باقی می ماند, صفحه اصلی, جلوگیری از جمعیت ایالات متحده توصیه می کند

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — کاخ سفید روز دوشنبه خواست همه آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه و هر کس برای جلوگیری از جمعیت و غذا خوردن در رستوران ها به عنوان بخشی از جارو دستورالعمل در نظر گرفته شده برای مبارزه با انتظار افزایش coronavirus موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مشخص شده تغییر در تن مورد یک بحران است که احاطه جهان برای اولین بار اذعان کرد که همه گیر ممکن است قرار دادن اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و پیشنهاد کرد که این کشور ممکن است در برخورد با ویروس تا زمانی که “ماه ژوئیه یا اوت.”

این دستورالعمل که بازنویسی هنجارهای جامعه آمریکا منتشر شد که دولت آمریکا سعی در بلانت تاثیر مورد انتظار افزایش coronavirus, موارد, مسابقه, برای تقویت تست و کمک حتی به عنوان بازارهای مالی سقوط.

در میان توصیه های جدید: بیش از 15 روز آینده آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر تحصیل باید در صفحه اصلی و اختیاری سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است باید اجتناب شود. اگر کسی در یک خانواده تست مثبت برای این ویروس هر کس که در زندگی وجود دارد باید در خانه بمانند. دولت نه تعریف یک آمریکایی بود که در شرایط توصیه به ماندن در خانه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“آن را یک واکنش افراطی,” Anthony Fauci, یک عضو برجسته رئیس جمهور coronavirus نیروی کار گفت: از توصیه های دوشنبه منتشر شد.

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

رئیس جمهور همچنین گفت: برنامه ریزی در سراسر کشور حکومت نظامی با وجود زودتر گزارش می دهد که دولت ممکن است پیاده سازی آن است.

“ما واقعا مصمم به انجام این کار در همه و امیدوارم ما نمی خواهد که به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک گام ما می توانیم اما امیدوارم ما نیست.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=fnNJht9QAqw]

هنگامی که از او پرسیدند که این بیماری همه گیر خواهد فروکش گفت: “اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب” بحران عبور می تواند توسط ارتفاع از تابستان است.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد ژوئیه, اوت, چیزی است که می خواهم … می تواند طولانی تر از این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

که به مراتب کمتر خوش بینانه را از در قبلی خود پیش بینی است که آن می تواند در عرض چند هفته. او همچنین اذعان کرد که این ویروس که کتک بازارهای جهانی ممکن است قرار دادن اقتصاد کشور به رکود یک برنامه به طور بالقوه دردناک برای یک وقت در یک انتخابات سال است.

تهمت بود غیر منتظره ای غم انگیز در مورد این موضوع پس از بازی آن را برای هفته ها. او اذعان کرد که این بیماری همه گیر است که “تحت کنترل” در ایالات متحده و یا در سطح جهانی.

بدون ارائه جزئیات گفت: “ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%” یک توجه داشته باشید از اطمینان برای یک صنعت را فلج با ممنوعیت سفر و ترس از گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او تمایلی به توصیه متحده به لغو اولیه انتخابات پیش رو است.

یک اوهایو قاضی دوشنبه را تکذیب کرد یک درخواست از رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به تاخیر دولت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه امروز و تمدید رای گیری تا 2 ژوئن. این روشن نیست که آیا وجود خواهد داشت یک درخواست تجدید نظر سنجی مجموعه ای برای باز کردن امروز.

اوهایو یکی از چهار ایالت به برگزاری مقدماتی امروز. ایلینوی و آریزونا گفت: آنها را نگه دارید رای به عنوان برنامه ریزی شده. فلوریدا نشان می دهد هر گونه تغییر با وجود درخواست از کنگره ایالات متحده دبی Mucarsel-پاول D-Fla.

گالری: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری با کروناویروس نیروی کار

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/317trump/]

خانه OKS قطعنامه

در کاپیتول هیل تقریبا یک خانه خالی ملاقات به اتخاذ یک قطعنامه را به آنچه توضیح داده شد به عنوان ویژگی های تغییرات به لهستانی کردن coronavirus پاسخ اندازه گیری طراحی شده برای تست سرعت برای ویروس و ارائه مرخصی به کارگران خانه نگه داشته به دلیل آن است. خانه رفت و زنگ تفریح قبل از اتخاذ اندازه گیری ،

اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب در سنا در این هفته هر چند زمان نامشخص است. 100 سناتور با چند مورد استثنا بودند و انتظار می رود برای جمع آوری پنج شنبه شب با وجود فدرال بهداشت عمومی دستورالعمل منع اجتماعات بزرگ.

مذاکرات در حال انجام در لایحه دیگری به غیر نافذ آسیب است که این ویروس در حال انجام است تا اقتصاد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: از آن خواهد شد در تمرکز مستقیم کمک مالی به افراد کمک کند برای کسب و کار مانند صنعت هواپیمایی و مراحل بیشتر برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان.

دموکرات ها گفت: حداقل 750 میلیارد دلار نیاز خواهد بود.

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر روز دوشنبه گفت:.

جمهوریخواهان اغلب تمایلی به صرف فدرال دلار نه شانه خالی کردن در سر-چرخش شماره به عنوان فهرستی از امریکا بزرگ و صنایع کوچک — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان — به انتظارنشسته بودند برای کمک.

مک کانل گفت که او می خواهد یک “جامع” با رویکرد “گام های قابل توجهی را” برای اقتصاد و به خصوص خیابان اصلی کسب و کار است. او باز سنا در روز دوشنبه با یک پیام به آمریکایی ها: “مجلس سنا با شما ایستاده است.”

با عجله به تزریق پول و منابع به اقتصاد است و تلاش بر خلاف هر یک از سال 2008 بحران اقتصادی با سیاسی و اقتصادی مداخلات و چشم ظاهر مبالغ به سعی کنید برای محافظت از آمریکایی ها از سلامت مالی و خرید اینترنتی.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به نام برای ارسال 1000 دلار برای هر آمریکایی است.

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: کاخ سفید در حال کار به سمت $800 میلیارد دلار در سال مالی امداد با حدود نیمی از این داشتن تایید شده از طریق عملیات اجرایی و قانون و خیلی از باقی مانده که به دنبال از طریق مالیات حقوق و دستمزد قطع شده است که در ملاقات با خونسردی هر دو طرف در کنگره است.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

فدرال رزرو گفت: این اورژانس اقدام به کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. اما فدرال رزرو را حرکت نمی کند آرام بازار. شاخص Dow Jones Industrial Average شنبه پایین نزدیک به 3 ، 000 امتیاز.

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره آمریکا اتاق بازرگانی به نام swift قانون از جمله سه ماه لغو برخی از مالیات ها و گسترش وام به کسب و کار به “کاهش بالقوه ویرانگر اقتصادی اثر است.”

فرمانداران در تعدادی از کشورها گفت: آنها در حال رشد نگران از گسترش آسیب های اقتصادی و اثر بر کارگران است. برخی از اعلام تغییرات به آن را آسان تر برای مردم را به جمع آوری مزایای بیکاری. دیگران شتاب برنامه ها به وام های در دسترس برای کسب و کارهای کوچک.

همچنین در کاپیتول هیل دیوان عالی کشور گفت: این تعویق انداختن استدلال برای اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل به دلیل coronavirus از جمله یک دور بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. آخرین بار شفاهی بودند به تعویق افتاد و در سال 1918 با توجه به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. در سال 2001 آنها منتقل شدند اما به تعویق افتاد و پس از یک سیاه زخم را بترساند.

ایتالیا مقایسه

ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams روز دوشنبه گفت که ایالات متحده در مورد که در آن ایتالیا بود دو هفته پیش در coronavirus مبارزه نشانه آن است که عفونت انتظار می رود به افزایش است.

“هنگامی که شما نگاه کنید به پیش بینی وجود دارد هر فرصتی است که ما می تواند ایتالیا” آدامز گفته فاکس نیوز. در عین حال او گفت که ایالات متحده فرصت برای کاهش بیماری همه گیر.

دو هفته پیش در ایتالیا تا به حال از 1700 مورد از coronavirus و گزارش شده بود 34 مرگ و میر. در حال حاضر ایتالیا گزارش برآورد 25,000 موارد و بیش از 1800 نفر مرگ و میر. حدود 3800 موارد گزارش شده در ایالات متحده و تا کنون بیش از 65 نفر کشته شده اند از coronavirus. اگر چه این اعداد ممکن است به طور مستقیم قابل مقایسه مسیر است که به عنوان آدامز آن را می بیند.

در فاکس نیوز, Adams ادعا کرد که ایالات متحده “تبدیل جزر و مد” در تست بخش مهمی از ردیابی و حاوی بیماری های همه گیر اما آیا درست است که باقی مانده است دیده می شود. ایالات متحده در تلاش بوده است hobbled توسط یک سری از missteps از جمله معایب با تست کیت اول توزیع شده توسط دولت فدرال و موانع اداری که برگزار شد تا تست توسط آزمایشگاه های خصوصی.

در سیاتل چهار داوطلب سالم شد اولین شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن تجربی علیه ویروس, دریافت عکس در Kaiser Permanente واشنگتن موسسه تحقیقاتی در واشنگتن است. اما مقامات هشدار داد که آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل تست و تایید هر واکسن.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 180,000 نفر کشته و بیش از 7,100.

دروغ تلاش

دولت همچنین ادعا شده که یک خارجی کمپین دروغ جریان بود با هدف گسترش ترس در میان آمریکایی ها در حال حاضر spooked با این بیماری همه گیر.

روز یکشنبه مقامات فدرال و شروع به مقابله با آنها چه گفته شد یک تلاش عمدی توسط یک نهاد خارجی به آمریکایی ها فکر می کنم دولت قرار بود برای تحمیل یک در سراسر کشور شده است. سازمان در زمان اقدام هماهنگ یکشنبه شب برای اطمینان از آمریکایی ها که دولت نه برنامه ریزی برای انجام این کار است.

و در روز دوشنبه امنیت ملی گفته شده است یک حمله سایبری مربوط به کامپیوتر و شبکه های بهداشت و خدمات انسانی اما شبکه های عامل به طور معمول. آنها نمی جزئیات طبیعت و یا دامنه مشکل یا شناسایی خارجی نهاد.

معلوم بود اگر دروغ تلاش های مربوط به مقامات دولت’ شکایت در روزهای اخیر که چین پخش شد اطلاعات غلط در مورد ایالات متحده آمریکا

هفته گذشته پنتاگون را متهم کرد که دولت چین از promulgating “false & پوچ تئوری های توطئه در مورد منشاء covid-19 سرزنش ایالات متحده خدمات اعضا.”

در اخبار جلسه دوشنبه تهمت گفت: این می تواند باشد که برخی از سازمان های خارجی “بازی است.” اما او گفت مهم نبود چون او سفارش در سراسر کشور مستند. “در این نقطه, نمی, در سراسر کشور,” او گفت:. او گفت: وجود دارد هیچ داخلی محدودیت های مسافرتی اما “ما در حال صحبت کردن در مورد آن در هر روز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از اروپا. در روز شنبه وی افزود: بریتانیا و ایرلند به یک لیست از کشورها در مواجهه با محدودیت های مسافرتی بیش از 30 روز آینده. وزارت امور خارجه آمریکا روز یکشنبه گفت که ایالات متحده اجازه می دهد کارکنان به ترک دیپلماتیک یا کنسولی ها در سراسر جهان اگر آنها یا اعضای خانواده پزشکی تعیین می شود در معرض خطر سقوط بسیار بد اگر در معرض ویروس.

اطلاعات این مقاله است. شد کمک توسط جاناتان Lemire اندرو تیلور جیل Colvin, Zeke میلر عامر مانند امید ین Darlene Superville دب Riechmann مری کلر Jalonick متی دالی سیتی, Kevin Freking لیزا Mascaro آلن Fram Lauran Neergaard کارلا K. Johnson, کریستوفر Rugaber, Tim Sullivan جولی اما واتسون, فیلیپ Marcelo, Ted وارن و مایک اشنایدر از آسوشیتد پرس; توسط Siobhan o’grady, Teo Armus, ریک Noack کیم Bellware کتی متلر و Lateshia Beachum از واشنگتن پست; و رایان تیگ Beckwith, علامت Niquette جنیفر اپستاین و برنا, گت, خبری بلومبرگ.

یک بخش در 03/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>