مرتبط و دیگر صاحبخانه فشار کارت اعتباری پرداخت اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نگران عظیم رها در پرداخت اجاره بها از خارج از محل کار ساکنان شهر صاحبخانه در حال تشویق مستاجران به پرداخت با کارت اعتباری خود را—که برخی از ناظران گفته می فرستد یک پیام خطرناک.

مرتبط Cos., یکی از شهر بزرگترین مسکونی صاحبخانه ایمیل و پیام روز شنبه به ساکنان در آن شکارچی نقطه جنوبی آپارتمان اعلام کرد که این شرکت را در حال حاضر قبول کارت های اعتباری پرداخت.

“این بسیار ترسناک و زمان به چالش کشیدن برای همه و ما می خواهیم برای کمک به شما در هر راه که ما می توانیم” پیام گفت.


پیشنهاد برای روش پرداخت جدید—که شامل 2.3% هزینه—احساس خطر برخی از ساکنان در دو آپارتمان برج که شامل بزرگترین مقرون به صرفه-توسعه مسکن ساخته شده تحت بلومبرگ دولت.

“مردم ممکن است فکر می کنم من قصد دارم به از دست دادن این یکی-در-یک-هزار آپارتمان و اگر من نمی توانم پرداخت و گفت:” سام زرگر یک نجار که در ساختمان زندگی می کند. “است که می تواند مردم را به پرداخت در حال حاضر به صورت گسترده بدهی بعد.”

بیش از 90,000 نیویورکی کاربردی در سال 2014 برای یک محل در توسعه اولین 924 درآمد محدود آپارتمان.

در مورد ایمیل مربوط سخنگوی گفت: کارت اعتباری پرداخت “چیزی است که ما شده اند ارائه شده است در بسیاری دیگر از ساختمان های مسکونی به درخواست مستأجر و آن را در حال نورد از برای شکارچی نقطه جنوب.”

زرگر گفت: ساکنان قادر به پرداخت باید کار یک برنامه با صاحبخانه به جای پرداخت اجاره بها با یک کارت اعتباری است.

مربوط به مدیر عامل جف بلو گفت: این ماه در یک مصاحبه با CNBC که این شرکت کار خواهد کرد با مستاجران که از دست داده اند کار خود را.

“مردم است که می تواند پرداخت نیاز به پرداخت” Blau گفت. “صاحبخانه نیاز به کمک به کسانی که نمی توانند و پس از آن بانک ها باید به کمک کسانی که صاحبخانه هستند که صدمه دیده توسط مردم است که نمی تواند پرداخت اجاره.”

با نیویورک نرخ بیکاری نزدیک به 20 درصد و مستاجر گروه تماس برای اجاره اعتصاب این هفته مربوط است نه تنها صاحبخانه به دنبال راه های جدید برای جمع آوری اجاره. یک کنسرسیوم متشکل از صاحبان ملک است که مذاکره از نظر طرح با هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک به صندوق سازمان های غیر انتفاعی است که می تواند کمک به مستاجران پرداخت اجاره کرین Crain اولین گزارش روز شنبه.

کلینتون مدیریت بخشی از Douglaston توسعه موافقت کرده است برای پوشش هزینه های برای مستاجرها را انتخاب کنید که برای پرداخت توسط کارت اعتباری در حدود 3,000 شهرستان آپارتمان ترکیبی از بازار, نرخ و قیمت مناسب واحد است. شرکت رئیس جمهور رایان اوکانر گفت: این کار با مستاجران در برنامه های پرداخت و همچنین تصمیم به صرف هزینه های پس از شنیدن از ساکنان که گفت: آنها ترجیح به اتهام این لایحه است.

“آنها می گویند که کمبود پول نقد در حال حاضر اما می دانم که آنها باید پول بیشتری در آینده بعد” اوکانر گفت.

اجاره پرداخت از طریق کارت های اعتباری صعود 31 درصد در این ماه در میان کاربران از Zego یک شرکت ملی است که فرآیندهای پرداخت این شرکت گفت.

“کارت اعتباری پرداخت برای اجاره هستند و نه لزوما اما صاحبخانه بسیار بیشتر مایل به انتخاب کنید تا هزینه معامله در حال حاضر گفت:” آلن چکش یک وکیل در واحد Eichler که صاحب آپارتمان در نیوجرسی و پنسیلوانیا است. “این یکی دیگر از راه برای اطمینان حاصل شود مجموعه. مستاجران مشتریان ما هستند و ما می خواهم به کار با آنها.”

معمولی 3% معامله هزینه برای یک کارت اعتباری حمالت در 75 $a $2,500 اجاره پرداخت.

“اگر خود را صاحبخانه حاضر است برای پوشش هزینه های است که می تواند یک راه مفید برای پایان می رسد دیدار در حالی که شما در حال از دست رفته در نمونه درآمد گفت:” سارا Rathner اعتباری-کارت متخصص در NerdWallet. “اما شما همیشه نیاز به آگاهی از نرخ بهره و هزینه به شما اگر شما حمل یک تعادل بزرگ و ماه به ماه.

“است که می تواند خود را به پرداخت اجاره موشک وار رفتن.”

Cea ویور هماهنگ کننده کمپین برای مستاجر وکالت گروه مسکن عدالت برای همه, انتقاد صاحبخانه برای ارائه کارت های اعتباری به عنوان یک گزینه در حالی که صدایی هشدار دهنده در مورد ساکنان خودداری اجاره.

“صاحبخانه شده اند گفت: یک اجاره اعتصاب مخاطره آمیز و غیر مسئولانه” ویور گفت. “من فکر می کنم آن را بسیار غیر مسئولانه را تشویق به رفتن به بدهی کارت اعتباری.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>