لغو تجاری اجاره مالیات بر رستوران در صنعت 2020 لیست

شهردار بیل د Blasio وعده داده که سیاست های “صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک” در دولت خود را از این شهرستان در هفته گذشته. این شهر رستوران ها و شب زنده داری لابی گروه 20 ایده های آنها می گویند کمک خواهد کرد.

“مقامات دولتی همیشه از ما بپرسید,” چگونه می تواند ما را در حمایت از کسب و کارهای کوچک?'” گفت: اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد. “این یک نقشه راه.”

یک گزارش منتشر شده در جمعه توسط این گروه می گوید: این شهر بیش از 25000 رستوران ها به چالش کشیده شده توسط تکنولوژی محور مطالبات هزینه های بالا و نوار قرمز است. این توصیه ها می تواند ایجاد شده از طریق قانون و rulemaking در دولت و یا شهرستان در سطح Rigie گفت.


گزارش تکل فشار برای اجباری پرداخت می شود-تعطیلات قانون است. د Blasio-حمایت تلاش است که متوقف شده در سال گذشته خواهد تضمین شهر کارگران از 10 روز پرداخت کردن در هر سال. اگر تلاش و حرکت رو به جلو قرار داد می گوید: نمایندگان مجلس باید مطالعه امکان سنجی از یک صندوق بیمه و یا سایر دولت-اداره مکانیسم هایی را برای پرداخت هزینه های شبیه به امنیت اجتماعی است.

“کوچک کارفرمایان به طور خاص باید به طور کامل شانه از بار این نفع اجتماعی برنامه های” این گزارش می خواند. “نیز وجود دارد بسیاری از مزایای کارگران هنگامی که منافع خود را قابل حمل هستند و به یک کارفرمای مشخص.”

این گزارش همچنین خواستار رفع تجاری اجاره مالیاتی که بازدید کسب و کار در جنوب 96 خیابانی در منهتن با 4% مالیات سالانه خود را اجاره. شورای شهر نقل مکان کرد در سال های اخیر به معاف کسب و کار بر اساس درآمد خود را اگر چه تلاش های اخیر توسط شورای کیت قدرت به دور تراشه در مالیات متوقف شده در کمیته پس از ژانویه 2019.

اتحاد همچنین خواستار دولت برای ارائه کسب و کارهای کوچک یک اعتبار مالیاتی در برابر بخشی از اموال مالیات آنها پرداخت. این گزارش با اشاره تجاری اجاره کنترل یک پیشنهاد است که د Blasio گفت: در هفته گذشته خواهد بود مورد مطالعه توسط یک منصوب پنل.

“ما گرفته نشده و موقعیت در [تجاری اجاره کنترل] لوایح” Rigie گفت. “در حالی که اجاره است که قطعا یک مسئله چالش برانگیز برای بسیاری از آنچه که ما در مورد بالا رفتن سرسام آور هستند مالیات بر املاک است که از طریق تجاری مستاجر.”

همچنین در لیست خواسته است قانونی که نیاز به سریعتر حذف داربست که صاحبان رستوران ها می گویند کاهش ترافیک پا. این شهر در بخش ساختمان گفت: به تازگی که این امر دنبال کردن اتهامات جنایی علیه صاحبخانه که ترک داربست برای سه سال یا بیشتر به جای رفع تخلف در ساختمان خود را.

“سه سال از داربست می توانید یک رستوران خارج از کسب و کار” Rigie گفت. “اگر این کار طول می کشد سه ماه داربست باید برای سه ماه.”

مشاهده گزارش اینجا:


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید