رد لفاظی که demonizes پلیس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شیشه های شکسته و کالا در خیابان. سوزاندن زباله بشکه در هر گوشه. بلوک پس از جلوگیری از تخته سه لا-تحت پوشش مغازه.

این عاقلانه صحنه هفته گذشته در سوهو و هرالد مربع و فوردهام جاده مشخص شده بازگشت از یک دشمن قدیمی به خصوص برای افسران پلیس که گشت همان خیابان در 1970s, ’80s و 90s. در این شهر پوسیدگی سال ما بزرگترین دشمن بود نه فقط جرم و اختلال اما ترس از جرم و اختلال است.

که از ترس به عقب است.


صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ شده اند و خواستار پاسخ از ما, شهر رهبری: چگونه این اتفاق می افتد ؟ در این شهر با این کشور بزرگترین و پیچیده ترین اداره پلیس چرا ما تجربه سه شب متوالی از ناآرامی های خشونت آمیز و بدون کنترل غارت و چپاول ؟

از دیدگاه پلیس در خیابان, در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است: ما در انتخاب رهبران و NYPD مدیریت فرستاده ما را بدون پاک کردن برنامه ریزی منابع کافی و یا یک پیام قوی پشتیبانی می کند.

به ما گفته شد برای استفاده از یک “لمس نور” در پلیس تظاهرات مسالمتآمیز—چیزی است که ما در حال حاضر انجام با موفقیت هزاران بار در هر سال است. اما هنگامی که این بطری و آجر و بطری آتش زا شروع به پرواز نبود استراتژی روشن برای رسیدگی به خشونت است.

و هنگامی که خورشید بالا آمد رهبران در تالار شهر و آلبانی شرور و اهریمن افسران پلیس که اگر ما شد و این مشکل که اگر ما شکست ویندوز و باعث خشونت است.

این همان الگوی ما قبلا دیدم این سال هنگامی که ایالت نیویورک فاجعه وثیقه-قانون اصلاح قانون فرستاده افزایش جرم و جنایت. بسیاری از انتخاب رهبران در پاسخ اول اشاره انگشت در اجرای قانون متهم ما از fearmongering یا دستکاری آمار. تنها پس از قریب به اتفاق ایرانیان از یک نگرانی عمومی را به مقامات منتخب و حتی تلاش برای رفع این قانون خود را.

وجود دارد قطع اساسی بین بسیاری از تماس برای “انصاف” در پلیس و نظام عدالت کیفری و اساسی امنیت عمومی شهرستان ما نیاز به زنده ماندن. آنها متقابلا منحصر به فرد نیست اما بیش از حد بسیاری از قانونگذاران ما در حال درمان آنها را به عنوان اگر آنها هستند.

متاسفانه که قطع بدتر شده است. در یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به اراذل و اوباش در خیابان قانونگذاران ایالتی گذشت یک قایق صورتحساب خواهد شد که یک اثر سرما بر اجرای قانون است. شهرستان و مقامات منتخب در حال رهبری کردن و حتی بیشتر شدید مسیر زیر مبهم “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شعار.

حس مشترک و ارزش های دموکراتیک بوده است در تامین کوتاه مدت. اجرای قانون حرفه ای هستند که محروم از یک صندلی در پشت میز. بنابراین رهبران کسب و کار و مالی که موتور نیویورک در اقتصاد است. بنابراین کسب و کار کوچک صاحبان که بروز اپیدمی خاموش و در حال حاضر در حال ریختن پول بیشتر به حفاظت از کسب و کار خود را از صدمه به اموال و غارت.

در شرایطی منطقی گفتگو ترس نگه دارید. آن را به همه ما کار کردن با هم برای تغییر آن.

دو افسر پلیس نیویورک آورده و شهر ما را از آستانه دهه پیش است اما ما آن را انجام نمی به تنهایی. رنسانس بود که ممکن است فقط به این دلیل که ما تا به حال حمایت از ما انتخاب رهبری, حمایت از جامعه کسب و کار و حمایت از منظم نیویورکی در هر محله است.

ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد اما تنها در صورتی از شهر ما رد و بلاغت که demonizes افسران پلیس و تلاش برای جدا کردن ما از جوامع ما. ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد اما تنها اگر ما شهر و دولت کاهش سرعت دیوانه وار پاسخ به اعتراضات که در آن قانونگذاران در حال عبور صورتحساب اول و خواندن آنها را به بعد.

ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد اما تنها اگر ما خود را پشتیبانی می کند.

پاتریک لینچ است رئیس پلیس خیرخواه Association of New York.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>