پژوهش: 80 درصد از LGBTIQ مردم تجربه قلدری آنلاین

تحقیقات توسط GALOP می یابد 80 درصد از LGBTIQ مردم تجربه قلدری آنلاین. قلدری شامل تهدید به خشونت و تهدید کردن مردم است.

700 پاسخ دهندگان به این نظرسنجی آمد از سراسر بریتانیا است. 58 درصد از گزارش حوادث رخ داده در Facebook و 34% در توییتر. از باقی مانده 19 درصد رخ داده است در نظرات بخش آنلاین رسانه های 17 درصد در Instagram, 13% در یوتیوب و همچنین 11 درصد در نرم افزار دوستیابی.

تراجنسی

تبلیغات

ترانس افراد با تجربه در خصوص نرخ بالای قلدری آنلاین با 93% گزارش حوادث در پنج سال گذشته. یک جواب با اشاره به گسترش transphobic تهمت.

“وجود دارد فقط صفحات و صفحات ضد ترانس نظرات به ترانس مقالات مرتبط گفت: ما باید کشته شوند دارای بیماری روانی هستند و paedophiles.”

یکی دیگر گفت: “به عنوان یک ترانس زن آنلاین, فمینیست های رادیکال به نام من (و اغلب همه trans زنان) تجاوزگران و paedophiles صدها بار. بدترین حوادث درگیر تهدیدات به من گزارش به پلیس ساخته اتهامات عنوان “یک مرد و یک متجاوز’.”

Biphobia

برخی از پاسخ دهندگان نیز برجسته قلدری کارگردانی در آنها توسط دیگر اعضای LGBTIQ جوامع است.

دوجنسی, جنس غیر دودویی نما و فاقد خاصیت جنسی, پاسخ دهندگان اشاره کرد که برخی از آنلاین نظر اختلاف گنجاندن دیگر اقلیت های جنسی در LGBTIQ جوامع است.

“من تجربه بسیاری از biphobia در زمینه فضاهای آنلاین” یکی نوشت.

یکی دیگر گفت که با وجود اینکه ، “آیا به نظر خودم بخشی از جامعه همجنسگرایان دیگر به دلیل وجود تعداد زیادی از نفرت و سمیت سمت ما.”

تجربه اخیر در استرالیا نشان می دهد که تن به تصویب رسید و توسط رسانه ها در بحث های خود از LGBTIQ مسائل تحت تاثیر نظرات آنلاین.

در حالی که برخی از پاسخ دهندگان نشان داد که آنها شروع به دوست نداشتن خود را در هویت دیگران گفت: آنها در حال حاضر در افراطیترین خود را از LGBTIQ گروه.

اما برخی احساس قدرت به مبارزه با عقب.

“من تبدیل به یک فعال سیاسی. این افراد یک اقلیت پر سر و صدای که من آرزو می کنم برای مقابله با, برای خاطر من و همجنسگرایان+ دوستان و خانواده.”

این GALOP گزارش گفت: قربانیان مورد نیاز افزایش یافته راهنمایی در مورد که در آن به گزارش سوء استفاده. آن را نیز نامیده می شود برای بررسی به قوانین موجود و حمایت بیشتر برای قربانیان. آن توصیه می شود که رسانه های اجتماعی شرکت های مقابله با ضد تجاوز قلدری. این GALOP محققان گفت که قوانین و مقررات مورد نیاز به اجازه می دهد آزادی بیان در حالی که پاک کردن گفتار نفرت.

تبلیغات

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید