جمهوری گزارش گروه حمایت باربارا Webb

Category: آرکانساس Comments: No comments

خواه دولت رهبری کمیته گزارش روز دوشنبه که آن را در حال صرف $225,000 دیجیتال تلویزیون و رادیو تبلیغات حمایت باربارا Webb در غیر حزبی مسابقه برای یک صندلی در آرکانزاس دیوان عالی کشور است.

Webb از آرکانزاس حزب جمهوری خواه رئیس دویل وب مواجه است Pulaski County مدار قاضی مورگان “تراشه” ولش در انتخابات است که در تاریخ 3 مارس. رای گیری اولیه در حال حاضر آغاز شده است.

در پیش از انتخابات گزارش ظ با وزیر امور خارجه, دفتر, دوشنبه, RSLC-قضایی انصاف ابتکار گزارش داده است که آن را صرف $75,000 در تبلیغات رادیویی $25,000 دیجیتال تبلیغات و $125,000 در تلویزیون, تبلیغات, همه, حمایت از وب است.

که مقدار کوتوله چه هر دو نامزد گزارش در دسترس داشتن به صرف در مبارزات انتخاباتی خود را حساب. در روز دوشنبه گزارش RSLC فاش شده است که آن را با اضافی $175,000 موجود به صرف در آرکانزاس است.

این گروه صرف حتی مبالغ بزرگتر در سال 2018 در یک تلاش ناموفق برای حمایت از دیوید استرلینگ در یک مسابقه برای دیوان عالی کشور بود که برنده فعلی عدالت کورتنی هادسون.

این معلوم نیست چه تبلیغات خاص این RSLC قرار دادن بر روی امواج رادیو و تلویزیون با این حال گروه های آپلود شده تبلیغ برای یوتیوب در دوشنبه نرده در برابر یک “خارج از کنترل به سمت چپ” شامل تصاویر از هیلاری کلینتون مجلس نانسی پلوسی و دموکرات کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز. روزنامه تبلیغ می گوید: “نمی ایستادگی برای هر یک از آن.”

نه روزنامه و نه یک نماینده با RSLC بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

ولش که پیش بینی در اوایل این ماه که خارج از دولت گروه به زودی تزریق پول به نژاد روز دوشنبه گفت که این گروه تلاش صرفا تلاش برای حمایت از یک حزب جمهوریخواه رسمی.

“آنها نیست و با اشاره به یکی از چیزهایی که من انجام داده ام به عنوان یک قاضی که آنها شکایت در مورد” ولش گفت.

بیش از آخر هفته ولش انتقاد قرار گرفته بود توسط وب برای اهدای پول به دموکرات ها قبل از انتخاب شدن به نیمکت در سال 2012. ولش پاسخ داد که او متوقف شد و کمک های مالی سیاسی پس از تبدیل شدن به یک قاضی که او رسیدن به هر دو طرف در مبارزات انتخاباتی خود را برای دیوان عالی کشور است.

جزئیات روز سه شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>