشتم که مستقیم به نقطه و قابل توجه هر قطعه از اطلاعات ارائه شده در این کتاب است. برای اطمینان یک تعویض بازی برای ما آینده است.” – روزنامه تراویس

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

دانیل پترسون نویسنده “قاطعانه پدر و مادر” (2018) یک نقشه راه برای ساختمان استقلال و انعطاف پذیری در نوجوانان; و “بازیابی[آموزش]: ارتباطی راهنمای برای پرداختن به سلامت روان در مدارس” (2020). او صرف بیش از هفده سال در آموزش و پرورش متوسطه, خدمت به عنوان یک معلم انگلیسی, تنیس, مربی, دانشجو, شورای مشاور و دبیرستان دستیار اصلی. در حال حاضر او مدیر آموزش و پرورش برای درمان دبیرستان در لس آنجلس و اجرا می شود خود را تمام وقت شرکت مشاوره پترسون دیدگاه, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>