جمهوری خواه علیه برنامه می تواند پنج ماه به اجرا

این پیشنهاد مورد علاقه اوباما برای گسترش مکمل مزایای بیکاری کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها ساخته شده بیکار با Covid-19 می تواند برخی از کشورهای بقیه سال به پیاده سازی.

که یک غذای آماده از یک یادداشت تهیه شده توسط انجمن ملی از دولت نیروی کار سازمان در برنامه ریزی برای پیرایش مزایای بیکاری که منقضی در این ماه. در خطر است و حفظ و حمایت از اقتصاد مقابله با تمدید کسب و کار-بسته اقدامات با تشکر از رکورد ویروس موارد است.

جایگزینی انقضای 600 دلار در هفته مکمل با یک درصد از یک کارگر سابق دستمزد می تواند بسیاری از ایالت هشت تا 20 هفته به پیاده سازی آنها پس از دریافت از وزارت کار هدایت جولای 23 یادداشت نشان می دهد. Reprogramming سالخورده سیستم های کامپیوتری را به کشورهای طیف گسترده ای از جدول زمانی برای اجرای, با, برخی از حرکت سریع تر.


“این یک چیز برای اضافه کردن این بار اداری زمانی که ایالات متحده نمی هر گونه مسائل دیگر اما انجام این کار در یک دوره با بسیاری از چیزهایی که در آینده متحده در یک بار آن را فقط یک کابوس پیشنهاد گفت:” میشل همیشه یک پژوهشگر ارشد و تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

زمان بیشتری

خواهان تعیین شد به انتشار یک پیشنهاد پنج شنبه که تماس برای کاهش بیکاری-مزایای مکمل به 200 دلار در هفته از 600 دلار و تعویض به 70 درصد دستمزد-جایگزینی فرمول در دو ماه. متحده می تواند تقاضای اضافی دو ماه اگر آنها نیاز به زمان بیشتری برای برنامه ریزی مجدد کامپیوتر خود را در حال سقوط کوتاه هفته برآورد آنها زمان آنها نیاز خواهد شد.

ضمن بیکاری در دولت دفاتر, که توزیع پرداخت و هنوز هم به روند $600-یک-هفته پرداخت مصوب سال پیش.

بیش از 100 میلیارد دلار از مزایای بیکاری هنوز برای رسیدن به گیرندگان پس از آن زمان برخی از ایالات ماه به ایجاد تغییرات به سیستم های کامپیوتری خود را با توجه به بلومبرگ محاسبات. فلوریدا نمی شروع به پردازش ادعای خود اشتغالی کارگران تا آخر هفته در ماه ژوئن حدود دو ماه پس از گذشت مراقبت عمل می کنند.

طرح آمریکا باز پیشنهاد برای گسترش مزایای بیکاری که شروع انقضای بیش از آخر هفته به مذاکرات با دموکرات ها در آغاز به صورت جدی در این هفته. دموکرات ها پیشنهاد گسترش $600 تخت نرخ مقدار از طریق پایان سال و پس از آن توقف تدریجی پایین پرداخت که شرایط اقتصادی را بهبود بخشد.

دستمزد تاریخچه

“این است که نهایی قطع ارتباط با آنچه که تجربه واقعی آمریکایی ها اگر آنها فکر می کنم 200 دلار کافی است” گفت: نماینده دن Kildee یک میشیگان از حزب دموکرات.

نزدیک به نیمی از مردم در حال حاضر در حال دریافت بیمه بیکاری هستند تحت پوشش ویژه همه گیر مزایا و لزوما باید دستمزد تاریخچه آن آسان است برای تعیین. که سود در حال حاضر را پوشش می دهد فرفره-اقتصادی کارگران و حتی افرادی که تا به حال کار پیشنهاد لغو به دلیل همه گیر است و ممکن است یک دستمزد تاریخ همیشه گفت.

در حال حرکت به یک دستمزد-جایگزینی فرمول نشانه آن است که قانونگذاران در حال فکر کردن در مورد آینده بلند مدت از بیکاری سیستم, اما از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای پیاده سازی در دو ماه گفت: Michael Graetz یک استاد حقوق بازنشسته در کلمبیا دانشکده حقوق و سابق وزارت خزانه داری رسمی.

“کشورهای در حال رفتن به مجبور به جمع آوری دستمزد داده های مستقل کارگران” را که تا بخش بزرگی از نیروی کار است.

حتی به صورت سنتی حقوق و مزایای کارگران, دولت, سیستم نیست در حال حاضر طراحی شده به جای تنظیم بخشی از کارگران حقوق و دستمزد. آریزونا برای مثال حداکثر حالت بیکاری از 240 دلار در تنها کسری از بسیاری از کارگران گذشته دستمزد.

جمهوریخواهان طرح نیاز به دولت سیستم به منظور بررسی یک کارمند قبل از پرداخت محاسبه دولت خود بهره مند شوند و سپس اضافه کردن یک فدرال مقدار برای رسیدن به 70% از قبل دستمزد معنی که محاسبه متفاوت خواهد بود برای هر کارگر.

وجود دارد بیش از 16 میلیون نفر در رفع بیکاری رول برای این هفته از طریق جولای 11, با توجه به وزارت کار. این رقم کل از جمله این بیماری همه گیر برنامه کمک در مورد دو که هر چند که برآورد متورم است توسط چندین شمارش و ادعای نامشروع—تظاهرات دیگری از چالش های عمده در سیستم پردازش.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma