بازی با رزولوشن خالق پرندگان خشمگین VR: جزیره خوک طعمه! و Acron: حمله سنجاب! – امروز منتشر شد و اولین جزئیات از آن آینده چند نفره واقعیت مجازی (VR) بازی آشپزی کردن: یک ساندویچ داستان. اما نمی ظرف آن را اگر شما نمی توانید آن را از آنجا که این مشتریان به معنای کسب و کار.
 
در کوک کردن: یک ساندویچ داستان, بازیکنان, طبخ راه خود را از طریق حواس پرت و غریب ماجراجویی است که نیاز به همکاری و ارتباطی برای راضی نگه داشتن مشتریان و پیشرفت از طریق به طور فزاینده ای گیج کننده سطوح.
 
“ما به وضوح دیده می شود که به عنوان VR محبوبیت است و افزایش آن نیز در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از یک رسانه اجتماعی منحصر به فرد تجربه است که می تواند مردم را هم مانند قبل از هرگز” تامی گفت: خرما, مدیر عامل شرکت, رزولوشن بازی ها است. “ما احساس می کنیم که کوک کردن: یک ساندویچ داستان خواهد بود یک تصویر عالی از چه بازیکنان می توانید یک تن از سرگرم کننده هنگامی که آنها با هم کار کنند در VR – به خصوص با توجه به از کوره در محیط یک رستوران مشغول است.”
 
شما باید به اندازه کافی آشپز در آشپزخانه به این وحشی مشتریان و یا خواهد شد شما نیش می زنند بیش از شما می توانید جویدن? پیدا کردن زمانی که بازی می رود زندگی می کنند بعد از این سال.
 
برای به روز رسانی بیشتر در کوک کردن: یک ساندویچ داستان و به ثبت نام برای مطلع شدن از انتشار آن مراجعه کنید www.resolutiongames.com/cookout و به دنبال بازی صفحات در Facebook و Twitter. شما همچنین می توانید دنبال بازی با رزولوشن on Facebook.
 
###
 
در مورد رزولوشن بازی:
رزولوشن بازی های VR و AR بازی استودیو و ناشر با هدف ایجاد همهجانبه تجربه برای همه از پارسه به غیر از علاقهمندان به بازی به طور یکسان. این استودیو همچنان به فشار محدودیت های در حال ظهور ویژوال محاسبات فضایی با عنوان در میان بالاترین امتیاز و بیشترین دانلود در سراسر عمده VR و AR سیستم عامل است. بازی های خود را شامل Acron: حمله سنجاب ها!, پرندگان عصبانی VR: جزیره خوک طعمه!, Wonderglade, باریک تر و با چند در افق.
 
استودیو متشکل از صنعت بازی های جانبازان سریال کارآفرینان و رهبران فکری با یک پیشینه ثابت از به طور گسترده ای تحسین موفقیت پوشا در سراسر بازار انبوه و AAA بازی, رایگان-به-بازی بازی های سخت افزار و بیشتر. بازی با رزولوشن بخش خصوصی برگزار شد و بر اساس در استکهلم سوئد. به دنبال شرکت در www.resolutiongames.com و در Twitter و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im