تنظیم کننده پروب بارکلیز مدیر عامل پیوند به اپستاین

بارکلیز اجرایی Jes Staley روز پنجشنبه گفت که او عمیقا تاسف خود را در رابطه با جفری اپستین به عنوان بانک نشان داد که با تنظیم کننده های مالی در حال بررسی این که آیا Staley تا به حال فاش حقیقت کامل در مورد روابط به محکوم مجرم جنسی.

در بیانیه ای به بازار بورس لندن (Barclays گفت که “عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش شده در اوایل در حرفه خود آقای Staley توسعه یک رابطه حرفه ای با آقای اپستاین.”

بانک گفت: دو مرد آشنا شد که Staley زد خصوصی بخش بانکداری جی پی مورگان اما Staley تا به حال تا به حال هیچ تماسی با اپستاین پس از پیوستن به فیورنتینا در دسامبر 2015.


وی همچنین گفت: سازمان رفتار مالی خواسته بود در سال گذشته در مورد رابطه و این شرکت تا به حال پاسخ داد.

اما از آن گفت: FCA و انگلستان بانکی تنظیم کننده مقررات احتیاطی قدرت بودند و در حال حاضر در حال بررسی “آقای Staley را شناسایی و به شرکت خود را در رابطه با آقای اپستاین و پس از آن شرح که رابطه در پاسخ این شرکت به FCA.”

اپستاین درگذشت در نیویورک زندان در ماه اوت در حالی که او در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. مقامات ایالات متحده حکم مرگ و خودکشی.

پس اپستاین مرگ خود را پرقدرت همکاران از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و بریتانیا را از شاهزاده اندرو را تحت فشار بوده است به فاش کردن آنچه که آنها می دانستند در مورد صندوق های تامینی مدیر تعامل با دختران نوجوان و اینکه آیا آنها چشم به طور بالقوه غیر قانونی انجام شده است.

Staley روز پنجشنبه گفت که او برای اولین بار ملاقات اپستاین در سال 2000 زمانی که او سر از جی پی مورگان بانک های خصوصی است. او گفت: اپستاین یک مشتری موجود از بانک.

“رابطه حفظ شد در طول زمان و در JP Morgan اما من به عنوان چپ JP Morgan رابطه مخروطی کاملا به طور قابل توجهی” Staley گفت.

او گفت که آخرین تماس با اپستاین در تابستان و پاییز 2015, هفت سال پس از اپستاین محکوم شد در فلوریدا از درخواست از فحشا مربوط جزئی و فحشا شارژ. او در خدمت 13 ماه در یک کار-انتشار برنامه برای آن دسته از جرائم.

“بدیهی است که من فکر کردم من می دانستم که او به خوبی و من نمی” Staley خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “برای اطمینان با حقیقت با آنچه ما می دانیم در حال حاضر من عمیقا حسرت داشتن هر گونه ارتباط با جفری.”

هیئت بارکلیز روز پنجشنبه گفت که آن را حفظ اعتماد به نفس در Staley و توصیه او برای انتخاب مجدد در بانک جلسه سهامداران است.

بارکلیز سهام به پایین 2.5% در 1.75 پوند ($2.27) در بورس سهام لندن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید