Remdesivir مانع از coronavirus MERS بیماری در میمون ها

چه

آزمايش ضد ویروسی remdesivir مانع از موفقیت بیماری در rhesus macaques آلوده Middle East respiratory syndrome coronavirus (MERS-CoV) با توجه به یک مطالعه جدید از موسسه ملی بهداشت دانشمندان است. Remdesivir مانع بیماری هنگامی که تجویز قبل از عفونت و بهبود وضعیت macaques هنگامی که داده پس از این حیوانات در حال حاضر آلوده شدند.

گزارش جدید از NIH موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

MERS-CoV است که از نزدیک مربوط به 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV) است که رشد کرده است به یک جهانی بهداشت عمومی اورژانس پس از نفر اول شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر.

Remdesivir قبلا حیوانات حفاظت شده در برابر انواع ویروس ها در آزمایشگاه آزمایش. این دارو نشان داده شده است تجربی به طور موثر درمان میمون های مبتلا به ابولا و ویروس Nipah. Remdesivir نیز بررسی شده است به عنوان یک درمان برای ویروس ابولا بیماری در افراد است.

پژوهش حاضر در NIAID کوه راکی آزمایشگاه در همیلتون مونتانا. این کار شامل سه گروه از حیوانات: کسانی که تحت درمان با remdesivir 24 ساعت قبل از عفونت MERS-CoV; کسانی که تحت درمان 12 ساعت پس از عفونت (نزدیک به زمان اوج برای MERS-CoV تکرار در این حیوانات); و در صورت عدم درمان و کنترل حیوانات.

دانشمندان مشاهده حیوانات به مدت شش روز. همه کنترل حیوانات نشان داد نشانه هایی از بیماری تنفسی است. حیوانات قبل از درمان عفونت شانس خوب: هیچ نشانه ای از بیماری های تنفسی سطح قابل توجهی پایین تر از تکثیر ویروس در ریه ها در مقایسه با کنترل حیوانات و هیچ ریه آسیب می رساند. حیوانات پس از درمان عفونت شانس به طور قابل توجهی بهتر از کنترل حیوانات: بیماری شدید کمتر در کنترل حیوانات ریه های خود را تا به حال کاهش سطح ویروس از کنترل حیوانات و آسیب به ریه ها کمتر شدید.

دانشمندان نشان می دهد که امیدوار کننده نتایج مطالعه پشتیبانی اضافی بالینی از remdesivir برای MERS-CoV و 2019-nCoV. حداقل دو کارآزمایی بالینی از remdesivir برای 2019-nCoV در راه هستند و در چین و دیگر بیماران مبتلا 2019-nCoV عفونت را دریافت دارو تحت دلسوز استفاده از پروتکل.

پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز ارائه پشتیبانی برای این مطالعه است. Gilead Sciences, Inc., توسعه remdesivir, همچنین شناخته شده به عنوان GS-5734 و همکاری در پژوهش.

MERS-CoV ظهور در عربستان سعودی در سال 2012. از طریق دسامبر 2019 سازمان بهداشت جهانی تایید کرده بود 2,499 MERS-CoV موارد و 861 مرگ و میر (یا در حدود 1 در 3). چرا که حدود یک سوم از MERS-CoV موارد گسترش از افراد آلوده بودن درمان در تنظیمات بهداشت و درمان این دانشمندان نشان می دهد که remdesivir می تواند به طور موثر جلوگیری از بیماری در بیماران دیگر مخاطبین از بیماران و کارکنان بهداشت و درمان. آنها همچنین توجه داشته باشید این دارو ممکن است کمک به بیمارانی که مبتلا به MERS یا 2019-nCoV اگر داده به زودی پس از شروع علائم.

مقاله

E de شوخ طبعی et al. پیشگیری کننده و درمانی remdesivir (GS-5734) درمان در rhesus نوعی میمون دنیای قدیم مدل MERS-CoV عفونت است. PNAS DOI: doi/10.1073/pnas.1922083117.

که

NIAID مدیر Anthony S. Fauci, M. D., و Emmie de Wit, Ph. D., یک محقق اصلی در NIAID آزمایشگاه ویروس شناسی در دسترس هستند به اظهار نظر در این مطالعه است.

تماس با ما

به برنامه مصاحبه لطفا تماس بگیرید کن Pekoc, (301) 402-1663, kpekoc@niaid.nih.gov.

این آزادی مطبوعات توصیف پایه تحقیقات پیدا کردن. تحقیقات پایه افزایش درک ما از رفتار انسان و زیست شناسی است که بنیادی برای پیشبرد راه های جدید و بهتر برای جلوگیری از, تشخیص و درمان بیماری است. علم است غیر قابل پیش بینی و روند افزایشی — هر پژوهش پیشرفت های ایجاد شده در گذشته اکتشافات اغلب در راه های غیر منتظره. اکثر بالینی پیشرفت ممکن نخواهد بود بدون دانش بنیادی پژوهش است.

NIAID انجام و پشتیبانی از تحقیقات در NIH در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان به مطالعه علل عفونی و ایمنی با واسطه بیماری و به منظور توسعه بهتر به معنی جلوگیری از تشخیص و درمان این بیماری است. اخبار منتشر شده حقیقت و دیگر NIAID مرتبط با مواد در دسترس هستند در NIAID سایت.

در مورد موسسه ملی بهداشت (NIH): NIH, ملت, پزشکی, پژوهش, سازمان, شامل 27 موسسات و مراکز و یک جزء از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. NIH اولیه آژانس فدرال انجام و حمایت از اساسی بالینی و ترجمه تحقیقات پزشکی و بررسی علل, درمان, و درمان برای هر دو مشترک و بیماری های نادر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NIH و برنامه های آن بازدید www.nih.gov.

NIH…عطف کشف و به سلامت®

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید