اجاره دستورالعمل هیئت مدیره رای خواهد بود یکی دیگر از ناخن در تابوت کوچک صاحبخانه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر بزرگترین ارائه دهندگان از مسکن مقرون به صرفه هستند به امید یک معجزه زمانی که اجاره دستورالعمل هیئت مدیره آن رای نهایی چهارشنبه شب در اجاره بها را افزایش می دهد—در این مورد اجاره انجماد—در یک و دو سال اجاره برای 1 میلیون اجاره-تثبیت آپارتمان در پنج بخش نیویورک.

مرحله راه اندازی شد هفته پیش زمانی که هیئت مدیره خود را تغییر اولیه رای فرایند از یک محدوده درصد آن به طور معمول فراهم می کند برای یک تخت اجاره یخ برای یک سال اجاره و در سال اول دو سال اجاره.


ارتفاع نفاق نخواهد بود هیئت مدیره انجام شهردار, بیل د Blasio سیاسی مناقصه زمانی که رای گیری به صورت سوم آن اجاره یخ در هفت سال بلکه این است که شهردار در طول شش سال گذشته است سیلی اجاره افزایش مستاجران خود را از سه غیر قابل تنظیم واحد که سخاوتمندانه پرداخت او به طور متوسط اجاره بیش از $4,500 در هر ماه.

در قدم اهسته با د Blasios pandemic, سیاست, دستورالعمل هیئت مدیره به طور کامل نادیده گرفتن داده های خود را—یک 3.7% افزایش صاحبخانه هزینه های کلی و 5.9 درصد افزایش در مالیات اموال خود را در حالی که خود را خالص سود عملیاتی کاهش یافته و برای اولین بار در 15 سال است.

سیاستمداران و مستاجر طرفداران ایجاد کرده اند نادرست روایت که سود عملیاتی نشان دهنده مالک سود. اما صاحبخانه با استفاده از این درآمد برای پرداخت وام مسکن خود را و دیگر بدهی به سرمایه گذاری مجدد در ساختمان خود را با دیگهای بخار جدید ویندوز و دیگر پروژه های نوسازی.

اجاره مدیره فرض می شود که Covid-19 شیوع تنها تحت تاثیر مستاجران. اما بحران شده است به همان اندازه مجازات به صاحبخانه به خصوص mom-and-pop صاحبان ساختمان های کوچک بسیاری از آنها مهاجران و مردم از رنگ که اجاره ماهانه مجموعه تحت شرایط عادی در آمده یک درب و بیرون رفتن دیگر برای مالیات بر املاک و تعمیرات و نگهداری و به طور کلی عملیات.

وجود دارد هیچ جیب عمیق, بدون ذخایر در میان این گروه است. این صاحبان که داستان دریافت بلعیده ملی داده است. این است که شهر نیویورک; آنها نمی تواند فشرده در شهر کوچک U. S. A. آنها نشده اند دریافت 85 درصد از مجموعه خود در طول بیماری همه گیر.

اما با وجود مبارزات خود آنها بوده است مذاکره موافقت نامه که به مستاجران هم به پرداخت اجاره خود را تا زمانی که یک گلوله از کمک های این شهرستان و افزایش مزایای بیکاری از طریق آمده است.

Coronavirus همه گیر وجود دستورالعمل هیئت مدیره شده است بازی سیاسی اشتباه de Blasio همیشه از او گرفت ، هیئت مدیره که قرار است به عمل به طور مستقل از نفوذ سیاسی و دخالت (چشمک چشمک—شهردار منصوب تمام نه عضو) مجموعه ای است که کمترین میانگین یک-سال-اجاره دستورالعمل در تاریخ—یک 0.87% افزایش بیش از شش سال دوره د Blasio را اشغال کرده شهرستان سالن. این کاهش بیشتر به 0.75% با قریب الوقوع یخ رای دادن.

چگونه بی اثر هستند اجاره یخ? علاوه بر پرداختن به مشکل واقعی از خانواده های کم درآمد خانه بدوشی رسیده است و تعداد رکورد—مسائل وجود داشت که مدت ها قبل از بیماری همه گیر.

پس از دوم اجاره یخ در سال 2016 اجاره را افزایش داده اند تنها 4.25% در حالی که صاحبخانه هزینه های عملیاتی افزایش حدود پنج برابر این تعداد است. فقط در دو سال گذشته هزینه های عملیاتی افزایش سریع تر از ساختمان درآمد اجاره مجموعه کاهش یافته است.

نگران کننده ترین مورد د Blasio سیاسی stranglehold در هیئت مدیره است که افزایش در تعداد مضطرب ساختمان برای اولین بار در پنج سال. نیست که جواب خوبی برای شهرستان و یا مسکن—به خصوص از آنجا که هیچ یک از این داده ها نشان دهنده اثر این بیماری همه گیر و یا دولت اجاره قوانین تصویب شده در تابستان گذشته.

همه چیز در مورد به دست آوردن حتی بدتر اگر اجاره تخته ارائه نمی شود عادلانه و متوسط اجاره بها را افزایش می دهد 2% و 4% در یک و دو سال اجاره شد.

چگونه یک اجاره یخ سه و نیم ماه پایین جاده تسکین در حال حاضر ؟ چگونه می توانید دستورالعمل هیئت مدیره و د Blasio چشم پوشی از این واقعیت است که این شهر به زودی وارد فاز دو از بازگشایی با بیش از هزاران نیویورکی پیوستن به در حال حاضر 400,000 که بازگشت به نیروی کار?

هیئت مدیره است که بی توجهی طرف دیگر معادله—صاحبخانه اجاره-تثبیت مسکن که نیاز به اجاره را افزایش می دهد به نگه داشتن سرعت با افزایش هزینه های عملیاتی و مالیات بر املاک و که سرمایه گذاری مجدد در ساختمان های خود را ارائه شغل و درآمد به محله پیمانکاران عرضه فروشگاه ها و مغازه های خرده فروشی — نه به ذکر است, امن, با کیفیت مقرون به صرفه مسکن.

برای سومین بار تحت de Blasios دیده بان تمام مستاجران را بهره مند از اجاره یخ که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه. وجود داردهیچ مالی-آزمون معنی. در عین حال شما را نمی شنوند د Blasio صحبت کردن در مورد انجماد و یا پرداخت deferrals مالیات بر املاک زیرا او باید دست خود را در انتظار صاحبخانه به پرداخت تا در جولای 1, زمانی که مالیات اموال خود را به علت—و اجاره یخ خود را اجاره دستورالعمل هیئت مدیره عروسک تصویب شنبه شب خواهد بود یکی دیگر از میخ بر تابوت شهرs مسکن مقرون به صرفه در بازار است.

یوسف عشق است رئیس جمهور اجاره تثبیت انجمن یک گروه از 25000 صاحبان ساختمان از 1 میلیون اجاره-تثبیت آپارتمان در سراسر پنج بخش نیویورک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>