صاحبان رستوران انفجار کومو را Covid-19 مشروب تعلیق سیاست

صاحبان رستوران در حال انفجار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای آنچه آنها می گویند یک دست سنگین سیاست صدور استناد و مشروب-مجوز تعلیق به اتهام نقض اجتماعی-فاصله مقررات.

تامی کشتی فرنگی صاحب ریتز بار در hell’s Kitchen گفت: پلیس از کنترل خارج شده است. او گفت که او به تماشای شنبه به عنوان دو دولت مشروب افسران سازمان معترضان در خارج از رستوران خود را برای بیش از یک ساعت قبل از صدور او دو هشدار استناد: یکی برای یک سرور آورده است که ماسک خود را در زیر بینی خود را; دیگر برای دو مراجعان که ایستاده بود تا از صندلی خود و “جمع” در خارج از منزل با نوشیدنی.

“آن را مانند به همین دلیل حتی در کسب و کار؟” کشتی فرنگی در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال ایجاد شغل و پرداخت مالیات بر فروش پرداخت دستمزد و نگه داشتن آنها را به آینده و پس از ما.”


این هفته کومو را اعلام کرد که دولت صادر کرده است 27 مشروب اقتدار در مقابل نقض کافه ها و رستوران ها—در علاوه بر این به 105 آورده جمعه و شنبه.

“ما شاهد هستیم که تقریبا روزانه آنها در حال انجام خلاصه تعلیق” گفت: دونالد برنشتاین از بنیانگذاران برنشتاین ازنو یک نوازی-صنعت شرکت حقوقی. “است که بسیار شدید است.”

تعلیق نیاز به یک صاحب رستوران برای حضور در یک جلسه که می تواند شامل مجازات از لغو مجوز و یا تمدید تعلیق یا وضع قابل توجهی خوب است.

برنشتاین گفت: تعدادی از مشتریان خود دریافت کرده اند نقض. با برخی از مشروب خودگردان ارائه کرده است به حل و فصل برای $1,500, او گفت:. دیگران با شدید اتهامات را به حال خود مشروب مجوز به حالت تعلیق تحت مقررات دولتی روش عمل می کنند.

“به عنوان یک موضوع عملی چگونه بسیاری از مکان ها در کسب و کار اگر آنها نمی تواند فروش مشروب?” برنشتاین گفت. “این یک خاموش کردن سفارش.”

با توجه به طیف, اخبار, 40 مشروب مجوز شده اند به حالت تعلیق برای نقض اجتماعی-دورى قوانین.

“نیویورک رستوران ها و میله های سازگار با کسب و کار در جهان” گفت: هنری Rinehart سابق صاحب هنری اغذیه فروشی و مشروب فروشی در قسمت فوقانی سمت غرب. “وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنچه اتفاق می افتد در شهر نیویورک و Ozarks.”

وجود دارد ممکن است تمایز زیادی در کومو چشم. او استدلال کرد که دولت‘s سیاست است که به سادگی آنچه باید انجام شود به منظور برای رستوران ها به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

منve گفت: برای هفته که دولت های محلی در حال انجام آنچه آنها نیاز دارید و آنها را به گام” کومو گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری. “دولت خواهد بود به انجام همه چیز آن را می توانید با تهاجمی ترین اجرای مکانیزم های موجود است.”

مقررات اعلام شده جولای 17 نیاز رستوران ها به “اطمینان حاصل شود که مشتریان با بهره گیری از یک تجربه ناهار خوری نشسته در میان یک گروه کوچک با نوشیدنی یعنی یک وعده غذایی است.”

کافی نیست و برای خدمت به یک نوشیدنی و چیپس و یا دیگر تنقلات دولت گفت. حداقل یک حامی باید شامل یک ساندویچ سوپ یا سالاد در یک جهت و سپس به پایین نشستن به خوردن آنها را با نوشیدنی خود را. این مسئولیت از کارکنان رستوران به مطمئن شوید که مشتریان منطبق هستند.

اما در تلاش برای منصرف کردن کاربران و رستوران ها از ایجاد یک “نوار-نوع تجربه” قوانین و مقررات ممکن است ایجاد ناراحتی های اقتصادی است.

برنشتاین گفت: برخی از مشتریان خود را که باز از پنجره ها را بسته و دوباره چون آنها نمی خواهند خود را به مشتریان اقدامات به افشای آنها را به تعلیق مجوز.

“شما باید رستوران ها که ممکن است بدست یک یا دو نقض و نمی خواهید به مجوز خود را به حالت تعلیق و بدانم که اگر آن را به ارزش باز ماندن برای بقیه فصل,” او گفت:. “تاثیر اقتصادی قابل توجهی است.”

به برخی از ناظران این noncompliance است در سمت مصرف کننده و نه فروشنده طرف.

“آنها داده نشده هر مکانیسم است که اجازه می دهد تا مردم به رفتار ما به عنوان پیش بینی آنها را به رفتار مردم در حال رفتن به جمع زمانی که آنها نوشیدنی” Rinehart گفت.

اندرو Rigie مدیر اجرایی نیویورک مهمان نوازی داد که بیش از 9,000 رستوران های شرکت کننده در باز کردن رستوران ابتکار. او گفت: 132 نقض نشان دهنده یک درصد از کسانی که کسب و کار است.

ما باید کار آموزش کسب و کار و اصلاح رفتار قبل از صدور مجازات” Rigie گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra