گزارش کلید در متنوع تنش virus تلاش

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — جدید نظارت هیئت مدیره هشدار در مورد این گونه از بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت ایالات متحده و خواستار به سوال واشنگتن توانایی به طور موثر مدیریت تریلیون دلار در کمک های اولیه و حفظ کارگران فدرال امن است.

افتتاحیه گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط Pandemic پاسخ پاسخگویی کمیته نقل از آرایه ای از چالش ها در پاسخ به شیوع بیماری. سی و هفت سازمان خلاصه موانع آنها چهره با مدیریت مالی و سلامت و ایمنی بالا از بسیاری از لیست.

این گزارش تاکید می کند چند هسته ای نگرانی ها از جمله مدیریت مالی بیش از 2 تریلیون دلار در هزینه های جدید و حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان دولت در زندان, پارک های ملی, بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و دیگر سایت ها کار ضروری در طول بیماری همه گیر.

نیاز به سرعت صرف پول مجاز اقتصادی نجات و قانون برای مدیریت برنامه های جدید “ارائه یک چالش مهم برای بسیاری از شاخه های اجرایی سازمان” در این گزارش است. وسعت بزرگترین عملیات نجات تا کنون تصویب شده توسط کنگره را افزایش می دهد خطر ابتلا به تقلب و سوء استفاده از آن را گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در این هشدار آمده است که جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره را تحت فشار قرار دادند پشت در وزارت خزانه داری را به تلاش برای محدود کردن انتشار اطلاعات در چه کسب و کار و نهادهای دیگر باید دریافت وام از دولت است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کنگره گفت هفته گذشته که اطلاعات “اختصاصی” اما قانونگذاران می خواهند جزئیات منتشر شده است. اوباما سناتور. مارکو روبیو از فلوریدا و رئیس مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته گفته او در حال همکاری با وزارت خزانه داری را به اطمینان حاصل شود که حداقل برخی از اطلاعات عمومی ساخته شده است.

کمیته تاسیس شده در ماه مارس توسط کنگره و ساخته شده از هیئت مدیره و بازرسان به طور کلی نیز گفت: در نامه ای به نمایندگان مجلس است که آنها نگران هستند در مورد قانونی تعیین شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در همه گیر بودجه. آنها از ترس این می تواند نتیجه در دولت خودداری داده ها در دریافت کنندگان نزدیک به نیمی از بی سابقه $2.4 تریلیون دلار در کمک های اولیه.

‘مهاجم مستقل’

این کمیته گزارش برای اولین بار منتشر شد با وزارت دادگستری بازرس عمومی, Michael Horowitz به عنوان سرپرست و رئیس هیئت نظارت ، گلن خوب سابق اقدام بازرس کل وزارت دفاع منصوب شد و به این کار در مدت کوتاهی پس از قانون تصویب رسید.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن کنار خوب demoting او را و او را فاقد شرایط لازم برای این موقعیت. رئيس جمهور نبود جزئیات دلایل خود را برای حرکت می کند.

هوروویتس داد و گفت: در این کمیته ادامه خواهد داد به انجام “تهاجمی مستقل” نظارت.

رابرت Westbrooks پانل را, مدیر اجرایی, در این گزارش به نام “نقشه راه” برای رسیدگی به خطرات و دیگر مشکلات اقتصادی نجات قانون است.

92 صفحه گزارش به تشریح چند حوزه کلیدی نگرانی از جمله نیاز به اطلاعات دقیق در مورد ویروس های مربوط به هزینه و خطر قابل توجه آژانس های چهره به عنوان نتیجه نادرست پرداخت.

در حالی که سازمان همیشه اولویت دادن به بهداشت و ایمنی این بیماری همه گیر ایجاد کرده است یک چالش منحصر به فرد — “یعنی جلوگیری از انتقال این ویروس در فدرال امکانات در میان کارمندان فدرال و افراد با آنها ارتباط برقرار می کنند.”

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

تغییر در مارس اجازه می دهد تا تقریبا نامحدود teleworking در بسیاری از سازمان ها به طور قابل توجهی کاهش خطر انتقال ویروس در میان کارگران فدرال در حالی که حفظ بسیاری آژانس عملیات این گزارش گفت:.

اما کارکنان در سازمان های که در آن telework عملی نیست در صورت بالاتر خطرات ناشی از ویروس عوارض این گزارش گفت:. در میان آنها اصلاحات ماموران در اداره زندانها و عوامل در گمرک و حفاظت از مرزها مهاجرت و گمرک سازمان و اداره امنیت حمل و نقل.

U. s. خدمات پستی کارگران خدمات پارک ملی رنجرز و گوشت بازرسان در وزارت جهاد کشاورزی همچنین در صورت افزایش خطر ابتلا به این گزارش گفت: حتی به عنوان “سازمان اختصاص داده اند تلاش های قابل توجهی برای تضمین این که آنها می تواند به حفاظت از سلامت و ایمنی این کارگران و مردم با آنها ارتباط برقرار می کنند.”

ایمنی شغلی و سلامت اداره وزارت کار است که سازمان نظارت بر ایمنی محل کار است به خصوص “به چالش کشیده در انجام ماموریت خود با توجه به محدودیت منابع و ضرورت اقدامات لازم” در این گزارش است.

OSHA عملکرد تحت آتش در هفته های اخیر به عنوان دموکرات و اتحادیه های کارگری آن را متهم بودن “تا حد زیادی نامرئی” در طول بیماری همه گیر.

به جای توسعه اورژانس قانون الزام کارفرمایان برای حفاظت کارگران از coronavirus OSHA متکی است داوطلبانه راهنمایی توصیه می کند که شرکت های راست فیزیکی و موانع اجرای اجتماعی فاصله و نصب بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در میان سایر مراحل است. اما هدایت اجباری نیست و covid-19 موارد مشخصی در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندان و خانه های سالمندان و دیگر محل های کار است.

“OSHA باید ارائه روشن و مرتبط coronavirus-مربوط به راهنمایی برای کمک به اطمینان از ایمنی کارگر در طول همه گیر” در این گزارش گفت: به عنوان به خوبی به عنوان “استفاده از آن منابع محدود به موقع پاسخ به افزایش قابل توجهی در کارگر و خلاف کاران شکایت.”

نگرانی بیش از بودجه

در حالی که ایالات متحده در اتاق بازرگانی پرده که قانونگذاران’ نظارت خواهد بود آمیخته با سیاست دموکرات از جمله سناتور. الیزابت وارن ماساچوست یک مدافع از ناظران نقش می گویند پول است که در حال حاضر جریان به سزاوار دریافت کنندگان.

“ما دیده ایم غول شرکت های عمومی حرکت شبیه چمچه زنی تا رهایی به معنای برای کسب و کارهای کوچک یک بازرس کل اخراج وعده های داده شده به پوزه مستقل نظارت” وارن در بیانیه ای گفت.

یکی از کلیدی نظارت ارقام برایان میلر سابق کاخ سفید وکیل انتخاب تهمت و سوگند در تاریخ 5 ژوئن به عنوان بازرس ویژه به طور کلی برای همه گیر بازیابی.

Sherrod قهوه ای از اوهایو, نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته امور بانکی گفت: میلر بوده است “گریزان” و “تمایلی به محکوم کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن برای از بین بردن چندین بازرسان آژانس به طور کلی زمانی که او شهادت در مقابل سنا پنل. قهوه ای و رهبر اقلیت سنا چارلز شومر ارسال میلر یک نامه روز سه شنبه گفت: آنها نگران بودند و او نمی تواند مستقل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

میلر باید متقاعد دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که او را سخت عادلانه و کسی که آنها را باید با توجه به گفته نیل Barofsky اولین special inspector general که نظارت دارایی های مشکل برنامه های امداد در طول سال 2008 بحران مالی است. او میلر گفت: مهم ترین فرصت برای اثبات خود استقلال خواهد بود اولین گزارش, به دلیل در ماه اوت است.

“خود گزارش برای اولین بار است که به تقویت آنچه شما پیدا کرده ام. که واقعا تعریف آنچه ما خواهد بود” Barofsky گفت. “همیشه وجود دارد رفتن به تنش بین خوب IG و آژانس است.”

کنگره اقتصادی نجات طرح تصویب شده در چهار اسکناس در مارس و آوریل است که گردش پول به اقتصاد که آمد به نزدیک وقفه در طول coronavirus مستندات. اقدامات ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک محرک چک برای افراد گسترش مزایای بیکاری پرداخت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پول برای فدرال رزرو به اهرم و قرض دادن به کسب و کار.

برخی از رهبران کسب و کار هستند با احتیاط آن است که قانونگذاران خواهد بود با انگیزه های سیاسی در رویکرد خود را به نظارت.

“در حال حاضر وجود دارد نگرانی رو به رشد است که کنگره نظارت را در بخش تمرکز بر روی شرکت ها و یا بخش های مختلف که مقامات منتخب را مشاهده عنوان نالایق کمک صرف نظر از اینکه آیا آنها واجد شرایط تحت شرایط این برنامه در سوال” نیل Bradley, رئیس سیاست افسر در اتاق بازرگانی گفت: در اوایل این ماه در یک جلسه جداگانه پاسخگویی کمیته ساخته شده از آژانس فدرال ناظران.

کنگره نظارت کمیسیون طراحی شده است که هر دو حزب با دو تن از اعضای در حال حاضر انتخاب شده توسط جمهوری خواهان دو برداشت توسط دموکرات ها و رئیس هنوز هم به نام مشترک توسط مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

پلوسی و مک کانل شده اند قادر به توافق بر سر رئیس برای بیش از یک ماه است. پلوسی گفت: ژوئن 11 که انتخاب خواهد بود اعلام کرد: “بسیار زود” اگر او همچنین گفت: همان چیزی که در هفته گذشته.

زودتر کنگره نظارت پانل در پاسخ به بحران مالی 2008 و در زمان حداقل چند ماه به شروع در حال اجرا هموار گفت: Kenneth Troske عضو پانل led توسط وارن قبل از او یک سناتور. که پنل متوقف عامل در سال 2011.

واکسن فشار

در همین حال رئیس جمهور این است که تلنگر بالای مقامات بهداشت به حرکت سریع تر در تصویب یک coronavirus واکسن تا پایان سال.

در نشست ماه گذشته با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر-که نظارت بر تلاش های به نام عملیات پیچ و تاب سرعت همراه با وزیر دفاع علامت Esper — مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند آذر برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی با توجه به دو مقام ارشد کاخ سفید با مقامات آشنا با این جلسه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

حداقل 117,000 مردم در ایالات متحده درگذشت coronavirus در حالی که بیش از 2.1 میلیون نفر گزارش شده است.

با وجود چشم انداز مثبت در سراسر کشور, معاون رئیس جمهور, مایک پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در وال استریت ژورنال op-ed شنبه که ترس از موج دوم از موارد “پر از شکوفه” را متهم به رسانه ها از تلاش برای “ترساندن مردم آمریکا.”

عمومی-کارشناسان بهداشت واکنش نشان داد و با هشدار به op-ed, به ویژه به این دلیل که ملت نه از ظهور موج اول با تعداد مرگ و میر روزانه plateauing در حدود 800.

“نگرانی من این است که ما در حال آمدن به انتخابات و دولت ممکن است وسوسه به قرار دادن دست خود را به سرعت در پیچ و تاب سطل و می گویند ما به اندازه کافی اطلاعات, اجازه دهید فقط آن را در حال حاضر گفت:” پل Offit یک واکسن متخصص در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است که مشاور موسسه ملی بهداشت تلاش واکسن.

بر خلاف نادر درمان سرطان و یا یک دارو برای یک بیماری ناتوان کننده, واکسن داده می شود به افراد سالم وجود دارد کمی تحمل عوارض جانبی و یا خطرات واکسن کارشناسان می گویند. یکی دیگر از نگرانی این است که کسانی که واکسینه شده اند ممکن است بازگشت به رفتارهای قرار داده است که آنها را در معرض خطر تنها به یک واکسن به نوبه خود بی اثر خواهد بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اصرار دارند این روند را در محور علم است.

“تحت هیچ شرایطی ما اجازه می دهد تا فشار سیاسی بر تصمیم گیری ما و مهمتر از آن رخ داده است نیست در من دیده بان گفت:” FDA کمیسر Stephen هان که کرده است را تکذیب کرد کاخ سفید تحت تاثیر این سازمان اورژانس مجوز از داروهای ضد مالاریا.

“هر واکسن جدید باید به طور کامل مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود آن را بی خطر و موثر است و به همین دلیل عملیات سرعت در پیچ و تاب است که توسط رهبری متخصص دانشمندان با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

اورژانس استفاده کنید

اگر یک واکسن مورد تایید قرار گرفت در اوایل پاییز آن را به احتمال زیاد خواهد شد در فرم یک به اصطلاح اضطراری-استفاده از مجوز صادر شده توسط FDA. چنین مجوز نیاز به یک سطح پایین تر از شواهد اثربخشی از رسمی و مصوبات. آنها ممکن است صادر شود در صورتی که آژانس معتقد است یک محصول “ممکن است موثر” برای جلوگیری و یا درمان جدی یا تهدید کننده بیماری است که در آن “شناخته شده و از مزایای بالقوه” بیشتر از خطرات آن.

موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز گفت: ارائه اضطراری-استفاده از مجوز با سقوط یکی از دولت “کشش اهداف است.”

“ما برای بیشتر قسمت ها متمرکز شده است در کشش اهداف و تلاش برای الهام بخشیدن به هر کس” به انجام کارهایی است که قبلا به نظر نمی رسد ممکن است کالینز در مصاحبه ای گفت:. “امیدوارم حداقل داشتن یک EUA برای یک یا بیشتر از [واکسن] توسط مدتی در پاییز – که هدف کشش و حتی فراتر از باور است. آن را به من پنجه سفید است.”

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط متی دالی و مری کلر Jalonick از آسوشیتد پرس; لورا Davison خبری بلومبرگ; و توسط کارولین Y. جانسون از واشنگتن پست.

FILE - In this Dec. 6, 2017 file photo, Glenn Fine, then Acting Inspector General, U.S. Department Of Defense, testifies during a Senate Judiciary Committee hearing on Capitol Hill in Washington. Fine, the No. 2 official in the Pentagon's office of inspector general, resigned Tuesday, several weeks after he was effectively removed as head of a special board to oversee auditing of the $2.2 trillion coronavirus economic relief package. (AP Photo/Carolyn Kaster)

فایل – در این Dec. 6, 2017, فایل, عکس, Glenn خوب و سپس اقدام بازرس کل وزارت دفاع و شهادت در طول یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در کاپیتول هیل در واشنگتن است. خوب شماره 2 مقام در پنتاگون دفتر بازرس کل مستعفی جمعه چند هفته پس از او به طور موثر حذف به عنوان رئیس یک هیئت ویژه برای نظارت بر حسابرسی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی امداد بسته است. (AP Photo/کارولین Kaster)
Treasury Secretary Steven Mnuchin speaks during a Senate Small Business and Entrepreneurship hearing to examine implementation of Title I of the CARES Act, Wednesday, June 10, 2020 on Capitol Hill in Washington. (Al Drago/Pool via AP)

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در حال سخنرانی در مجلس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی در جلسه بررسی اجرای عنوان من از مراقبت در عمل چهار شنبه, ژوئن 10 سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن است. (آل Drago/استخر از طریق AP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>