پرداخت اجاره بها در پاییز به عنوان اخراج موج دار شدن از طریق املاک و مستغلات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اقتصادی درد ناشی از کروناویروس است ترجمه برای کاهش اجاره مجموعه های این ماه است.

فقط 69 درصد از آمریکا اجاره آپارتمان ساخته شده پرداخت از طریق آوریل 5. که در مقایسه با 81% که پرداخت اجاره خود را در ماه مارس 5 یک ابزار ردیابی منتشر شده توسط ملی مسکن چند شورا را نشان می دهد.

اجاره دفاتر بسته شده اند در میان اجتماعی-فاصله تلاش های ساخت آن را سخت تر برای برخی از ساکنان به پرداخت. هنوز گروه تجارت اطلاعات بر اساس 13.4 میلیون واحد آپارتمان نشان می دهد که چگونه به سرعت همه گیر مربوط به اخراج هستند ناهمواری از طریق بخش املاک و مستغلات.


در سال گذشته 82 درصد از آپارتمان ساکنان پرداخت اجاره خود را با 5 آوریل.

“این Covid-19 شیوع منجر به قابل توجهی در سلامت و چالش های مالی” داگ Bibby گروه رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “این مهم است که توجه داشته باشید که تعداد زیادی از ساکنان ملاقات تعهدات خود با وجود بی نظیر شرایطی است.”

املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست که آپارتمان خود را جمع آوری 85% تا 95% از آنها انتظار می رود درآمد اجاره برای آوریل JMP اوراق بهادار تحلیلگر هارون Hecht نوشت: در یک توجه داشته باشید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>