بازی با رزولوشن راه اندازی دومین واقعیت افزوده بازی Magic Leap – Glimt: محو در نور ستاره گرند هتل

Category: وب وایر Comments: No comments

بازی با رزولوشن خالق پرندگان خشمگین VR: جزیره خوک ها; طعمه!; Acron: حمله سنجاب!; و همچنین به عنوان اولین شخص ثالث-طراحی و توسعه Magic Leap بازی عصبانی پرندگان فریم در ثانیه: اول شخص تیرکمان بچه گانه – نیاز به کمک شما برای حل جرم و جنایت از interplanar نسبت. استودیو whodunit کارآگاه بازی Glimt: محو در نور ستاره گرند هتل, امروز در دسترس است به صورت رایگان برای سحر و جادو جهش 1.

“به عنوان یک استودیو ما هیجان زده به ادامه کاوش در رسانه های مختلف و گسترش بازی های ما کاتالوگ با ما سومین عنوان در واقعیت افزوده” تامی گفت: خرما, مدیر عامل شرکت, رزولوشن بازی ها است. “این است که ما در بازی دوم برای Magic Leap و بسیاری پیشرفت کرده است با پلت فرم از آنجا که ما به عنوان اولین راه اندازی شد. ما شاهد بالقوه بیشتر از همیشه به واقعیت افزوده بازی و مشتاقانه منتظر ادامه به نوآوری در فضا است.”

در این بازی ایجاد شده به عنوان بخشی از سحر و جادو جهش مستقل برنامه خالق بازیکن طول می کشد در نقش یک کارآگاه در روانی تقسیم Warlock تحقیقات اداره است. یک تایید نشده تعداد مهمانان گزارش شده گم شده از نور ستاره گرند هتل و تمام گزارش های نقطه به نقطه غیر قانونی جادویی فعالیت است. آن را به بازیکن در نقش کارآگاهی به استفاده از خود و یا قدرت روانی برای کمک به بررسی و پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است که شب.

در چه چیزی است که تنها ممکن است با سحر و جادو از فضایی محاسبات منطقه بازی و صحنه را به زندگی می آیند در طول بازی در یک خانه عروسکی-مانند محیط زیست است. برای پیدا کردن مقصر بازیکن باید تعامل و همکاری با صحنه های مختلف حل یک سری از موارد مختلف را با بازی کردن این سناریو در سراسر هتل های منتهی به, در طول و پس از ناپدید شدن مرموز. داشتن چشم مشتاق و یک محقق شهود خواهد شد کمک به پر کردن شکاف برای دریافت یک گام نزدیک تر به یادگیری منبع باور نکردنی و خطرناک سحر و جادو مسئول این vanishings.

Magic Leap 1 بازیکنان که می خواهم برای تست مهارت های sleuthing و ببینید اگر آنها می تواند به حل رمز و راز از نور ستاره گرند هتل می توانید دانلود Glimt برای امروز رایگان در سحر و جادو جهش جهانی و یا بازدید https://www.resolutiongames.com/glimt.

###

در مورد رزولوشن بازی:
رزولوشن بازی یک بازی استودیو رهبری توسط برخی از بزرگترین ذهن ها را در صنعت آهنگری در سطح جهان فروشگاه از عنوان به ارمغان می آورد که بازیکنان به ثروتمندترین VR و AR جهان ممکن است. به عنوان یکی از اولین استودیو اختصاص داده شده صرفا برای ایجاد تجربه برای این سیستم عامل بازی با رزولوشن’ عناوین رتبه در میان محبوب ترین و بیشترین دانلود ها بازی در فضا است. بازی مانند طعمه!, Acron: حمله سنجاب ها!, پرندگان عصبانی VR: جزیره خوک Wonderglade و باریک نشان دادن نوآورانه و همهجانبه راه استودیو به طور مداوم هل دادن مرزهای آنچه ممکن است.

تاسیس در سال 2015, رزولوشن بازی ها است که به صورت خصوصی برگزار شد و بر اساس در استکهلم سوئد. به دنبال شرکت در www.resolutiongames.com و در Twitter و Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>