استخدام مشغول پر کردن امور مالی نقش با وجود ياوه بازار سهام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای yearlong دسترسی به لیست مونتاژ crain’s نیویورک, کسب و کار, لطفا برای ورود یا عضویت برای اطلاعات عضویت.

میانگین صنعتی داو جونز غرق 1,900 امتیاز در دو روز اول این هفته به عنوان رمان coronavirus گسترش به کشورهای اروپایی است. با سرمایه گذاران فرح بخش اقتصادی پیامدهای جهانی همه گیر این امر منطقی به دنبال آن است که کاهش سرعت در حال آمدن است به شهر نیروی انسانی شرکت هایی که خوراک شرکت های مالی با استعداد است.

اما در حال حاضر کسب و کار است که زمزمه همراه است. اطلس گروه اجرایی-استخدام شرکت که تمرکز بر روی پر, حسابداری, امور مالی و روابط سرمایه گذار مواضع تا به حال هیچ کمبود کار در 18 ماه گذشته.


“ما شغل بیشتر از ما احتمالا می تواند پر کردن” جان Ricco موسس شریک اقیانوس اطلس گفت در یک مصاحبه تلفنی. “بخش جالب توجه این است که آن را سخت برای پیدا کردن نامزد. وجود عدم عرضه به پر کردن این سرمایه گذاری شغل است.”

یک کمبود قابل دوام کار نامزدها می تواند یکی از دلایل آشکار را در شهر رها دارایی و بیمه و اشتغال است. به گفته وزارت امور خارجه وزارت کار تعداد کارگران در این بخش کاهش یافته در سال گذشته با حدود 4500. آن مشخص شده بزرگترین سال به سال کاهش در سرمایه گذاری و بیمه در این دهه است.


اطلس گروه به طور پیوسته افزایش یافته برای دیدار با تقاضا داشتن اضافه شدن 10 استخدام محلی به صفوف خود در سال گذشته است. 13-year-old شرکت نیز نزدیک به دو برابر اندازه از پنج سال پیش هنگامی که آن را به ثبت 55 مترو-منطقه استخدام در 2016 نسخه از Crain را اجرایی استخدام لیست. اطلس گروه است که هنوز هم به دنبال اضافه کردن کارکنان و بخش به آدرس ادامه داد: هجوم تکالیف از شرکت.

“ما نمی توانیم استخدام به اندازه کافی سریع” Ricco گفت. “ما می خواهیم افرادی که پرشور در مورد استخدام.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>