درخواست می شود OK را برای آرکانزاس ناتوانی نوشته های

درخواست می شود OK را برای ناتوانی پست

قانونی شورا در روز جمعه تایید آرکانزاس ناتوانی تعيين امنیت اجتماعی دولت با درخواست برای ایجاد موقعیت های جدید 92.

درخواست موقعیت شامل 75 adjudicator V نوشته های با حقوق و دستمزد محدوده از $56,039 به $81,256 یک سال; 10 adjudicative پست تخصصی با پرداخت طیف وسیعی از $32,405 به $46,987 یک سال و پنج واحد, سرپرست پست با حقوق و دستمزد محدوده از $56,039 به $81,256 یک سال و دو بخش مدیران با حقوق و دستمزد محدوده از $62,531 به $90,669 یک سال است.

“با توجه به وضعیت کنونی در کشور ما امنیت اجتماعی دولت … پیش بینی قابل توجهی ملی افزایش فدرال امنیت اجتماعی ناتواني موارد در بسیاری از ایالت ها و همچنین آرکانزاس” کارکنان دولت مدیر کی Barnhill نوشت: در یک یادداشت به شورای قانونگذاری پرسنل کمیته فرعی رئیس Rep. جیم Wooten R-بی بی (آرکانزاس) و از سوی دیگر ، دیوید Wallace, R-Leachville.

“به منظور تحقق درخواست به استخدام 120 اضافی adjudicators و کارکنان DDSSA نیاز 92 [دفتر مدیریت پرسنل رشد] استخر مواضع” Barnhill گفت: در یادداشت. “این موقعیت خواهد بود 100% بودجه فدرال و ارائه فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان. وجود خواهد داشت هیچ هزینه اضافی به دولت است.”

کمک مالی کسب و کار برای درمانگاه چشم تایید شده

قانونی به تصویب شورای $43,000 آرکانزاس آماده برای کسب و کار کمک به Magie Mabry هیوز, کلینیک چشم متعلق به Rep. استیو Magie, D-کانوی.

برنامه تامین مالی فدرال و coronavirus کمک های مالی فراهم می کند کمک های مالی برای پوشش هزینه های برای حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و مراجعان.

دولت تجارت, منشی, Michael Preston گفت: در نامه ای به شورای قانونگذاری co-رؤسای که فرمان اجرایی 98-04 نیاز به شورا برای تصویب اعطای جوایز برای دریافت کنندگان همسو با قانون اساسی افسران.

آرکانزاس توسعه اقتصادی کمیسیون بررسی اعطای و توصیه آن پرستون نوشت.

ماه گذشته قانونی به تصویب شورای آرکانزاس آماده برای کمک مالی کسب و کار در مجموع بیش از 300.000 دلار به شش اشخاص با لینک کلیک کنید برای دولت و مقامات منتخب.

UAMS شرق و اجاره فرمت تایید شده

قانونی به تصویب شورای گسترش دانشگاه آرکانزاس برای خدمات پزشکی شرق برنامه های منطقه ای را اجاره در غرب ممفیس از در برادوی, LLC که در آن از دولت تشکر. دبورا فرگوسن D-West Memphis, 50% شریک است.

UAMS شرق تا به حال یک قرارداد اجاره با در برادوی, LLC پس از سپتامبر 2015. آن را اجاره مورد 2,197 فوت مربع از فضای اداری و فضای پارکینگ در 215 W. پیوند سنت در غرب ممفیس با توجه به سوابق دولت. اجاره نامه تمدید خواهد بود از اکتبر. 1, سال 2020 از طریق سپتامبر. 30, 2021, برای $14,688 قابل پرداخت در اقساط ماهانه از $1,224. فرگوسن شوهر — Scott Ferguson-آیا شریک دیگر در برادوی, LLC گفت: Alex Johnston سخنگوی وزارت امور تحول و خدمات مشترک.

دولت قانون مقرر است که هیچ قانون اساسی افسر ممکن است وارد هر قرارداد اجاره, قرارداد نماید یا با هر دولتی اگر رقابتی در مناقصه و یا یک درخواست برای پیشنهاد شد و توسط قانون مورد نیاز نیست مگر اینکه آن را دریافت قبل از تصویب از قانونگذاران و فرماندار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma