محققان با استفاده از نرم افزار منبع باز برای بهبود COVID-19 غربالگری با AI

Category: وب وایر Comments: No comments

محققان در دانشگاه واترلو همکاری با یک هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) راه اندازی بر روی یک پروژه که با هدف استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود COVID-19 غربالگری.

واترلو تیم تحقیقاتی برای عموم منتشر هوش مصنوعی نرم افزار است که می تواند بهتر تشخیص عفونت های ناشی از اشعه x قفسه سینه و به دنبال کمک گرفتن تخصص از سراسر جهان برای کمک به این پروژه است.

“این نرم افزار تا به حال امیدوار کننده نتایج اولیه گفت:” الکساندر وانگ سیستم های طراحی مهندسی استاد و مدیر بینایی و پردازش تصویر (VIP) آزمایشگاه در واترلو. “ما امیدواریم که با ساخت این نرم افزار ما می تواند به جذب پزشکان و دانشمندان دور و گسترده ای برای بهبود پس از این فن آوری است.”

وانگ راه اندازی COVID-Net پروژه در رابطه با DarwinAI یک واترلو راه اندازی این هفته است.

جایگزین هوش مصنوعی به کمک اشعه x و غربالگری روش به معنای تقویت واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست های گرد در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در بسیاری از مناطق جهان در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

“رادیوگرافی قفسه سینه انجام می شود به سرعت و نسبتا کم هزینه و به طور گسترده ای در دسترس است. آن است که در حال حاضر مورد استفاده توسط چندین کشور برای تکمیل تست PCR” گفت: وانگ. “افزایش آن با هوش مصنوعی برای بهبود غربالگری دقت می تواند بسیاری از ارزش است.”

در علاوه بر این به عمیق-آموزش نرم افزار AI محققان توسعه یافته برای تشخیص COVID-19 از قفسه سینه با اشعه x تصاویر آنها را ساخته اند یک مجموعه و یک مقاله علمی در کار خود را در دسترس عموم در GitHub در https://github.com/lindawangg/COVID-Net

“امید ما این است که COVID-Net استفاده خواهد شد و بر ساخته شده توسط پزشکان و محققان و شهروند به دانشمندان داده گفت:” وانگ که همچنین عضو موسس واترلو هوش مصنوعی موسسه. “در حالت ایده آل, این ابزار به ما اجازه می دهد برای سرعت بخشیدن به استفاده جهانی و توسعه موثر رادیوگرافی بر اساس COVID-19 راه حل های غربالگری و درمان کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر.”

خود را به توسعه ابزار غربالگری محققان با استفاده از منابع عمومی برای تدوین یک مجموعه داده از تقریبا 6,000 راديوگرافی قفسه سينه, تصاویر از نزدیک به 3000 نفر.

شلدون فرناندز یک واترلو مهندسی فارغ التحصیل و مدیر عامل شرکت DarwinAI گفت: منبع باز ابتکار عمل می آید پس از “دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بهترین استقرار مهارت های ما در خدمت حاضر با بحران”

به منظور افزایش اعتماد به نفس در فن آوری های جدید محققان نیز در دسترس یک explainability ابزار است که نشان می دهد چگونه خود را, هوش مصنوعی, فن آوری خود می رسد COVID-19 تشخیص تصمیم گیری.

وانگ گفت: explainability ابزار باید ایجاد اعتماد در سیستم و می تواند کشف جدید بینش بصری شاخص های مرتبط با COVID-19 عفونت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>