اجاره-تنظیم-فروش ساختمان سقوط پس از اصلاحات گزارش می یابد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نرم افزار-مستاجر اجاره قانون اصلاحات تصویب شده در طول تابستان باعث فروش تنظیم شده ساختمان به جست و خیز بیش از 70% تا پایان سال یک گزارش جدید از انجمن املاک و مستغلات نیویورک یافت می شود.

ارزش فروش ساختمان با حداقل یک اجاره-تنظیم آپارتمان کاهش یافته است بیش از 4 میلیارد دلار در نیمه دوم سال در مقایسه با مدت مشابه در سال 2018 در این گزارش گفت:.


کاهش ترین تلفظ در کوئینز که در آن کاهش فروش 90 درصد از $1 میلیارد دلار در نیمه دوم سال 2018 به $105 میلیون در همان ماه در سال گذشته است. در منهتن مجموع فروش کاهش حدود 81 درصد از رقم 2.7 میلیارد دلار در نیمه دوم سال 2018 به $517 میلیون سال گذشته است. کل معاملات اجاره-تنظیم ساختمان کاهش یافته است 24 درصد در کوئینز و 67% در منهتن.


مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از 2019 صرفا محدود به شرایطی که تحت آن واحد ممکن است خارج از قوانین و مقررات. قوانین نیز محدود گزینه برای مالکان برای افزایش اجاره از طریق بازسازی.

مستاجر طرفداران جنبش تغییر به عنوان یک راه برای محافظت از استطاعت این شهر حدود 900,000 اجاره-تنظیم آپارتمان. اما سؤال crain’s منتشر شده در هفته گذشته بر داشت صاحبخانه انبارداری تنظیم واحد آنها می گویند که آنها نمی توانیم به تعمیر و remarket.

ارزش تمام معاملات سرمایه گذاری در این شهرستان کاهش یافت و حدود 14 درصد در نیمه دوم سال گذشته 18.7 میلیارد دلار است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>