بازگشایی نتواند به کاهش نیویورک بیکاری رول

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تعدادی از نیویورک دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است و تنها به میزان متوسطی در هفته گذشته در یک نشانه آن است که با وجود بازگشایی سریع از اقتصاد دولتی بیکاری بالا باقی می ماند برای سال آمده است.


تعداد کل دریافت کمک به کاهش 50,000 اما همچنان در 1.7 میلیون فدرال اداره آمار کار گزارش روز شنبه. علاوه بر این 889,000 مردم دریافت 600 دلار در هفته در همه گیر کمک های بیکاری برای کسانی که واجد شرایط نیستند به صورت سنتی بیکاری کمک. تعداد ادعاهای جدید بدون تغییر باقی مانده است در 81,000

علاوه بر این برآورد توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio که فاز یک بازگشایی شهر نیویورک در روز دوشنبه—که به چراغ سبز برای ساخت و ساز و منظقه خرده فروشی—متورم به نظر می رسد.

در سراسر کشور تعداد ادعاهای جدید کاهش یافته و به 1.5 میلیون اما مانند نیویورک تعداد دریافت مزایای کاهش یافت و تنها کمی به 20.9 میلیون.

شماره جدید تضعیف خوشبینی از تیز تک به تک آغاز شد که جمعه گذشته هنگامی که به این اداره گزارش داد که نرخ بیکاری به حال در ماه مه کاهش یافت و این کشور اضافه شده بود بیش از 2 میلیون شغل است. داده ها در نیویورک شغل و بیکاری برای ماه مه منتشر خواهد شد پنجشنبه آینده در ژوئن 18.

همچنین ویژه $600 pandemic سود منقضی می شود در ماه جولای و دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره تقسیم می شوند که آیا باید آن را تمدید و یا اصلاح شده است. اگر آن منقضی می شود تقریبا 900,000 مردم دریافت آن هستند به احتمال زیاد به صورت شدید فشار مالی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>