پناهندگان جمعی در مرز ترکیه

Category: آرکانساس Comments: No comments

KASTANIES یونان — هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان فراوان در ترکیه غربی مرز یکشنبه, تلاش برای ورود به یونان با زمین و دریا در ترکیه گفت: مرزهای آن بودند باز به کسانی که به امید سر به اروپا است. در سوریه, ترکیه, نیروهای سرنگونی دو جنگنده های سوریه پس از, سوریه نظامی ازطریق ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین عمده تنش در درگیری مستقیم بین سوریه و ترکیه, نیروهای.

تصمیم ترکیه برای سهولت مرز محدودیت آمد میان روسیه-حمایت دولت سوریه حمله به سوریه و شمال غربی استان ادلب. که حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و منجر به افزایش نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری در حال فرار از جنگ به سمت ترکیه را مهر و موم کردند.

ترکیه در حمایت از سوریه در مبارزه با شورشیان در استان ادلب و ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به این منطقه است. ادلب است که در گذشته مخالفان-برگزار دژ در سوریه توسط القاعده مرتبط مبارزان.

یک مقام رسمی گفت: جنگ در ادلب بود که به طور مستقیم مرتبط به تصمیم ترکیه برای باز کردن دروازه برای پناهندگان به اروپا است. او گفت: آنکارا در حال تغییر تمرکز خود را به آماده شدن برای امکان ورود افراد جدید از سوریه “به جای جلوگیری از پناهندگانی که قصد مهاجرت به اروپا است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=mY8iB2kLN5k]

“اروپا و دیگران باید قوی عمل برای رسیدگی به این چالش های به یاد ماندنی” گفت: Fahrettin Altun به مدیر ارتباطات ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان است. “ما نمی تواند انتظار می رود برای انجام این کار در خود ما است.”

اردوغان تصمیم به باز کردن خود را در مرزهای کشور با اروپا ساخته شده خوب در طولانی مدت تهدید به اجازه پناهندگان به این قاره است. او اعلام مشخص چشمگیر خروج از سیاست های قبلی از مهار یک تلاش آشکار برای فشار اروپا به ارائه ترکیه حمایت بیشتر در برخورد با عواقب جنگ سوریه به جنوب آن.

در زیر $6.6 میلیارد معامله در سال 2016 ترکیه توافق کردند که به ساقه جزر و مد از پناهندگان به اروپا در ازای کمک های مالی پس از بیش از یک میلیون نفر وارد اروپا در سال 2015. ترکیه پس از متهم اتحادیه اروپا از عدم به افتخار توافق و اردوغان بارها تهدید به اجازه می دهد تا پناهندگان به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد.

ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری و همچنین بسیاری دیگر از آفریقا و آسیا و خاورمیانه است. ترکیه مرز یونان و بلغارستان هر دو اعضای اتحادیه اروپا.

گالری: ترکيه در مرز با یونان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/32greece/]

در یونان و ترکیه مرز زمینی یونانی ارتش و گشت پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک برای خنثی کردن تلاش های هزاران نفر به فشار به این کشور یک شبه.

مقامات گفت: وضعیت بسیار آرامتر صبح روز یکشنبه. اما در بعد از ظهر مقامات با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب را به عقب براند دیگر جمعیت تلاش برای عبور. مهاجران پرتاب سنگ و اشیاء دیگر و یک پلیس مجروح شد. مقامات یونانی گفت: آنها متوقف شده حدود 10000 عبور از تلاش های پنج شنبه و دیگری 5,500 در روز یکشنبه.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis برگزار دفاع و امور خارجه کمیته پنج شنبه شب. بعد از آن یک سخنگوی دولت گفت: یونان شروع شد یک ماه توقف پذیرش درخواست پناهندگی از مهاجران که به طور غیر قانونی وارد.

اروپا آژانس مرزی Frontex گفت که “redeploying و تجهیزات اضافی افسران به یونان است.”

یک مقام دولتی گفت که مقامات ترکیه نیز شلیک گاز اشک آور در یونانی مرز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین پرواز نزدیک به مرز است. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد این موضوع با رسانه ها.

Stavros Zamalides رئیس جمهور یونان مرز جامعه Kastanies گفت: سربازان ترکیه با استفاده از سیم برش به طور فعال کمک به مردم برای عبور.

سازمان ملل متحد مهاجرت سازمان گزارش حداقل 13000 نفر تا به حال فراوان در ترکیه مرز مشترک شنبه شب اکثریت قریب به اتفاق ظاهرا از افغانستان است.

در جزایر یونانی بیش از 500 نفر وارد شده بود از نزدیکی سواحل ترکیه یکشنبه شب روشن افزایش و در حد معمول تعداد زیادی از مردم که می رسند در شرق جزایر دریای اژه از ترکیه است.

موجود مهاجر اردوگاه در جزیره در حال حاضر شلوغ و تنش وجود دارد نصب شده است.

در یک بندر کوچک در لزبوس عصبانی ساکنان محلی حاضر اجازه می دهد تا مهاجران — از جمله خانواده ها با کودکان خردسال و نوزادان — به پیاده از یک قایق تفریحی که فقط آمده بود. گروه هایی که وارد شده اند در دیگر قسمت های این جزیره باقی مانده است وجود دارد برای ساعت به دلیل محلی مانع اتوبوس از رسیدن آنها به حمل و نقل آنها را به اردوگاه اصلی.

در شب یکشنبه سابق منطقه عملیات استفاده می شود برای تازه واردان در لزبوس به آتش کشیده شد.

در سوریه و تشدید بر روی زمین و در آسمان بین ترکیه و سوریه. روسیه از متحدان اصلی سوریه بشار اسد را دولت باقی مانده تا حد زیادی در حاشیه طریق آخر هفته حتی به عنوان یک رهبری ضد حمله با یکدیگر و در برخی موارد معکوس دولت سوریه پیشرفت.

اما سر از ارتش روسیه را آشتی مرکز در سوریه عقب Adm. اولگ Zhuravlev هشدار داد ترکیه که آن هواپیما می تواند در معرض خطر اگر آنها پرواز بیش از سوریه است.

“از نظر تیز تشدید تنش ها در هوا فضا بیش از ادلب دولت سوریه بود مجبور به اعلام آن بسته” Zhuravlev گفت: در بیانیه منتشر شده در اواخر یکشنبه. “در این وضعیت نیروهای روسی’ فرمان نمی تواند تضمین امنیت پرواز از هواپیما در آسمان بیش از سوریه است.”

سوریه رسمی به خبرگزاری سانا گفت که چهار خلبانان در دو جت شلیک یکشنبه بود خارج و فرود با خیال راحت. ترکیه وزارت دفاع در گفت و گو با اصابت دو فروند SU-24 هواپیما را به عنوان به خوبی به عنوان سیستم های دفاع هوایی سوریه پس از یکی از آن هواپیماهای بدون سرنشین هوایی بود قطع کرد.

در اوایل روز شنبه سوریه گفت: northwestern حریم هوایی بسته شد و هر هواپیما یا هواپیمای بدون سرنشین که وارد “درمان خواهد شد و به عنوان دشمن و شلیک.”

اطلاعات در این مقاله به کمک رابرت Badendieck آلبرت آجی النا Becatoros و زینه Karam از آسوشیتد پرس.

گالری: ترکيه در مرز با یونان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/32greece/]

یک بخش در 03/02/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>