کار از راه دور ممکن است درایو دور 40 درصد از این شهر فن آوری نیروی کار

به عنوان فن آوری شرکت های ارائه کارکنان خود را از راه دور کار می کنند برخی از این کارگران در حال تجدید نظر خود را گران آپارتمان شهرستان.

حدود 40 درصد از شهرs تکنولوژی نیروی کار—یکی از سریعترین بخش در حال رشد در اینجا برای دهه گذشته را در نظر بگیرید در حال حرکت در جای دیگر اگر آنها دیگر افسار به یک دفتر با توجه به یک نظرسنجی از استخدامیک شغل بازار برای صنعت فن آوری. این شرکت صحبت با 2,300 tech کارگران در سراسر کشور است.

نیویورک گمانه زنی در مورد decamping به مناطق ارزان تر است—چرا من ترک نیویورک مقاله سبک خود را با این نقطه است. اما Covid-19 به شدت تغییر راه مردم کار می کنند و آن راs مشخص نیست چه مدت آن را برای همه چیز به حالت عادی.


شرکت های فن آوری صرف کرده اند که طی ماه های گذشته فشار خود بازگشت-به-دفتر طرح های عمیق تر به آینده است. گوگل که در حال ساخت یک شهر بزرگ ستاد در هادسون مربع—روز دوشنبه گفت: این را حفظ خواهد کرد کارگران آن خانه از طریق حداقل ژوئیه بعدی. توییتر گفته است که کارکنان آنها می توانند از راه دور به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند. Facebook تغییر خواهد کرد هزاران نفر از کارکنان آن از کار اجرایی مارک زوکربرگ متعهد شده است.

این شرکت ها منجر به یک بخش شده است که در نیویورکs سریعترین رشد لیزینگ ترین فضای اداری جدید در سال گذشته است. در مورد 270,000 مردم در تکنولوژی مرتبط با شغل در این شهرستان تا 20 درصد از سال 2015 با توجه به داده های اخیر تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات کارگزاری CBRE. شهرs, تکنولوژی, کار, استخر, بزرگترین در کشور پس از یک در کالیفرنیاs منطقه خلیج.

جالب این کارگران که گفت: آنها را ترک نیویورک نیست استناد به هزینه های زندگی خود را به عنوان نگرانی بالا. اگر چه 22 درصد از این کارگران گفت: استخدام که آنها به دنبال یک محل که در آن زندگی است که کمتر از گران قیمت 31 درصد گفت: آنها به سادگی به دنبال تجربه یک جایی جدید است. یک درصد بسیار بالاتر—47 درصد از کارگران که گفت: آنها را از منطقه خلیج ذکر آن هزینه زندگی.

خبر خوب برای عصبی شهرستان آپارتمان کارگزاران است که اکثریت نیویورک tech کارگران باقی مانده 60%—dont قصد رفتن در هر نقطه حتی اگر آنها در حال کار از راه دور.

آن نیز باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از شرکت های فن آوری را مرتکب می شوند به عملیات کنترل از راه دور. در طول یک Crains پانل بحث و گفتگو در هفته گذشته راه اندازی بنیانگذاران اکثرا سرد به این ایده از یک دفتر کار-کمتر زندگی است.

من می دانم که شرکت این کار را انجام, اما من می توانمt تصور کنید این ایده موجود با هر کس از راه دور و هرگز از دیدن هر یک از دیگر در دفتر. این احساس غیر انسانی و نشانیتی کار برای ما گفت: Daniel رمت مدیر ارشد اجرایی از طریق حمل و نقل شرکت فناوری در منهتن.

چهار ضلعی اجرایی رئیس دنیس کرولی گفت: او را محکم نگه داشتن آن در منهتن دفاتر باز برای کسانی که مایل به کار وجود دارد اما ماندن انعطاف پذیر برای کارکنان که در خانه راحت تر.

وجود دارد رفتن به یک تعادل خوب بین کار از خانه—که بسیاری از مردم واقعا خوب در سریع و کار در دفتر که در آن شما می تواند مولد در انواع مختلف از راه کراولی گفت. بسیاری از شرکت ها خواهد شد و این رقم را در راه های مختلف. اما من دانتی فکر می کنم آونگ در نوسانی است تمام راه به این می گویند پایان دفاتر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma