یک معامله را شرکت سهام خصوصی است که دارای تخصص در دارایی های مضطرب شهر بزرگترین دارنده تاکسی-ترنج وام.

ملی اتحادیه های اعتباری دولت فدرال تنظیم کننده که دارای وام حدود 3500 مدال گفت: جمعه شب که آن را فروخته است نمونه کارها خود را به Marblegate مدیریت دارایی یک گرینویچ ، شرکت است که صرف دو سال گذشته خرید مدال و وام های خود را از طریق مزایده مختلف.

معامله بنا به گزارش ها در حدود 350 میلیون دلار شامل مدال از فیلادلفیا و شیکاگو با توجه به وال استریت ژورنال.


توافق می آید با وجود درخواست از رانندگان تاکسی و حامیان خود را برای آژانس فدرال برای نگه داشتن در فروش. یک شورای شهر تاکسی و گروه ضربت—ساخته شده از councilmen ناوگان صاحبان دانشگاهیان و راننده طرفداران—تا به حال مورد بحث راه اندازی 500 میلیون دلار کمک مالی صندوق برای زیر آب مدال وام گیرندگان با کمک یک شریک زندگی خصوصی.

این NCUA در زمان بیش از ترنج وام از طریق نقش خود را به عنوان کنسرواتور از یک سری از شکست نیویورک-منطقه اتحادیه های اعتباری از جمله ملروز که برگزار شد حدود 1.5 میلیارد دلار در تاکسی وام قبل از آن قرار داده شد تحت conservatorship در سال 2017.

معامله را فراهم می کند Marblegate اهرم در برنامه های خود را برای ایجاد ناوگان خود را از کابین ها را که در Uber و Lyft به عنوان شرح داده شده توسط Crain را در سال گذشته است. این شرکت در حال حاضر دارای حدود 300 مدال گرفته است بیش از این وام برای حدود 1000 نفر بیشتر از طریق خرید از سرمایه یک تاکسی نمونه کارها.

Marblegate بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به NCUA گفت Marblegate “نشان بهترین سابقه کار با وام گیرندگان در ایمان خوب شیوه ای. این NCUA به طور کامل انتظار دارد آنها را به کار با وام گیرندگان سازگار با نمایندگی های ساخته شده در طول فرآیند انتخاب شده است.”

این معامله نشان دهنده یک سناریو می ترسید این شهر تاکسی نیروی کار ایجاد شد در سال گذشته در پی یک نیویورک تایمز بررسی که مستند راه وام دهندگان و تنظیم کننده های پمپ قیمت مدال در سال های قبل از سقوط قیمت در میان رقابت از Uber و Lyft.

در گزارش ماه گذشته نیروی کار هشدار داده است که اگر NCUA به فروش می رسد وام به یک شرکت خصوصی “ممکن است که برخی از بدهی خریداران خواهد شد حاضر به ارائه وام با کمک های مورد نیاز و یا تحمیل اضافی طاقت فرسا در شرایط وام گیرندگان.”

این NCUA گفت: آن را از نظر قانونی ملزم به دنبال فروش است. تنظیم کننده اضافه شده است که معامله نمی کند, مانع از مشارکت عمومی-خصوصی از خرید این وام در تاریخ بعد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین