منطقه ای پلاستیک پیمان برای استرالیا و نیوزلند و اقیانوس آرام جزیره ملل

Category: وب وایر Comments: No comments

این پلاستیک پیمان شبکه را گسترش خواهد داد که شامل استرالیا و نیوزلند و اقیانوس آرام جزیره ملل. این ANZPAC پلاستیک پیمان اعلام شد استرالیا بسته بندی میثاق سازمان (APCO) در دولت فدرال ملی پلاستیک اجلاس در کانبرا, استرالیا است.

برای اولین بار در منطقه اقیانوس آرام ، ANZPAC پلاستیک پیمان کار خواهد کرد با کسب و کار دولت و سازمان های غیر دولتی از سراسر پلاستیک زنجیره ارزش نسبت به یک دایره اقتصاد پلاستیکی که در آن هرگز می شود زباله یا آلودگی است.

APCO منجر خواهد شد توسعه ANZPAC پلاستیک پیمان نسبت به راه اندازی رسمی آن بعد از این سال. بسته بندیکه منجر به انگلستان پلاستیک پیمان حمایت APCO منجر نامزدی کارگاه های آموزشی در اقیانوس آرام جزیره ملل.

این ANZPAC پلاستیک پیمان می پیوندد انگلستان, فرانسه, شیلی, هلند, آفریقای جنوبی, پرتغال و منطقه اقتصادی اروپا (EEA)به عنوان بخشی از جهانی پلاستیک پیمان شبکه یک پلت فرم منحصر به فرد برای تبادل آموخته ها و بهترین شیوه ها در سراسر کشور و منطقه به سرعت بخشیدن به انتقال به دایره اقتصاد برای پلاستیک.

تراز وسط قرار دارد با این پلاستیک های دیگر پیمان های ANZPAC پلاستیک پیمان کار خواهد کرد به سمت مجموعه ای از بلند پروازانه زمان محدود به اهداف در زمینه های زیر به:

  • از بین بردن غیر ضروری و مشکل ساز تنها-استفاده از بسته بندی پلاستیکی از طریق طراحی مجدد و نوآوری
  • اطمینان حاصل شود تمام پلاستیکی بسته بندی قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت و compostable
  • افزایش استفاده مجدد و بازیافت پلاستیک بسته بندی
  • افزایش محتوای بازیافتی در بسته بندی پلاستیکی

دقیق اهداف منتشر خواهد شد نسبت به پایان سال 2020 و پیشرفت خواهد بود گزارش علنا در هر سال.

در طول این سال APCO خواهد شد در حال توسعه این برنامه در مشاوره نزدیک با صنعت محلی نمایندگان در تمام مناطق. روند لگد کردن با اولین صنعت کارگاه در 3rd, مارس که جذب بیش از 80 شرکت کنندگان. بیشتر صنعت کارگاه های آموزشی را به دنبال خواهد داشت با یک بعدی قرار می گیرد در نیوزیلند در چند ماه آینده.

صنعت بازیکنان از سراسر پلاستیک زنجیره ارزش در حال حاضر نشان داده شده قوی و تعامل با برنامه است. شرکت ها از جمله Amcor, Kmart Australia, مریخ, نستله, اقیانوسیه, سوئز, Unilever, Veolia و Woolworths را تایید کرده اند حمایت خود را برای یک رویکرد مشترک مانند ANZPAC برنامه. استرالیا مواد غذایی و, مواد غذایی, شورای, شورای کسب و کار برای توسعه پایدار, استرالیا, استرالیا, موسسه بسته بندی و سیاره ارک محیط زیست بنیاد نیز به شدت به حمایت از برنامه های جدید توسعه.

این ANZPAC پلاستیک پیمان استقبال سهامداران از سراسر زنجیره ارزش و منطقه به همکاری شکل برنامه است. تماس با ما [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از www.packagingcovenant.org.au.

“ما ضمن استقبال از اعلام ANZPAC پلاستیک پیمان و نگاه به جلو به کار با دولت و صنعت از, استرالیا, نیوزیلند و جزایر اقیانوس آرام به رانندگی واقعی تغییر به سمت یک دایره اقتصاد برای پلاستیک با از بین بردن مشکل ساز و غیر ضروری و اقلام پلاستیکی و نوآوری به اطمینان حاصل شود که پلاستیک آنها نیاز دارد قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت و یا compostable و گردش اقلام پلاستیکی استفاده می کنند برای نگه داشتن آنها را در اقتصاد و محیط زیست است. با هم ما می توانیم ایجاد یک دنیای بدون پلاستیک زباله یا آلودگی است.” – جدید پلاستیک اقتصاد منجر الن مک آرتور بنیاد ساندر Defruyt

“این فوق العاده بود برای دیدار امروز با ذینفعان کلیدی از دولت و صنعت در پلاستیک اجلاس به کشف آنچه ملموس و راهکارهای مورد نیاز به آدرس پلاستیک بحران است. ما ستایش دولت برای رهبری این رویکرد و ارائه پلت فرم ایده آل برای ما به پرده جدید, صنعت, رهبری ANZPAC ابتکار.

پلاستیکی است که یک زنجیره تامین جهانی مشکل و این بدان معناست که برای مدیریت آن به طور موثر, استرالیا نیاز به یک رویکرد بین المللی. الن مک آرتور بنیاد پلاستیک پیمان شبکه ثابت مدل موثر بودن نورد از سراسر جهان است و من بسیار خوشحالم که APCO اعضا و ذینفعان کلیدی خواهد بود که منجر به تحویل این برنامه برای منطقه ما است.

ما در حال هدر رفتن هیچ زمان خواهد بود و لگد زدن به این صنعت در یک کارگاه آموزشی در سیدنی فردا شروع به توسعه اهداف و پروژه های اولویت.” – بروک Donnelly, مدیر عامل شرکت APCO

“قرار دادن خوشحال برای دیدن APCO اعلام برنامه ریزی برای یک ANZPAC. انگلستان پلاستیک پیمان بسیار موفق بوده است در تبدیل پلاستیک چشم انداز در انگلستان است. قرار دادن توسعه یافته که انگلستان پلاستیک پیمان همکاری با الن مک آرتور بنیاد بوده است که در حمایت از تعدادی از پلاستیک پیمان در سراسر جهان به عنوان بخشی از الن مک آرتور بنیاد جهانی پلاستیک پیمان شبکه. این است که قدرت به طور کامل تبدیل چگونه ما تولید استفاده و دور از پلاستیک است.” – دیوید راجرز رئیس بین المللی مدیریت منابع, بسته بندی, انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>