رستوران تبدیل شدن به طور موقت فروشگاه شراب در coronavirus بحران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با کروناویروس shutdown سلب شهر رستوران سنتی مشتریان برخی از آنها فروش خود را در زیرزمینهای.

رستوران ها مانند چهار اسب سوار در بروکلین که بطری مجموعه ستایش , نیویورک تایمز, باید بدل به طور موقت مشروب فروشان به پایان می رسد دیدار در زمان های دشوار است.

“ما در حال نشستن در یک فروشگاه شراب از شراب ما فقط تا به حال به محوری به نشانه گذاری” گفت: جاستین Chearno شراب مدیر و شریک ویلیامزبرگ رستوران.


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هفته گذشته گفت که رستوران ها اجازه داده می شود به فروش الکل برای رفتن در حالی که زمانی که سال قادر به خدمت به مشتریان در رستوران ها.

در عرض 36 ساعت است که اعلان, چهار سوار راه اندازی شد وب سایت تجارت الکترونیک به فروش بطری های, کالا و مواد غذایی است. دولت قانون هنوز هم نیاز به مشتریان به خرید مواد غذایی با مشروب. چهار سوار شده است فروش غذا به رفتن و یا فقط گرانولی را کنار بگذارید و بسته چیپس در کنار فله شراب.

تا کنون چهار سواران ثابت کرده است خود را مشغول بطری فروشگاه.

“ما در واقع نیاز به restock که چیزی نیست من فکر کردم من می تواند انجام در طول این زمان” Chearno گفت. “اما من مطمئن هستم که چه مدت و چه مقدار از آن است که فقط حسن نیت از مردم در این محله است.”

چهار سوار وب سایت, گیر افتاد, بهره فیلیپ توماس بروکلین مبتنی بر تکنولوژی کارآفرین. بیش از آخر هفته Thomas راه اندازی یک وب سایت نقشه برداری از محل رستوران فروش شراب به رفتن همراه با لینک به وب سایت این شرکت.

“شراب بالا-حاشیه محصول آنها در حال حاضر در موجودی” توماس گفت. “یک کارت هدیه کمک می کند بلکه آن است که بیشتر از بدهی است که باید پرداخت شود در آینده است.”

جدید سایت زیرزمینهای.nyc لینک به 16 رستوران فروش شراب. شهر شراب سازی آمریکایی برنج و Blackbarn اولین کسانی بودند که ذکر شده در رستوران ها.

به گسترش سایت, توماس تیمی با سواحل غرب مبتنی بر Rohit پراکاش از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ساحل محل کار با نرم افزار پیام. از طریق سواحل این جفت ارز امیدواریم که به راه اندازی امشب ملی نسخه از زیرزمینهای.نیویورک خواهد بود که rebranded به عنوان Takeout Covid.

در این صفحه لیست رستوران ها در سراسر کشور است که در حال فروش takeout موارد که آیا موجودی مانند شراب و یا وعده های غذایی به رفتن.

“هدف اصلی ما این است که فقط با گرفتن این اطلاعات در خارج وجود دارد” Prakash گفت:, و اضافه کرد که آن را دشوار است به نگه داشتن مسیر از کدام رستوران ها هستند هنوز هم باز است.

حتی با موفقیت اولیه Chearno گفت: شراب فروش تنها یک راه برای نگه داشتن چراغ و افراد شاغل برای تا زمانی که ممکن است.

“تمام جهان رو به کاهش است و این احساس عجیب و غریب در آینده به کار” Chearno گفت. “اما وجود دارد هیچ شبکه ایمنی برای کسب و کارهای کوچک, بنابراین ما در حال انجام آنچه ما می توانیم.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>